Оставяте ли мъжете си нарочно сами?

  • 5 070
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
Аз го правя от време на време, примерно за по 10 дни и отивам на гости на нашите или пък на почивка, за да го оставям да си почине от работата ,от нас Flutter Не смятам ,че връзката ни е по-лоша оттова,даже напротив освежава се ,но мисълта ми е дали вие правите такива неща за мъжете си и те обичат ли да остават за толкова време сами.......?

A мацка не му ли доставяш, за да си почине още по-добре ?

# 61
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Аз го оставям-лятото ходя при свекъра и свекървата в Девин за двайсетина дни,а той като ме закара остава 2-3 дни и се връща да работи. После се обичаме повече. Grinning

# 62
Цитат
[A мацка не му ли доставяш, за да си почине още по-добре ?/quote]

Ако го познаваше нямаше да ти се налага да пишеш глупости , но това ме навежда на мисълта, че на теб или на някой около теб му се въртят такива мисли из главата Stop

А ти му стой на главата път току-виж си предотвратила този момент с мацките Wink

# 63
  • Мнения: 2 653
Да.Но -по скоро го насърчавам да ходи с приятели на една тяхна вила- само мъжка компания, Иначе и по работа понякога се разделяме.
На мен ми е много мъчно, но се опитвам да не го показвам ясно- искам да му дам свободно време в което да се отърве за малко от всичко.

# 64
# 65
  • Мнения: 3 478
За по 1 вечер да, но за по-дълго ( 9 дни) само веднъж. За ваканция по женски на страхотно място. Липсвахме си, но ваканцията си струваше.

# 66
  • София
  • Мнения: 39 772
Случвало ми се е рядко, да речем 2 дни за 3-4 месеца. Кат се преработя мъж ми сам ме гони на почивка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт