Купих си една горчилка за отслабване...

  • 15 855
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
Редовната употребата на продукти с разхлабително и диуретично действие може да доведе до сериозни здравни проблеми – обезводняване, нарушения в баланса на електролитите, сърцебиене, даже фатални (смъртоносни) сърдечни реакции.

Аз няма да го пия редовно. Изобщо нямам такова намерение. Пия това шише и спирам. И то по 4 малки лъжици на ден. Два дена пия, един - не. За сега нищо ми няма, ама като чета тука темата и взе да ме пробожда ту бъбрек, ту глава Rolling Eyes.
Ще ме разболеете Blush.
Почне ли да ми става нещо, ще го спра. Нали така? Но ако нищо не ми стане, а само сланината иде на кино, тогава? Ще ме черпите ли с една торта на екс?
Забравих да напиша, че апетита ми изчезна.

Ще те набарам аз лично на срещата на 17 и ще те нашляпам!!!!
Кой те излъга, че си прасе или какво още там беше писала???? Що толкова безразсъдно подхождаш към себе си-извинявай. Знаеш ли, че ако му се устрои една скрита камера на този, одма ще се окаже, че няма никакъв лиценз или разрешително за продажба на това нещо.
АМАХАХАМАха-не на шега се ядосах!!! Да не си Зодия Телец-и моят мъж понеже трудно си признава грешките и овътрянията. ooooh!
П.С. От ходене до тоалетна и често пикане можеш само проблеми вътрешни да си докараш-какви-момичетата са ти написали най-чистисърдечно.
Отде си убедена, че вашият познат не те заблуждава лекинко? newsm78

# 46
  • Мнения: 4 651
Не знам дали е същото, но 3 колежки го пият това нещо от поне месец. Ще питам все пак дали е от същия доктор и пият ли го още. Ама това за 9 лв шишето и че се пие 2 дни и 1 почива съвпада. На тях им обяснили, че след първата седмица от приема ще почват да им се обаждат каквито имат стари болежки, ама това било нормално, защото организма се лекувал  newsm78

# 47
  • Мнения: 5 468
 Crossing ArmsСърдита съм ви на всичките! Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 5 475
И аз имам приятелка,която пи билката доста време,отслабна..след много посещения на тоалентната..след няколко месеца си върна килограмите плюс,че си докара и артрит!  #Crazy

# 49
Хайде и аз да си кажа! И във Сандански имаше мания да се пие тази гадост.Това наистина си е чиста отрова.Ние тук я купуваме от билкова аптека,забележи!!!! Освен това ни го продават във пластмасови бутилки от 2 литра за 23 лева.Аз също си купих.Пих го няколко дни и го спрях.  Освен, че не излизах от тоалетната, имах чувството че танк ме е мачкал 3 дена.Едвам си стоях на краката от болки в корема.Така и не отслабнах, но повече такава отврат не бих пила за нищо на света.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 035
Crossing ArmsСърдита съм ви на всичките! Crossing Arms
Joy hahaha Стига де,ние само ти мислим доброто. Hug

# 51
  • Мнения: 2 013
Ню, колко килограма тежиш, ако искаш я пусни една снимка да те видим, надали положението е такова, каквото го описваш.
Пила съм всевъзможни гадости за отслабване - ефект зироу.
Единственото, което наистина действа е постоянство и дълга диета - не от тези с три моркова и три листа от салати на ден, а просто разумен режим на хранене. НВД е такъв режим, а може да си направиш и собствен - махни сладките неща, газираните, хляба или го замени с пълнозърнест по малко, карай на салати и плодове сега през лятото и ще стопиш всичко излишно.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 320
Една позната за 9 месеца с билката свали 38 кг и това преди 6 години и до момента не е върнала и грам. Майка ми и баща ми, родителите на кумовете ни също я пият и всички слабеят, до сега нито един не се е оплакал от здравословни проблеми в следствие на билката!

Успех!!!  Peace

# 53
  • Мнения: 174
Според мен явно всичко си е до организъм, и аз да си го намеря т"ва нещо и аз ще го пробвам-та нали красотата изисква жертви. Ню, пий си "пиенето" пък к"вото дойде Peace

П. С.  Май не прочетох да има смърти случаи, и все пак няма да ти вадят окото я Joy hahahaУспех и от мен!!!

# 54
  • Мнения: 5 468
Една позната за 9 месеца с билката свали 38 кг и това преди 6 години и до момента не е върнала и грам. Майка ми и баща ми, родителите на кумовете ни също я пият и всички слабеят, до сега нито един не се е оплакал от здравословни проблеми в следствие на билката!

Успех!!!  Peace
Е това е приказка Peace.
Благодаря ти за куража, кльомбичке Simple Smile.

Това за артрита въобще не ми се вярва да е от това пиене.

Шаркчице, на срещата на 17 няма да идвам Crazy Whistling.
Ама като дойда на следващата, да не викате - "Брей, кво маце!!!"? Mr. Green

Divana, 72 кг съм. Преди да забременея бях 55 и всичко по магазините ми ставаше. Сега, да не ти обяснявам, какъв лелски вид придобих и въобще не съм доволна от факта. И да пусна снимка? Никога!

За диетите - пробвам какво ли не 2 години вече, но няма резултат. А тези НВД не мога да ги правя и туй то. Не ми се занимава, не става. Един ден почвам и после зарязвам. Какво да кажа още... хляб почти не ям, сладко се чудя, как да се ограничавам, но резултат няма. И това, че тръгнах 4 месеца на работа, също не помогна.

Не ме плашете повече. По-добре пишете нещо позитивно, каквото написа кльомбата. Кой пил и отслабнал, кой нещо друго.

# 55
  • Мнения: 2 013
Divana, 72 кг съм. Преди да забременея бях 55 и всичко по магазините ми ставаше. Сега, да не ти обяснявам, какъв лелски вид придобих и въобще не съм доволна от факта. И да пусна снимка? Никога!
За диетите - пробвам какво ли не 2 години вече, но няма резултат. А тези НВД не мога да ги правя и туй то. Не ми се занимава, не става. Един ден почвам и после зарязвам. Какво да кажа още... хляб почти не ям, сладко се чудя, как да се ограничавам, но резултат няма. И това, че тръгнах 4 месеца на работа, също не помогна.

Значи - постави си не максималната цел в началото - била си 55, помъчи се да станеш 60. Постави си тази цел до края на септември например. Това са 12 кг. за повече от 3 месеца, т.е по 4 кг на месец - съвсем постижимо. Но се нахъсай!!!
- Спри алкохола
- Спри захарта - е, някое и друго прегрешение веднъж на няколко дни не е драма.
- Спри хляба и тестените изделия.
Яж много салати, яйца, месо, млечни. Пий само кола лайт, другите газирани имат захар. Гаранция, че ще ги смъкнеш.

НЯМА ДА СЕ ВКЛЮЧВАМ В СПОРА ЗА ГОРЧИЛКАТА, НО НАПИСАНОТО ЗВУЧИ УЖАСНО!

Само ще добавя нещо, което е много важно. Дори и да е безвредна за здравето и да убива апетита ти и да ядеш много малко и съответно смъкваш, това не е траен резултат. Тялото ще смъква, смъква и ще започне да гори все по-малко, защото влиза в стресов режим - опитва се да си запази тлъстинките. И така после ще започнеш да качваш от малко. И всичко пак отначало...
Послушай ме, хем съм старило, хем патило....

# 56
  • Мнения: 5 626
Мои колежки я пиха 2 месеца-нямаха никакъв ефект (освен, че не излязоха от ВЦ  Toilet  Mr. Green. Ама и толкоз болежки да се лекуват от едно лекарство-съмнително ми звучи. Аз не бих рискувала - все пак не знаеш какво има вътре и как ще ти се отрази в дългосрочен план.

# 57
  • Мнения: 68
Мили дами,

аз тази билка съм я пила 10 години. Жива и здрава съм, слаба и хубава:) Дори бременна (защото бях чула че пречела на забременяването) От време на време си правих почивки от пиенето и, сама си ги определях - няколко месеца пия, после 1-2 почивах. Кой знае какви гадости не може да има, освен билки, и то предимно разхлабителни. С нея отслабнах доста, и си ходех до тоалетна нормално. А иначе това ми е огроомен проблем. Не вярвам, че лекува всичките изброени от него заболявания, но мисля, че помага на хора, които имат запек и оттам са по-пълни или дебели. Защото като изпразваш редовно червата, няма как да натрупаш тлъстинките. С нея не се привиква повече отколкото с другите слабителни средства, които продават, включително и дуфалака, към който пише че уж не се привиквало. Много хора около мен са я пили, но на всеки действа индивидуално - на едни им действа добре, на други много зле. Затова и не обичам да я рекламирам много - всеки сам трябва да си прецени по организма. И на мен винаги след дълъг период на почивка от билката ми ставаша лошо, когато започвах да я пия, но после ми минаваше.
Но че е тоз доктор е мошеник - това е ясно - щом толкова години не я е патентовал, ами я продава ей така, апокрифно, вкъщи.

# 58
  • Мнения: 4 651
Не знам дали е същото, но 3 колежки го пият това нещо от поне месец. Ще питам все пак дали е от същия доктор и пият ли го още. Ама това за 9 лв шишето и че се пие 2 дни и 1 почива съвпада. На тях им обяснили, че след първата седмица от приема ще почват да им се обаждат каквито имат стари болежки, ама това било нормално, защото организма се лекувал  newsm78

Питах, това което пият било за отслабване и прочистване на организма, носели им го от Бургас 12.50 1/2 литър. Оплаквания нямат, били свалили по някой килограм. Така че не се ангажирам с мнение, не е ясно същото нещо ли е.

# 59
  • Мнения: 295
Ню, изобщо не го пий това!!! една позната от любопитство беше дала тази билка в някаква химичека алаборатория за изследване - в нея има яко английска сол, т.е. от нея се слабее, но си докарваш жестоки здравословни проблеми!!!

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 11:33 от Аси®

Общи условия

Активация на акаунт