Комплекс за малоценност ли е това?

  • 5 125
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 463
И комплекс да е.
Той може да се преодолее, но липсата на възпитание и толерантност в тия момичета ще им е до живот.

# 46
  • Мнения: 1 417
Не плачи, Sharkчице, не тъжи,  следващият път по Витошка ще мааме крачоли Simple Smile
Между другото аз пък съм доволна, като цяло от продавачките точно в тези магазини, любезни са по принцип  и много рядко ти досаждат и ти дават оценка, без да ги питаш,  както в повечето по-масови магазини, където на 100% всичко ти седи супер...ама само според продавачката Close

# 47
  • София
  • Мнения: 3 988
според мен - защото си имала чувството, че се разхождаш из базар, а не из скъпа улица с бутици.

 newsm10

# 48
  • Мнения: 5 370
Не плачи, Sharkчице, не тъжи,  следващият път по Витошка ще мааме крачоли Simple Smile
Между другото аз пък съм доволна, като цяло от продавачките точно в тези магазини, любезни са по принцип  и много рядко ти досаждат и ти дават оценка, без да ги питаш,  както в повечето по-масови магазини, където на 100% всичко ти седи супер...ама само според продавачката Close

С тебе навсякъде-ти си суперкомпания!!!!  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 418
Никой никога не може да знае зад външността какво се крие.Може да изглеждаш беден,а да си на светлинни години от тях,да можеш да купиш и дрехите и магазина барабар с продавачките,както и обратния вариант.Тъй че правилно би било да се държат добре с всички клиенти.За жалост още не сме дорасли до това ниво.

# 50
  • Мнения: 6 206
Това е от еуфорията на откриването и новото.
Аз отговарям за подобен магазин и в началото се изреждаха хора като на музей и сеир, "ей глей тука ся е паркирана една кола", по повод че нещо си струва 4000 лв.
Никоя от продавачките не се е държала надменно и няма как с шеф като мен, напротив използвахме навалицата да обясняваме, обучаваме и тн.т.
Първоначалният наплив мина, сега в магазина почти влизат само хора, които наистина се интересуват и купуват това, което предлагаме.

# 51
  • Мнения: 4 629

И мен не ме кефи да пазарувам в София. Рядко може да се случи на свестна продавачка. Дано положението в новия МОЛ да е различно

А това да се шляеш и само да разглеждаш магазини (без непременно да купуваш) за мен е най-естественото нещо на света   bouquet

# 52
  • Мнения: 750
Бих го определелила точно като комплекс. Надявам се това да не те засегне!
Вероятно това ни поведение е породено от изкривената представа за това от къде идва стойността на един човек, от още по-изкривената представа на масата продавачки за тяхното положение, както и обичайната "порода" клиентки на магазините, които обикновено пропускам, когато съм тръгнала на пазар или просто да си "сверя часовника".

Странно, но ако в родната си София избягвам да влизам в някои т.нар. бутици или магазини на известни марки, в чужбина нямам никакъв проблем да го направя. Там пропускам само тези, от които знам, че със сигурност никога няма да си купя нещо, докато тук критерият ми е друг.

# 53
  • Popovo
  • Мнения: 571
В тази връзка, си спомних за една позната. Та въпросната жена е около 65 годишна, разполага с доста пари, но си  шляпа с чехлите и одърпаните рокли. Влезнала в един магазин в Русе да си купи парфюм, но продавачката като я видяла как е облечена, пренебрежително и посочила обикновенните шишенца, дамата ядосана, че така се отнасят с нея си купила най-скъпия парфюм в магазина, за да докаже че външноста лъже  Mr. Green

# 54
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В тази връзка, си спомних за една позната. Та въпросната жена е около 65 годишна, разполага с доста пари, но си  шляпа с чехлите и одърпаните рокли. Влезнала в един магазин в Русе да си купи парфюм, но продавачката като я видяла как е облечена, пренебрежително и посочила обикновенните шишенца, дамата ядосана, че така се отнасят с нея си купила най-скъпия парфюм в магазина, за да докаже че външноста лъже  Mr. Green
Ей това ми е странно. Ако се държат с мен като с нещо, довлечено от котката, нищо няма да им купя, ай сиктир  Crossing Arms Ще се изхвърлям пред кого, защо, за какво  ooooh! На никого не съм длъжна да се доказвам какво съм, какво имам и тн

# 55
  • Мнения: 1 462
На никого не съм длъжна да се доказвам какво съм, какво имам и тн
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт