Оставяте ли мъжете си нарочно сами?

  • 5 065
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 190
Няма начин! И двамата сме от един и същи град, в смисъл нямам родители в друг, че да им ходя на гости например Wink, а и никога до сега не сме искали да си "почиваме" един от друг. Където ходя аз, там е и той, до сега най-дългата ни раздяла е 5 дни и то когато родих дъщеричката ни, иначе сме се разделяли мах. за по една нощ и то ако е било много наложащо.
Всеки от двама ни си има лично време и тогава намира начин да се отърси от ежедневието Peace
Но такова нарочно да го оставя за повече от няколко часа при нас няма Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 167
Не, никъде не го 'оставям'.мъжа ми си има глава на раменете и ако иска да ходи някъде никога не бих го спряла.
откакто имаме връзка веднъж ходи в Тайланд за 14 дни и все в нет-кафето висеше да чатим.
тоест, няма страшно, когато има любофффф.
находили сме се сами и сега сме щастливи да сме заедно, всъщност.


# 47
  • Мнения: 1 172
Не сме нон-стоп заедно. Случва се да сме разделени за по 2-3 дни до месец по най-различни поводи: командировки, почивки, гостувания, лични пътувания в чужбина. Не виждам нищо лошо в това.
Предпочитам ако ходим някъде, то да е по лично желание и на двамата, а не по "задължение" (да не би случайно да се разделим). При тези раздели си липсваме, но не чак толкова, че непрекъснато да си звъним или да чатим.

Не знам какво имаш предвид с това "нарочно" - както организирането на 10-дневна почивка без него е нарочно, така и всяка командировка е нарочна, защото като служител винаги можеш да откажеш такава.

# 48
  • Мнения: 6 472
Нарочно не. Прекарваме разделени по няколко дни, но това обикновено е по някакъв повод (до сега само служебен) и на двамата хич не ни е кеф. Определено предпочитам да сме си заедно.

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Досега не сме разделяли даже за 1 ден.

# 50
  • София
  • Мнения: 625
Той ни остава Mr. Green Ходи през седмица в командировка.....и просто няма начин Confused

# 51
  • Мнения: 7 914
Да!
Особено като не работех, се е случвало за по месец-два - лятото! Идвам си в България... и той идва по средата за седмица и така...

Дори миналата зима за 10-ина дена пак остана сам...

Емоцията като се прибера е страхотна ( изключвам състоянието на къщата  Crazy )...пък и самото усещане за липса...тръпката се връща! Peace

# 52
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не го оставям- няма къде да забегна, пък и няма да ме пусне, както и на мен няма да ми е приятно ако той забегне нанякъде сам... Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 179
Случвало се е само за ден-два да отида някъде.Той не иска да е сам.Не е ходил на почивка с приятели без нас,казва ,че няма да му е приятно.Само на мач ходи сам и то защото аз не искам(иначе непрекъснато ме кани).

# 54
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Оставям го сам (с детето) в къщи само ако съм в командировка (засега макс. седмица). Иначе го пусках сам по баирите пак за толкова, че брането на шипки не ми е представата за почивка, сега обаче и той няма време за такива екстри. Принципно и двамата сме "за", но сме от един град, от една махала, тъпо е някак си да отидеш за седмица на гости у мама... в съседния блок, а отпуските ни са толкова редки, че предпочитаме да сме заедно тогава.

# 55
Почти винаги сме заедно.
Не знам за него, но аз обичам понякога да оставам сама.

# 56
  • Мнения: 3 091
не разбирам какво значи "нарочно"? случва се - и двамата пътуваме по работа често! той всеки вторник излиза с приятели - нямам нищо против. аз също излизам с девойките, когато имам време! всеки трябва да има време за себе си, иначе е много обсебващо.

# 57
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Оставям го за 2-3 дни, той се чувства зле, но аз си почивам и почти забравям да се обаждам. Дори за гергъов ден си бях в Бургас, поканих го да дойде с мен, но не трябвало да си бъде в къщи при семейството си за празника.... Аз си изкарах страхотно, а той си седя сам пред телевизора, сега като кажа че ще си ходя иска да знае кога, за да се освободи Thinking

# 58
  • Мнения: 1 370
Да, ама последния път прекалих и от тогава не съм. Заминах си с малкия за Бг при родителите ми за 5 месеца. Милият беше подивял

# 59
  • Мнения: 1 925
Ами ние сме един вид младо семейство и все още не обичаме да се разделяме, но когато се наложи  - примерно да ходя в командировка, мъжо много се дразни и ни е много мъчно. Като цяло не обича да го оставям сам.   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт