Форумски липси - 6

  • 69 563
  • 691
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 12 374
Не харесвам всички модове тук, но не ми се вярва някой да е наци популист. Или поне се надявам да не е.

Някой по-назад спомена Мадам Помпадур, присъединявам се и аз. Едно време правеше форума по-смислен.

# 391
  • София
  • Мнения: 24 839
 Магдена ми липсва, нищо че често бяхме на нож.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 14:31 от Tatti

# 392
  • Мнения: 19 144
Че тя Магдена е тук. Онзи ден я четох в някаква тема, мисля, че беше за дефицитите в журналистиката.

# 393
  • Мнения: 19 144

Хубаво е да има свобода на словото, но за целта всеки трябва да приеме, че останалите имат право да пишат или да говорят, пък ако не ти харесва как някой говори или пише просто не го слушай или чети, подминавай. А това по едни или други причини трудно ще стане на 100%, трябва някакво ограничение и съблюдаване на правила.


Иначе за форумните липси, много пъти съм узнавала, че разни хора липсват, чак когато се върнат и започнат да натрапват присъствието си из всевъзможни теми - вижте ме, върнах се...

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 15:38 от Tatti

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 6 612
Росна китка не съм засичала.

Защо Нино е спряла да пише?

# 395
  • Мнения: 14 500
Щото май тя беше дето защитаваше тълпите бежанци по нашите ширини?

# 396
  • Мнения: 24 496
Защо Нино е спряла да пише?
Не знам, а беше голяма моя/ и не само/ любимка

# 397
  • София
  • Мнения: 23 109
И защото май си беше въобразила, че някой й обижда децата. Никога не съм й била фен. Фалшивееше ми.

# 398
  • Мнения: 22 036
И защото май си беше въобразила, че някой й обижда децата. Никога не съм й била фен. Фалшивееше ми.

Изобщо не си беше въобразила, макар че беше индиректно.

# 399
  • София
  • Мнения: 12 374
И защото май си беше въобразила, че някой й обижда децата. Никога не съм й била фен. Фалшивееше ми.
И на мен.

bandiera rossa не виждам, преди беше много активна.

# 400
  • Мнения: X
Извинявам се предварително, ако някой реши, че натрапвам присъствието си в темата, но случайно се натъкнах на последните изказвания за НиноТино. Фалшивеене в комбинация с Нина за мен е абсолютен оксиморон. Имайки огромното щастие да я познавам и в реала смятам, че е един от малкото директни и искрени хора, които съм срещала. Наистина жалко, че и тя си отиде, ред. ( демек спря да пише) огорчена от тук. И едва ли причината е била само собствените й деца. Нейното мислене се простира много по-далеч от границите на личното.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 20:46 от Анонимен

# 401
  • Другата България
  • Мнения: 37 685
И защото май си беше въобразила, че някой й обижда децата. Никога не съм й била фен. Фалшивееше ми.
И на мен.
На мен също. Peace Казвала съм си ѝ го и на нея лично, а и чак такова превъзнасяне по някой също ми е странно.
Мадам Помпадур определено беше забавна потребителка, колоритна. Не знам защо спря да пише.
Също така Г-жа Бюфет ли беше ника на една друга потребителка, много свежи постове имаше, дано не греша всъщност.

# 402
  • София
  • Мнения: 10 825
И защото май си беше въобразила, че някой й обижда децата. Никога не съм й била фен. Фалшивееше ми.
И на мен.
На мен също. Peace Казвала съм си ѝ го и на нея лично, а и чак такова превъзнасяне по някой също ми е странно.
Мадам Помпадур определено беше забавна потребителка, колоритна. Не знам защо спря да пише.
Също така Г-жа Бюфет ли беше ника на една друга потребителка, много свежи постове имаше, дано не греша всъщност.
Мадам Помпадур и госпожа Бюфет не бяха ли едно и също лице? Винаги така съм си мислила.

# 403
  • Мнения: 22 036
Няма превъзнасяне, а споделяне на лични наблюдения. Нино пише прекрасно, има чувство за хумор и е открита.

# 404
  • Другата България
  • Мнения: 37 685
И защото май си беше въобразила, че някой й обижда децата. Никога не съм й била фен. Фалшивееше ми.
И на мен.
На мен също. Peace Казвала съм си ѝ го и на нея лично, а и чак такова превъзнасяне по някой също ми е странно.
Мадам Помпадур определено беше забавна потребителка, колоритна. Не знам защо спря да пише.
Също така Г-жа Бюфет ли беше ника на една друга потребителка, много свежи постове имаше, дано не греша всъщност.
Мадам Помпадур и госпожа Бюфет не бяха ли едно и също лице? Винаги така съм си мислила.
newsm78 Ти сега ме хвърли в джаза. Ами аз мисля, че бяха две отделни потребителки, на Г-жа Бюфет ника не беше ли една жена с откопчаващо се деколте? От София беше, после стана Вафла с чуден крем?
А Мадам Помпадур живееше в ....Стокхолм? И ника ѝ беше с една жена с ярко червило?
Няма превъзнасяне, а споделяне на лични наблюдения.
Така де, и ние лични наблюдения споделяме.

Общи условия

Активация на акаунт