Фермата 4 - Съединение - тема 3 (24.09. - 30.09.)

  • 35 552
  • 815
  •   1
Отговори
# 765
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Резултати от анкетата:


Честито на позналите! Simple Smile
Аз се радвам, че спечели Ваня, за нея бях.

# 766
  • Мнения: 1 976
Аз също смятам, че точно ниският ръст попречи на Нина в последната битка, много ви се моля. Дори самата Ваня си го каза, че и това и е предимство, Иван и Андрей също...
Вторият кандидат ще бъде Нури, гаранция...

# 767
  • Мнения: 4 402
Че Катрала кога е казала,че Нина й е любимка 🤔

Аз съм ниска, с парабулата ще се справя, но не съм сигурна дали въобще ще стига до коша.

Да не забравяме,че Нина трябваше повече да върти кубчетата, Ваня от по-далеч отиваше под гредите.
То това е част от "моженето". Нина сама си избра опонента. Имаше възможност да избере някоя по-близка до нейната физика.
Катрала по дефол е срещу всички тукашни.

# 768
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, що така? Много грубо

Кое ти е грубо? Че я нарекох ревла ли? Ако да- ревла е. Никой не я е закарал с АК-47 в гърба във Фермата. Не понасям подобни мелодрами в стил “не мога да си спра сълзите”

# 769
  • London
  • Мнения: 6 732
Катрала, щото ти не си срещу всички тукашни. Joy Joy Joy


Категорично не - Дидо, Александър и Ваня не са ми неприятни. Не бих казала, че съм срещу тях. Виж теб лично те чета от ден първи да ръсиш шовинистки речи.

# 770
  • Мнения: 14 830
Хвърлянето и на двете им беше проблем.Едната удряше коша, а другата го прехвърляше.С две думи - едната много ниска, другата много висока.

# 771
  • Мнения: 11 547
Мисля, че Нина ще предложи Нури. За Ваня аз също смятам, че трудно ще се справи с фермерството. Изглежда ми "мека". Интересно, кой ли ще е третият кандидат и как ще бъде избран? Данчо може да е изпратил по пощенски гълъб предложението си.  

# 772
  • Мнения: 4 402
Катрала, щото ти не си срещу всички тукашни. Joy Joy Joy


Категорично не - Дидо, Александър и Ваня не са ми неприятни. Не бих казала, че съм срещу тях. Виж теб лично те чета от ден първи да ръсиш шовинистки речи.
Цитирай ми моя "шовинистка реч". На мен Нина докато не се разциври и Лили докато не  прекали с пеенето ми бяха симпатични. Другите никога не са ми допадали. Същото важи и за тукашните.  Харесвам не повече от 2-3 от този отбор.  И съм го заявявала открито от началото. Но щом казваш, шовинист съм.

# 773
  • Мнения: 2 525
Не съм забелязала Катрала да е срещу всички тукашни ама айде.
Естествено, че има разлика и оказва влияние височината. Първо краката на Нина са далеч по-къси, трябва да върти повече кубчетата, което в един момент изморява. За дините - изобщо дори не ми се коментира. Далеч по-лесно е за един висок човек. Защо в училищата норматива за хвърляне на медицинска топка всяка година е различен? Защото се очаква децата да са пораснали на височина и да им е по-лесно да хвърлят.
За избора на трети фермер за мен най-честно ще е с игра или с гласуване на фермерите измежду тях си.

# 774
  • София
  • Мнения: 12 554
Да станеш европейска шампионка и да си “мека” е абсурд. Трябва си дупе и характер

# 775
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 216
Нана, що така? Много грубо

Кое ти е грубо? Че я нарекох ревла ли? Ако да- ревла е. Никой не я е закарал с АК-47 в гърба във Фермата. Не понасям подобни мелодрами в стил “не мога да си спра сълзите”
ами грубо е. видяла си я да циври 10-на сек.  и веднага   ревла.
аз постоянно виждах близнетата ,че са трътлести , казах си го и веднага ме погнаха.
не мож така  hahaha

# 776
  • Мнения: 1 976
НИВА е особено култов играч Joy

# 777
  • София
  • Мнения: 12 554
Де да бяха 10 секунди...

# 778
# 779
  • Мнения: 11 547
Да станеш европейска шампионка и да си “мека” е абсурд. Трябва си дупе и характер
Друго имах предвид. Тя може да е много корава и взискателна към себе си, но не и към останалите. Не я познавам, но така ми изглежда отстрани.  

Общи условия

Активация на акаунт