iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 103

  • 42 069
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47 981
Да, аз и доста момичета си го купуваме
ХУбаво е

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
denis., Благодаря за новата тема!

Моята поръчка от късните часове на понеделник с кода OLYMPIA все още се обработва. Да видим колко време ще им трябва...

Бледолилава, благодаря за линка към руския сайт!

# 47
  • Мнения: 507
Една от поръчките ми е  пристигнала още на 13.09., но във Виена. Имали ли сте такъв случай и дали е възможно все пак да стигне до София някой ден?

# 48
  • Мнения: 4 042
Една от поръчките ми е  пристигнала още на 13.09., но във Виена. Имали ли сте такъв случай и дали е възможно все пак да стигне до София някой ден?
Имах наскоро такъв случай (ако правилно те разбирам), тракингът ми показваше пристигнала поръчка в Белград. След около седмица все пак си я получих. Изчакай, стават такива грешки.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 669
Наистина с тези промоции сайта много бъгнат е станал. Ту изчезва всичко, ту дава грешка, да не говорим за натрапения и на мен код, код Олимпия тъкмо го даваше на следващото презареждане изчезна... Само една поръчка успях да пусна. Наточих се на спортната промоция, те пък я отмениха.... Не се сърдя много, все пак ми спестиха някой и друг 30-так Grinning

Моля за мнение тази марка хубава ли е? Има промоция от 30% до края на годината Simple Smile
https://www.iherb.com/pr/Purely-Inspired-All-In-One-Meal-Complet … 0-lbs-590-g/84232

# 50
  • София
  • Мнения: 566
... https://herbomania.livejournal.com/

... Или последното: "Има код, ама няма да ви го кажа" (затова пък ще си напиша моя) и други подобни записи, само за да си напише някой кода, не го одобрявам.
Аз ползвам https://vk.com/herb_action - информацията ми е най-прегледна. Не знам кой от кой преписва, но върши работа.
Скрит текст:
Относно това, че казах, че има код, а не казах самия код, ами ако забеляза, аз и линкове вече не давам, пиша самите продукти. Може би си имам причина. За мен, това, че съм казал, че има такава промоция, но да си я потърсите сами, е повече от достатъчно - щом знаете че има, ще я потърсите и намерите, а и някой добър човек (не като мен), все пак ще я напише. Освен това, мислех, че повечето, ако не и всички, отдавна знаят за въпросните руски сайтове... Какъв е проблема да посетиш въпросния сайт и да си намериш кода? В противен случай щях да дам линк към горния сайт. Изобщо не съм писал в темата повече от 3 месеца и нямаше и да го направя, но все пак този код (OLYMPIA), беше твърде изгоден, за това писах, че има такъв код, не за да дам моя, което можех да направя в следващия си пост... Затова и влезнах в темата, която, извинявам се, но на мен отдавна не ми носи информация... Ако ми следиш обърканата мисъл, не е справедливо да получавам обвинение за нещо, което все пак съм направил, но по моя си начин!
То и за натрапения код си мислех, че се знае, но явно не от всички. Всеки от горните сайтове си натрапва кода - логично, там темите се поддържат от администраторите и информацията за промоциите е тяхна.

п.п. Аз как се справям с натрапените кодове - с този сайт е лесно, имам плъгин, който го маха (давал съм го). За руските сайтове - отварям страницата с продукта в Private прозорец на браузъра (десен бутон на линка -> Open link in private window) и ако продукта ми е интересен, копирам линка в основния.

ROV5021

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 18:00 от djagi

# 51
  • Мнения: 4 042
Много те моля. Това, че не ползваш линкове, няма нищо общо с това да беше написал кода, не половината хора да го изтърват, както в последствие писаха. Мъчим се тук да си направим една наша, работеща и полезна българска общност на пазаруващите от iHerb. Не е длъжен никой да следи руските сайтове, първо аз ги открих и започнах да давам информация за предстоящи промоции, след което ги откриха още няколко човека. Но далеч не всички. От къде го измисли това? Нищо не ти костваше да драснеш кода, като си го открил, единствено ограничението, че в такъв пост не можеш да си сложиш персоналния. Не била полезна нашата тема, ама иначе пак въпроси задаваш кое как се пие, нали? Още помня случая с астаксантина, дето се изцепи, че от няколко дни знаеш, че дава безплатна доставка и в комбинация с друг продукт е 1$, но нарочно не казваш на нас, че да не вземел да свърши докато си пуснеш 100-те поръчки с него. Хайде без оправдания, знаем се.

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 714
тези продукти имат 30% намаление. Имате ли мнение за тях ?
https://www.iherb.com/c/FitMiss

FKR331 за 5% отстъпка

# 53
  • София
  • Мнения: 566
Много разводнихме темата, извинявам се.
Скрит текст:
Много те моля. Това, че не ползваш линкове, няма нищо общо с това да беше написал кода, не половината хора да го изтърват, както в последствие писаха. Мъчим се тук да си направим една наша, работеща и полезна българска общност на пазаруващите от iHerb. Не е длъжен никой да следи руските сайтове, първо аз ги открих и започнах да давам информация за предстоящи промоции, след което ги откриха още няколко човека. Но далеч не всички. От къде го измисли това? Нищо не ти костваше да драснеш кода, като си го открил, единствено ограничението, че в такъв пост не можеш да си сложиш персоналния. Не била полезна нашата тема, ама иначе пак въпроси задаваш кое как се пие, нали? Още помня случая с астаксантина, дето се изцепи, че от няколко дни знаеш, че дава безплатна доставка и в комбинация с друг продукт е 1$, но нарочно не казваш на нас, че да не вземел да свърши докато си пуснеш 100-те поръчки с него. Хайде без оправдания, знаем се.
Пропуснали са промоцията, но не защото аз не съм го написал конкретния код (все пак, дадох информацията достатъчно рано, въпреки че имах известни колебания дали изобщо да пиша в темата). То сигурно можех да го дам и предния ден, вечерта, но просто нямах такава възможност, за което пак нямам вина. Относно руските сайтове, ползвам ги малко след като почнах да пазарувам от iHerb и малко, след като открих тази тема. Имам навика да търся такава информация и да ползвам такива чужди теми, защото пазарувам и от Китай и т.н. Отдавна не питам каквото и да е относно каква добавка да взема или как. Питал съм в миналото, наистина, но по-скоро е било да си напиша и аз кодчето, хаха. Научих се да си търся и ровя сам за каквото ме интересува относно добавките. Каквото не знам, си превеждам с един клик на мишката (и за тази програмка съм ви казвал). Да, за астаксантина си права, допуснах грешка и си го казах. Дори не една, а две грешки - първо, че не ви казах, втората е, че казах, че съм знаел (алкохола не прощава). Но тази информация не се знаеше дори в руските сайтове, написаха я много след като я бях открил (сам). И както и предвидих, астаксантина се изчерпи след ден-два, ако не се лъжа, точно както си и мислех. От тогава много рядко се появява, единични бройки.
Относно астаксантина (Healthy Origins, Astaxanthin, 4 mg, 30 Softgels), ще бъде наличен отново на 22 септември! Така поне пишат. Дано се запази и промоцията! А когато беше тази промоция с астаксантина, хубавото беше не толкова самия астаксантин!, колкото, че зануляваше доставката, дори на най-тежките продукти!

п.п. Относно кой от кого преписва за руските сайтове, новината в livejournal е 10 минути след новината в VK, при това, във VK е по-точна информацията, че работи и без да са добавени продукти на MusclePharm

п.п.п. И последната поръчка с код olympia ми е шипната, май още сутринта. Тъй че, търпение...

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 19:23 от djagi

# 54
  • София
  • Мнения: 35 946
тези продукти имат 30% намаление. Имате ли мнение за тях ?
https://www.iherb.com/c/FitMiss
Някои продукти заслужават внимание:
BCAA, за цената си стават Peace / просто аз съм фен на съотношението 2:1:1/
Това - подпомага съня и топи мазнини, докато спите. Според мен, малко трудно ще задейства метаболизма, но за съня може да помогне:
https://www.iherb.com/pr/FitMiss-Z-Slim-PM-60-Capsules/66862
Диуретик - съставът е хубав.
https://www.iherb.com/pr/FitMiss-Tyte-Womens-Water-Bloat-Managem … 60-Capsules/66863

iHerb® код:   YUL919
 дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

# 55
  • Мнения: 4 600
denis., Благодаря за новата тема!

Моята поръчка от късните часове на понеделник с кода OLYMPIA все още се обработва. Да видим колко време ще им трябва...

Бледолилава, благодаря за линка към руския сайт!

Действат.
Аз се оправих..Моята с код OLYMPIA, проблемната, е вече Shipped Out.

# 56
  • София
  • Мнения: 9 920
22% за Омега 3 изтече ли?

# 57
  • Мнения: 19 012
Изтече, всеки ден ги сменят

# 58
  • София
  • Мнения: 566
22% за Омега 3 изтече ли?
Изтече, да. Най-добрата и изгодна омега3 в сайта (за мен) е тази - Sports Research, Triple Strength Omega-3, 1250 mg, 30 Softgels, от пробните. Изгодна е дори като повторни поръчки и е по-изгодна дори да се ползва код за другите. За съжаление, в момента не е налична, но си струва да се следи за повторната и поява.

# 59
  • Мнения: 4 042

п.п. Относно кой от кого преписва за руските сайтове, новината в livejournal е 10 минути след новината в VK, при това, във VK е по-точна информацията, че работи и без да са добавени продукти на MusclePharm

Ох, добре, ти най-много знаеш от всички. Само дето гледаш новината ВК в 8,46, в Лайфжурнал в 8,56, ама много интересно как така първия коментар под новината в Лайфжурнал е в 6,06??? Като се замислиш, часът на публикация всъщност е час на последната редакция и новината е публикувана по-рано. Със сигурност преди 6,06. Ама карай, нека ти да си открил топлата вода...

Общи условия

Активация на акаунт