С каква прическа сте?

  • 4 216
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 384
Моята коса е малко над кръста, черна и чуплива, на етажи.

# 31
  • Мнения: 2 407
На  руси кичури! Средна дължина на етажи.

# 32
  • Мнения: 356
              Последно се боядисах черна, косата ми е средна дължина, филирана, с бретон.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 621
Косата ми е средно дълга , на етажи, права, в момента с естествения си тъмнокестеняв цвят. Wink

# 34
  • Мнения: 11 556
Тъй като не ме бива много по обясненията ето как изглежда моята прическа горе-долу.Малко по-къса е от тази на снимката и бретонът ми не закрива половината ми лице.Цветът на косата ми е тъмно кестеняв.http://img129.imageshack.us/img129/435/sabrina18vu.jpg

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм с дълга коса, още малко и ще е до кръста. На етажи, а за цвят- шарена, защото ще пускам естествения ми цвят.

# 36
  • Мнения: 723
  знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace
Ако косата ти е като на снимката в аватара ти, не я пипай за нищо на света - голяма кукла си, да знаеш! Извинявам се за любовното отклонение. Embarassed Grinning

И аз се извинявам за офф-а, но не можах да устоя и да благодаря за милите думи!  bouquet Нямам никакво намерение да я пипам, пък ако ще да стане най-ретро прическата на света.  Laughing Само я подстригвам по-често, за да е здрава.

# 37
  • Мнения: 5 140
Подстригана съм на пластове, боядисана руса, по скоро го водят...е не помня как точно, но е със сив оттенък, харесвам го този цвят и ще продължа да се правя с него.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Косата ми е дълга, постригана на етажи , чуплива. Отпред имам по-дълъг бритон, сресвам я на път по средата. Суша я като я навивам навън.
Сега съм боядисана по-тъмно от преди.
Това е моята боя:

Денис_д - много ми харесва цвета на боята.А как се казва цвета?Нали имат някакви имена.Скъпа ли е тази боя?
  bouquet

bgbubu, отговарям ти аз нищо, че въпроса не е отправен към мен, но ползвам същия цвят и марка боя с малко примеси. Боята е цвят "таити" и е около 14 лв, зависи от къде си я купуваш.

# 39
  • Мнения: 903
Азсъм на пластове, кестенява с доста руси кичури. Сега ги  увеличих , а зимата си слагам и малко червени.

# 40
  • Мнения: 1 616
Аз в момента съм окепазена и се чудя какво да правя, че да заприличам на човек. Та хрумна ми, че искам да направя някаква промяна със себе си и реших да си подстрижа бретон - щеше ми се да се докарам горе-долу така:
Моята е така, но руса!

Да, ама не. Фризьорката ми подстрига бретонче, ама едно по-така рехаво, прозрачно. Прибрах се у дома - гледам се, гледам се... Е не се харесвам и това е! Фанах ножицата, пуснах си още малко косица върху бретоха и кръцнах - уж по-плътен да го направя. Обаче заприличах на Иванушка Дурака от руските приказки. Отврат! Сега се чудя накъде да се зализвам и замазвам, че да скрия глупашкото си изражение. И чакам да ми порасне малко бретонът, че фризьорката да пооправи нанесените щети. И повече никакви експерименти с косата си!  Naughty

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Нимфетка, не бой се и при мен трудно се получава плътен и равен бретон. Идеята ми е да изтегляш задната му част назад, а останалото настрани с повече гел или да отидеш при фризьорката отново и да помолиш да ти го подстриже несиметрично и да го филира.

# 42
  • Мнения: 1 616
Нимфетка, не бой се и при мен трудно се получава плътен и равен бретон. Идеята ми е да изтегляш задната му част назад, а останалото настрани с повече гел или да отидеш при фризьорката отново и да помолиш да ти го подстриже несиметрично и да го филира.

Благодаря, Алекса, за предложението! Но проблемът е там, че аз изобщо не мога да се възприема с бретон... Sad Сума ти народ ми каза, че ми отивало, но аз не се харесвам и това е. 15 години съм била без бретон и сега ми е трудно да свикна, колкото и да ми се говори...

# 43
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
ей с такава с черната блузка и дънките съм аз
Понякога и така

Иначе това ми е ест. цвят на косата. Преди години бях червенокоса. Sunglasses

# 44
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Съжалявам. Нещо линковете не ми се отварят, като ги пробвах. Освен това, когато исках да си изтрия постинга, ми дава грешка.
Извинете за неудобството. Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт