С каква прическа сте?

  • 4 201
  • 46
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Tъй като ме е обсебил мерак да си променям прическата и цвета на косата, та...... нуждая се от идеи.Пък може и да има някоя мама фризьорка.Какви са новите модни тенденции?
Вие как сте подстригани и с какъв цвят на косата?
Може и снимки  Peace
А също да попитам тези,които си боядисват косата-От коя марка бои сте най-доволна?

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 12:43 от bgbubu

# 1
  • Мнения: 27 524
Това не е ли за Красива мама?  Thinking

# 2
  • Мнения: 4 806
За Красива Мама е темата.

Понеже моята е лесна - дълга коса, връзвана на опашка, не мога да дам идея. Поддържам си естествения цвят.

И имам убеждение, че най-важното е косата да изглежда здрава.

# 3
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Добре СОРИ, нека темата бъде преместена  Peace

# 4
  • Мнения: 5 103
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права винаги сушена на четка, отпред е малко по къса леко филирана, гледам винаги да е лъскава и съвършенно права

# 5
  • Мнения: 7 474
Ето малко идейки, има и за децата http://www.friseur.com/trends/index.htm

# 6
  • Мнения: 1 883
Естествената ми коса е тъмно кестенява - боядисвам се със светли кичури , а прическата ми е на " етажи " , средна дължина . До преди месец бях с коса дълга до кръста , но я подстригах  Peace

# 7
  • Мнения: 13 512
Интимна ли?  Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 2 407
На етажи с руси кичури, без бритон.
За боята преди се  боядисвах със Шварцков!

# 9
  • Мнения: 723
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права...

И моята е такава, на етажи е, само че е супер права, а аз само гледам да я направя по-начупена... Какви са тенденциите не знам, знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 35 968
Косата ми е дълга, постригана на етажи , чуплива. Отпред имам по-дълъг бритон, сресвам я на път по средата. Суша я като я навивам навън.
Сега съм боядисана по-тъмно от преди.
Това е моята боя:

# 11
  • София
  • Мнения: 39 775
С дълга коса съм, боядисана блондинка Simple Smile До скоро бях на цветни кичури, но само черното остана. Може би ще си направя нови кичури. Мислех си да си боядисам косата черна, ама хем не е практично за лятото, хем после не знам как ще го махна черното Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 155
Eй с такава - тази в дясно Flutter Цветът си е естествения.

# 13
  • Мнения: 3 356
В момента-като разплетена кошница Embarassed,но...другата седмица ще се превеждам във приличен вид  Blush
Дайте още сайтове с прически, плиииииз

# 14
  • Мнения: 7 837
С някаква неопределима, ама със сигурност няма нищо общо с модните тенденции  Grinning

# 15
  • Мнения: 1 455
Аз съм с дълга, филирана коса, а цветът ми клони към естествения в момента (тъмно кестеняв). От време на време (веднъж годишно) се боядисвам с Лореал Кастинг - цвят махагон!

# 16
  • Мнения: 2 257
  знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace
Ако косата ти е като на снимката в аватара ти, не я пипай за нищо на света - голяма кукла си, да знаеш! Извинявам се за любовното отклонение. Embarassed Grinning

# 17
  • Мнения: 1 559
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права , отпред е малко по къса леко филирана, гледам винаги да е лъскава
Toва важи и за мен!

# 18
  • Мнения: 1 492
  знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace
Ако косата ти е като на снимката в аватара ти, не я пипай за нищо на света - голяма кукла си, да знаеш! Извинявам се за любовното отклонение. Embarassed Grinning
Подкрепям Peace
Моята е дълга ,светло кестенява, скоро ще правя пак кичури, че зачезнаха вече.

# 19
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Косата ми е дълга, постригана на етажи , чуплива. Отпред имам по-дълъг бритон, сресвам я на път по средата. Суша я като я навивам навън.
Сега съм боядисана по-тъмно от преди.
Това е моята боя:

Денис_д - много ми харесва цвета на боята.А как се казва цвета?Нали имат някакви имена.Скъпа ли е тази боя?
  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 080
Eй с такава - тази в дясно Flutter Цветът си е естествения.

Biby, познавам мацката с късата коса,бяхме колежки в университета....и ти си ми леко позната,но знам ли от къде....

Аз съм руса, с коса до рамената....

# 21
  • София
  • Мнения: 122
Филирана оттук оттам,средна дължина,оставена с естествения си цвят,тъмно кестеняв!Хич не е в най-доброта си форма...години наред бях със сравнително по- дълга коса и сякаш се харесвах повече!

# 22
  • Мнения: 6 155


Biby, познавам мацката с късата коса,бяхме колежки в университета....и ти си ми леко позната,но знам ли от къде....



 Laughing Това е братовчедка ми  Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 472
Моята коса е на черта до раменете или съвсем малко по-надолу   Laughing

Зимата беше дълга до кръста, но доста поизтъняла и цъвтяща  Cry

Чакам с нетърпение да порасне и се чудя дали да не си я направя пак на пластове или само отпред да бъде на етажи  Thinking

На пластове се разбира да е скъсена и отпред и отзад, а на етажи само отпред (нещо като по-дълъг бретон) нали?  newsm78

П.С. ако някой ми е разбрал въпроса ще се развам да отговори  Embarassed

# 24
  • Мнения: 7 474
Моята е така, но руса!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
Косата ми е черна, права, дълга до средата на гърба, без бретон. Нося я на конска опашка или пусната на среден път, понякога и на плитка  Wink Не харесвам прически, които изискват голяма поддръжка, защото не мога да търпя лак, пяна или гел, нито тупирано. Боядисвам си косата с къна, иначе ми е тъмнокестенява  Flutter

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Сега прическата ми е като тази на аватара. Но всеки път трябва да я суша със сешоар, защото ми е чуплива, а аз искам права коса.

# 27
  • Мнения: 4 629
Боядисвам си косата кстенява. Силно филирана ми е, горните пластове са много къси  Peace

# 28
  • Мнения: 814
Средно дълга, филирана с бретон и на руси кичури Flutter. Обаче не я ли издухам ставам като разплетена дамаджана Sick.

# 29
  • Мнения: 1 181
средно дълга коса (малко под раменете), начупена, с бретон, леко на етажи, цветът е нещо средно между кафяво, червено и оранжево.

# 30
  • Мнения: 1 384
Моята коса е малко над кръста, черна и чуплива, на етажи.

# 31
  • Мнения: 2 407
На  руси кичури! Средна дължина на етажи.

# 32
  • Мнения: 356
              Последно се боядисах черна, косата ми е средна дължина, филирана, с бретон.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 621
Косата ми е средно дълга , на етажи, права, в момента с естествения си тъмнокестеняв цвят. Wink

# 34
  • Мнения: 11 547
Тъй като не ме бива много по обясненията ето как изглежда моята прическа горе-долу.Малко по-къса е от тази на снимката и бретонът ми не закрива половината ми лице.Цветът на косата ми е тъмно кестеняв.http://img129.imageshack.us/img129/435/sabrina18vu.jpg

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм с дълга коса, още малко и ще е до кръста. На етажи, а за цвят- шарена, защото ще пускам естествения ми цвят.

# 36
  • Мнения: 723
  знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace
Ако косата ти е като на снимката в аватара ти, не я пипай за нищо на света - голяма кукла си, да знаеш! Извинявам се за любовното отклонение. Embarassed Grinning

И аз се извинявам за офф-а, но не можах да устоя и да благодаря за милите думи!  bouquet Нямам никакво намерение да я пипам, пък ако ще да стане най-ретро прическата на света.  Laughing Само я подстригвам по-често, за да е здрава.

# 37
  • Мнения: 5 140
Подстригана съм на пластове, боядисана руса, по скоро го водят...е не помня как точно, но е със сив оттенък, харесвам го този цвят и ще продължа да се правя с него.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 738
Косата ми е дълга, постригана на етажи , чуплива. Отпред имам по-дълъг бритон, сресвам я на път по средата. Суша я като я навивам навън.
Сега съм боядисана по-тъмно от преди.
Това е моята боя:

Денис_д - много ми харесва цвета на боята.А как се казва цвета?Нали имат някакви имена.Скъпа ли е тази боя?
  bouquet

bgbubu, отговарям ти аз нищо, че въпроса не е отправен към мен, но ползвам същия цвят и марка боя с малко примеси. Боята е цвят "таити" и е около 14 лв, зависи от къде си я купуваш.

# 39
  • Мнения: 903
Азсъм на пластове, кестенява с доста руси кичури. Сега ги  увеличих , а зимата си слагам и малко червени.

# 40
  • Мнения: 1 616
Аз в момента съм окепазена и се чудя какво да правя, че да заприличам на човек. Та хрумна ми, че искам да направя някаква промяна със себе си и реших да си подстрижа бретон - щеше ми се да се докарам горе-долу така:
Моята е така, но руса!

Да, ама не. Фризьорката ми подстрига бретонче, ама едно по-така рехаво, прозрачно. Прибрах се у дома - гледам се, гледам се... Е не се харесвам и това е! Фанах ножицата, пуснах си още малко косица върху бретоха и кръцнах - уж по-плътен да го направя. Обаче заприличах на Иванушка Дурака от руските приказки. Отврат! Сега се чудя накъде да се зализвам и замазвам, че да скрия глупашкото си изражение. И чакам да ми порасне малко бретонът, че фризьорката да пооправи нанесените щети. И повече никакви експерименти с косата си!  Naughty

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 738
Нимфетка, не бой се и при мен трудно се получава плътен и равен бретон. Идеята ми е да изтегляш задната му част назад, а останалото настрани с повече гел или да отидеш при фризьорката отново и да помолиш да ти го подстриже несиметрично и да го филира.

# 42
  • Мнения: 1 616
Нимфетка, не бой се и при мен трудно се получава плътен и равен бретон. Идеята ми е да изтегляш задната му част назад, а останалото настрани с повече гел или да отидеш при фризьорката отново и да помолиш да ти го подстриже несиметрично и да го филира.

Благодаря, Алекса, за предложението! Но проблемът е там, че аз изобщо не мога да се възприема с бретон... Sad Сума ти народ ми каза, че ми отивало, но аз не се харесвам и това е. 15 години съм била без бретон и сега ми е трудно да свикна, колкото и да ми се говори...

# 43
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
ей с такава с черната блузка и дънките съм аз
Понякога и така

Иначе това ми е ест. цвят на косата. Преди години бях червенокоса. Sunglasses

# 44
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Съжалявам. Нещо линковете не ми се отварят, като ги пробвах. Освен това, когато исках да си изтрия постинга, ми дава грешка.
Извинете за неудобството. Embarassed

# 45
# 46
  • Мнения: 86
ВЧЕРА СЕ БОЯДИСАХ С БОЯТА ОТ РЕКЛАМАТА НА ГАРНИЕ 100% КАЛАР №512/СВЕТЛО КЕСТЕНЯВ/ И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА, А ПРИЧЕСКАТА МИ Е ДЪЛГА И ФИЛИРАНА КОСА, ОБАЧЕ НЯКЪДЕ ЧЕТОХ ,ЧЕ ИЗЛИЗАТ ОТ МОДА ФИЛИРАНИТЕ КОСИ ЗАТОВА СЕГА ЩЕ Я ПУСКАМ РАВНА

Общи условия

Активация на акаунт