Къванч Татлъту-минали и бъдещи проекти/вкл."Искрите на отмъщението" по Бтв/- 75

  • 46 992
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 656
Добро утро Hug Hug Hug В деня на Кузей закуската е "Макара"









Кузей- смел, безстрашен, непримирим бунтар, борещ се за доброто. Човек с голямо и благородно сърце! Heart




# 721
  • Мнения: 14 502

         Добро утро Hug

  Поздравления за Киво  .  newsm10 smile3508
Прекрасен модел на фирмата MAVI

        

Скрит текст:
Е , нашият Бурак не спечели , но следващия път може би Wink

          

                    

         Силви bouquet вземам геврека и чакам  кафето Wink

   Приятен и спокоен ден  Hug

# 722
  • Мнения: 18 653
Добрутроо Hug



Силве Hug супер изненада от теб тая сутрин!! Grinning
Себи Hug Simple Smile
и Бурак е много готин в неговите реклами!! Peace

Денят на любимия ни Кузей Heart Eyes



няма начин без Хаят Гиби



която има 80 млн. гледания!!! Crazy Crazy

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 10:23 от Airra

# 723
  • Мнения: 18 577
Добро утро!  Hug Hug Hug

Ден 5 - денят на Кузей Текиноулу  Heart Eyes
Айре  Heart Eyes да, за съжаление не дочакахме фраг, но ние сме търпеливи , все ще го дочакаме Laughing
Силве  Hug благодаря!  bouquet Най-прекрасната закуска! Благодаря ти за споделеното за Кузей  
 и прекрасните гифчета bouquet
Себи  Heart Eyes благодаря!  bouquet Киво наистина е прекрасен и  заслужава всяка награда Heart Eyes
Моят най - любим образ до сега, изигран от Киво - Кузей Heart Eyes











Айре  Heart Eyes благодаря и за тематичното кафе и за любимата Хаят гиби  bouquet
Хубав ден, дружки!  Hug

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 10:59 от queen_fenka

# 724
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравейте, момичета,
Колко много сте писалииии,  прекрасно е.  Бях една седмица във Варна. Връщам се и гледам
 - темата е на свършване. Разбира се прочетох всичко с голямо удоволствие. И нови попълнения имаме.  Не гюзель!
Сега остава да чакаме 22 ноември, за да разберем кой  от всички сценарии на Сблъсък ще се окаже най-близко до истината. Но за мен няма значение, разбира се. Важното е да се снима и ние щастливо да гледаме.
Фенче, и на мен Кузей ми е любим. Може би защото е най-пълен, в смисъл, че обхваща цели две години от живота на героя и виждаш промяната в него всеки ден в продължение на този дълъг период. Дори и четирите години в затвора и малко преди това.  А Къванч го показва перфектно. С гнева, сълзите, честността, приятелството, гордостта и т.н. и ЛЮБОВТА.
[/b][/b]

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 12:52 от Kethen ?

# 725
  • Мнения: 18 577
Кети  Hug wavey  thumbsup
Киво е снимал и други сериали по две години, за мен обяснението е друго ... в този сериал всичко беше толкова реалистично, толкова правдоподобно, героите бяха така реални ... нямаше нито един само бял или само черен ... Актьорите бяха просто невероятни, те не играеха, те живееха с героите си. Не само Киво, всички!  Например никога до тогава не бях изпитвала желание да вляза в монитора и да удуша някого , толкова им вярвах, че на моменти забравях, че гледам само филм  hahaha Историята беше много интересна и вълнуваща, до последно не знаехме какво ще се случи в крайна сметка, а и много обичам да виждам героите в развитие ... Кузей ми бръкна в душата със своята самота от самото си детство, докосна ме с невероятния си дух, доброта, честност, лоялност и вярност до край към хората, които обичаше ... Имаше си своите недостатъци, както всеки човек, но беше добър и наивен, понякога дори  до глупост. Мъжко момче, което държеше на дадената дума, за това и всички го обичаха и се чувстваха защитени до него. Дори Фърат го уважаваше по свой си начин . Мога да пиша безкрайно за този герой на Къванч, но ще го кажа само с две думи - обичам го! Heart Eyes




# 726
  • Мнения: 18 653
Здравейте, момичета,
Колко много сте писалииии,  прекрасно е.  Бях една седмица във Варна. Връщам се и гледам
 - темата е на свършване. Разбира се прочетох всичко с голямо удоволствие. И нови попълнения имаме.  Не гюзель!
Сега остава да чакаме 22 ноември, за да разберем кой  от всички сценарии на Сблъсък ще се окаже най-близко до истината. Но за мен няма значение, разбира се. Важното е да се снима и ние щастливо да гледаме.
Фенче, и на мен Кузей ми е любим. Може би защото е най-пълен, в смисъл, че обхваща цели две години от живота на героя и виждаш промяната в него всеки ден в продължение на този дълъг период. Дори и четирите години в затвора и малко преди това.  А Къванч го показва перфектно. С гнева, сълзите, честността, приятелството, гордостта и т.н. и ЛЮБОВТА.


мерси за хубавия коментар bouquet

Фенче Heart Eyes newsm10 за КГ!
има време за фраг....цял месец има до 22-ри, трябва да снимат повече от първа серия, за да сглобят нещо качествено и интересно, което да хване зрителя Whistling Peace
за снимките и клипчетата bouquet





клипчетата са толкова многооо Crazy Crazy
кое от кое по-хубави!!! Heart Eyes









Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 14:16 от Airra

# 727
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравей, Фенче,
Права си, разбира се и за другите актьори и герои, но аз писах за Кузей. Ако целия сериал не беше качествен, само Къванч нямаше да го направи шедьовър. Имам предвид и актьорите и сценария, режисурата (и това,което знаем, че режисьорът е дал свобода на актьорите  сами да измислят свои характерни особености, глас, мимики, движения и пр.),  и костюмите и терените - абе всичко. Имаше според мен  двама само черни - Хандан и Гюней. За мен майка, която жертва едното си дете за сметка на другото и то със съвсем егоистична цел както в този случай е само черна. Просто не виждам друго в нея. И за Гюней   нямам думи - такъв подлец в живота си не познавам, слава Богу.  Но между братя често съществува завист ( сherchez la femme) това се среща не много рядко.
Не ми омръзва, продължавам да го гледам, макар и дублиран, заради качеството на образа и съветвам всеки, който не го е гледал да не се лишава от това удоволствие.
               Приятен ден на всички.



Мисля си, че трябва да си сменя подписа, дори на мен ми омръзна да го гледам...

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 14:42 от Kethen ?

# 728
  • Мнения: 107
Привет момичета! SmileSmile

Не съм в България и чета през телефона, но нямаше как да се стърпя
и да не напиша няколко реда заради любимия ми Кузей! HeartbeatHeartbeat
Най-любимия ми герой, пресъздаден от Къванч - и като образ,
и като характер, и като визия и като игра!
Започнах навремето да гледам сериала, когато го излъчваха по нашата
телевизия, това беше втория или третия турски сериал, който въобще.
Но кратките серии, накъсани с реклами много ме нервираха и бях на път
да се откажа. Тогава една приятелка ми каза, че го гледа в нета със
субтитри. Намерих един сайт, в който бяха качени всички серии и като се
започна!  И сега си спомня и настръхвам, колко сутрини съм осъмвала без
въобще да си легна, гледайки серия след серия цялата нощ!
На сутринта силно кафе, душ и на работа.
Цял ден съм като болна и не знам къде се намирам!
Но чакам с нетърпение да дойде вечерта и да седна пак пред лаптопа.
Наистина няма друг образ в турските сериали, които съм гледала
преди или след това и да ми е въздействал по същия начин!

Очаквам с нетърпение Сблъсък, дано сериалът да има успех и да се
хареса на турските зрители, че и ние да си гледаме нашия любимец
по-дълго време на екран.

Поздрави на всички в темата и хубав уикенд!

