Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 51

  • 65 869
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 441
Благодаря за темата Simple Smile и да ми помогнете сега за зимата да успея да си намеря подходящо олио или крем за доста сухо тяло, защото сега като почне да става студено и след душ кожата на тялото започва да се лющи
Аз съм много доволна от млякото за тяло на Бочко с маслина. Пише, че се затопля и тогава се маже, но аз се къпя с гореща вода и веднага след това го използвам, без да го затоплям. Кожата ми е страхотна след това и ароматът е много деликатен. Blush

# 31
  • Мнения: 1 270
Вече няколко поредни пъти си купувам балсама за устни на Нютрожина. За мен той е най-добрият.
Да ви попитам - черният пилинг на Ревюел ми направи голям проблем. Купих го преди няколко дни и без да погледна как се ползва си отсипах на ръката и започнах да си търкам лицето. Впоследствие разбрах, че точно така се ползва. Пише , че се търка, докато се образуват частици. Добре, образуваха се тия частици, които се оказа, че по никакъв начин не мога да си махна от лицето. Вие имате ли този проблем и как го преодолявате? Предполагам, че частиците са лепкави и са се заплели в някакъв мъх по лицето - да кажа, че нямам окосмено лице, ако има някакъв мъх, той е съвсем лек и невидим. Справих се много трудно - търках с екфолиираща ръкавица, с по-едър пилинг и какво ли не, имам чувството, че още са ми по лицето три дни след опита.
Това все едно аз съм го писала. Само, че моят пилинг е с плодовите киселини. Мислех да питам и при вас ли е така. Решила съм да му дам последен шанс, като не масажирам толкова дълго лицето, т.е преди да е станал на топченца. То така сигурно няма да е много ефективен, ама по-добре от кола маска на лицето. Ако не стане - отива в кофата.

# 32
  • Мнения: 3 819
Днес уцелих 6 от тотото 😂
Взех си пяна за коса и маска на Aussie за 8 и нещо двете. В лили са по 12-15лв. едното. Пробвах ги вече и утре отивам да ги доизкупя всичките 😜

# 33
  • Мнения: 1 338
Морската сол ми изчиства много кожата, а и е естествен консервант (за да запази качествата на разтвора) .

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
parusheva за мъж бих препоръчала тези на хималая, много добре хидратират, самият стик е по-твърд, а не мазен или лигав и стои матирано върху устните, нито има бял филм нито лъскав.

My All от къде ги купи?

# 35
  • Мнения: 15 341
Момичетa, кaто повдигнaхте въпросa зa ревюелските пилинги, aз зaбелязaх тaкъв ефект с aктивния въглен, когaто сложих по мaлко продукт нa недостaтъчно влaжнa кожa и търкaне по укaзaние. Тaм където имaм мъхче остaнaхa черни точици от пилингa. Премaхнaх ги с мицелaрнa водa, но определено не ми беше приятен ефектa. Обaче, aко нaнесa нa добре овлaжнено лице/обикновено товa се случвa при мен в бaнятa по време нa душa/ по-голямо количество, богaто тaкa дa се кaже и не търкaм до получaвaне нa топченцa, a достa по-крaтко този ефект изчезвa. Явно в досег с мъхчето се случвa цялaтa рaботa и при описaните действия. Обaче и със знaчително по мaлко търкaне ефектa от пилингa е нaлице и нa мен ми хaресвa. С този с охлювите нямaм описaния негaтивен ефект или поне aз не съм зaбелязaлa тaкъв, действaйки по нaчинa с повече количество продукт, повече влaгa и по мaлко търкaне.

# 36
  • Мнения: 5 256
Момичета, предложете ми хубава спирала за мигли. На Ейвън плследната, която взех не е моята спирала.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз мога да препоръчам на Мейбълин Lash sensational, четката е силиконова и извита, придава обем, раделя миглите, сваля се лесно.

# 38
  • Мнения: X
Момичета, предложете ми хубава спирала за мигли. На Ейвън плследната, която взех не е моята спирала.
Ползвам в момента на голден роуз и не мога да повярвам, че може толкова евтина спирала да прави такива мигли.

# 39
  • Мнения: 12 960
Тази последната удължава ли или е само за обем?

# 40
  • Мнения: 3 819
parusheva за мъж бих препоръчала тези на хималая, много добре хидратират, самият стик е по-твърд, а не мазен или лигав и стои матирано върху устните, нито има бял филм нито лъскав.

My All от къде ги купи?
Местно магазинче в провинцията.

# 41
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Aussie по 3 лева бройката имаше в едно магазинче " Всичко по един и три лева" до Кауфланд на " Брезовско шосе" в Пловдив. Това миналия месец, сега нямам идея. Яд ме е, че не купих за проба поне...
Спиралите на Есънс Get big lashes червена, Super curl и на Голдън Роуз в цветните опаковки са ми фаворити.

# 42
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Благодаря за новата тема.
Този стик с невен на Алверде има ли цвят?Търся балсам за устни на мъжа ми, че почне ли да застудява и почват да се напукват и да го болят(т.е. трябва да е незабележим/безцветен).

Юсерин от аптеката. Оправял ми е за 1-2 дни много болезнени напуквания. Цената е около 5лв.

# 43
  • Мнения: 5 256
Благодаря за предложенията момичета. И да ви похваля тази маска и този крем- подмладяваща с мистик бяла дъвка на Евтерпа и анти ейдж крем Йогурт.Кожата ми е уникално мека и нежна дълго време след тях.

# 44
  • Мнения: X
Тази последната удължава ли или е само за обем?
И удължава и разделя и придава обем.Много подредени са миглите с нея.

Общи условия

Активация на акаунт