 

# 729
  • Мнения: 18 577
Айре  Heart Eyes права си, има достатъчно време, а трябва да направят нещо действително такова, че да грабне зрителя от раз  Peace Вярвам в Улуч Байрактар  Peace
Още един присъединил се към каста на сериала ни

Брей ... днес нещо няма желаещи да споделят за деня на Кузейката  Laughing Гости  Hug няма възможност ... Нищо, ние ще си го отбележим  Peace Клипове колкото искаш наистина, кой от кой по- хубави, така е  Peace
Ето един прекрасен  Heart Eyes
https://vk.com/feed?z=video272706788_456239912%2Fd58becc11d57b52 … _-64878628_262468


Кети  Hug за мен дори Хандан и Гюней не бяха съвсем черни  Laughing Хандан беше проста, ограничена женица, озлобена от живота, но и тя все трябва да е имала някакви добри качества някога, щом я е обикнал Саами  Mr. Green Беше чистофайница поне, друго не ми хрумва в момента  hahaha Просто е негодна да бъде майка, не заслужава. Не може така да делиш собствените си деца, непростимо е. И Гюней не беше лош като малък, пустата му завист към брат му впоследствие му изяде главата. Завист и огромно его, внушено му от любимата майчица. Иначе беше умен, трудолюбив, амбициозен, но в същото време използвач, смятащ, че всички са му длъжни, най-вече брат му. И все другите бяха виновни, той никога  ooooh! А брат му беше виновен дори и за това, че дишаше  #Cussing out Когато Кузей беше зле, той се правеше на добрия брат, тогава беше благосклонен към него,  но когато видя какви качества притежава брат му се уплаши. Никога няма да забравя думите му , перифразирам - С Джемре до себе си и с Кузей зад мен мога да направя всичко. Да, Кузей отзад му беше много удобен, от малък беше свикнал брат му да му помага, когато се н .... ше  ooooh! Иначе беше батко, де  hahaha И когато разбра, че Кузей през цялото време е обичал неговото момиче, полудя! А го намрази, когато разбра, че любовта им е взаимна. Никога не успя да се примири, че Кузей ще получи от нея това, което той не успя - а именно да спи с нея. Защо не ревнуваше Баръш  newsm78  Защото знаеше, че там няма опасност. Познаваше добре Джемре, а и Баръш беше джентълмен все пак.  Голям тъпанар излезе в края на краищата ... ако се беше държал с Кузей като истински брат, Кузей никога нямаше да се откаже от олмаза си, колкото и да обичаше Джемре, така си мисля. Щеше да се ожени за някоя като Зейнеп, е, нямаше да е напълно щастлив, но щеше да живее все някак и да се грижи за семейството си. Хората не винаги се женят за истинската си, голяма любов, нали ? Но, след като получи толкова удари от т. н му брат реши, че не си струва да жертва щастието си заради него и се осмели да покаже любовта си на всички. Заслужаваше повече от всички да е щастлив, достатъчно загуби изживя.







Хоги  Hug благодаря ти за прекрасния коментар!  bouquet Тъкмо това си мислех преди малко - толкова хора харесваха много този сериал и герой, а никой не пише , браво!  love001 За Сблъсък - чул те Господ!  Praynig Laughing Хубав уикенд и на теб!

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 15:37 от queen_fenka

# 730
  • Мнения: 18 653
Фенче Heart Eyes, днес си се развихрила newsm10
и е събота все пак....предполагам, че до края на деня ще дойдат и Дива и Алинка, Ирето е на сватба...и Гости я няма Peace

Хоги Hug, ехе каква история Crazy направо си си рискувала здравето заради Кузей Wink  Wink
аз дето съм такава фенка, нямам подобно гледане на Кивов сериал...ама то си е до характер Peace
да, дано Сблъсък се хареса/достатъчно/ на турчолята, че да се задържи на екран Peace Praynig
наистина е много тъпо, всички фенове по света да зависим от тъпия им рейтинг ooooh!

Кети, сега ти погледнах подписа, наистина е малко ретро Joy Joy
замисли се за нещо ново Wink

класика от Мелани Heart Eyes



Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 16:22 от Airra

# 731
  • Мнения: 14 502


  Момичета  не пиша  Embarassed Embarassed Embarassedпризнавам си без бой-не съм гледала  Кузей, защото знаете ,че пиша и съм почти непрекъснато в друга тема.Тук ми е хубаво и затова ви навестявам и като чета колко сте  възторжени ,ще взема до го започна докато моите любимци  не се развихрят.Няма да е скоро Wink
        Вие знаете,и аз съм убедена ,че  първата  серия е особено важна.Не ме ли грабне от раз или е неясна от прекалено много намесени герои и ситуации newsm78 newsm78 newsm78  .....
Затова  нека го изпипат , трея ще се появи когато му дойде времето Wink


           


     

# 732
  • Мнения: 107
Айре, 

наистина беше като болест, лудост, обсебване,
това мое гледане/съпреживяване на Кузей/Гюней!
Не се повтори повече, затова и си имам особен сантимент към
този сериал на Къванч.
Но пък никога не е късно да се случи отново!

Не разбрах, "Сблъсък" на английски или американски
филм/сериал е римейк? Преди десетина година
имаше един страхотен американски филм - "Сблъсъци"
мисля, че се казваше, спечели Оскар за филм на
годината, филм с прекрасна история и преплитане на
човешки съдби, нищо общо със стандарните холивудски истории.
Препоръчвам ви го, ако не сте го гледали, с Мат Деймън
в главната роля на полицая.

Хубава вечер!

# 733
  • Мнения: 18 577
Айре  Heart Eyes  Laughing е, нали знаеш, че на КГ не мога да не се развихря  Mr. Green Благодаря за прекрасните клипове!  bouquet
Днес пишат отново, че щяло да има фраг  hahaha
Себи  Heart Eyes горещо ти препоръчвам този сериал на Киво, предполагам, че ще ти хареса. В момента си го гледаме всяка делнична вечер по Диема Фемили от 21. 00 ч.  Гледам го за и аз не знам кой път и не ми омръзва  Embarassed
Хоги  Hug и ние не знаем ... но, когато в интервюто за МАВИ го питаха дали е римейк , Киво отговори, че не е, няма нищо общо с Бягството. Но, не разбрах точно по каква причина изобщо намесиха Бягство от затвора в разговора  newsm78 Та не се знае ... ще видим  Laughing
Аз КГ си го гледах онлайн и нямах такива луди преживявания като теб, обаче пък  си спомням какво чакане му удряхме, докато го преведат в VIKI цяла седмица, че и отгоре  ooooh! / там първо се превеждаше на английски и след това нашите преводачки имаха право да го преведат на бг. / а умирахме от любопитство  hahaha Но, беше незабравимо преживяване, никога повече не ми се случи при следващо гледане на сериал онлайн, нямаше такива емоции ... а темата вреше и кипеше, всяка си пишеше нейните предположения след излизането на фраг и най - често сценаристките ни изненадваха с напълно нечакано развитие  Joy Joy Joy




Пък аз си имам и друго какво да чакам ноември - филма "Бохемска рапсодия "  newsm44

# 734
  • София
  • Мнения: 1 385
Фенче, поразчоплихме малко Кузей Гюней.. Казваш г-жа Хандан била проста женица. Даже беше много проста, но това не оправдава лошотията. И Гюлтен беше проста, но беше добра. Голяма интригантка беше, все нещо плетеше, но беше с добри намерения. В повечето случаи  грешни, но  не от лошотия.
А за жените Синанер да не говорим. Хвани майката - удари щерката.  Баръш в началото беше готин - добър син, сгоден по някаква странна причина за Венюс, какво й беше харесал е неизвестно и как са стигнали чак до годеж е направо загадка, но човекът си беше щастлив. Намеси се Гюней в семейството им и край с неговото щастие. На Атила няма да му правя разбор, той живя малко.
Но сами Текинолу ми беше много интересен. Според думите на Хандан на младини бил хубавец. Е това не мога да си го представя. Темерууууут,  страшна работа. А колко обичаше малкото си момче.  И Кузей му прости, че навремето го предаде.  Докато на майка си - нямаше как да стане, въпреки, че правеше опити милия. И тя си осъзнаваше греха.
Още колко има да се пише, но защо ли? Просто си ги гледам отново и това е. И аз първия път го изгледах за няколко дни, почти денонощно.

Общи условия

Активация на акаунт