Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 51

  • 65 925
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Също и в сайта им, за тези които се интересуват: https://revuele.eu/kategoriq/podaruk/

# 691
  • Мнения: 793
Момичета, къде ги намирате тези комплекти на Ревюел? В нашето Лили няма такива наща, даже всъщност има много малко техни продукти, и то еднотипни, т.е.  асортиментът им е много беден, а аз искам да ги опитам всичките неща Wink
И за да не е просто празен пост, искам да си изкажа мнението си за маската за коса на Ревюел с люта чушка- приятно ми загрява скалпа и след отмиване косата ми е много хубава- стои някак пръхкава и лъскава, плътна на допир (не знам дали добре го обясних). А от шампоана им с кератин косата ми се къдри допълнително, а по принцип от доста време ми се е поизправила(след две бременности).
От серума на Биотен сякаш не съм особено доволна- на мен ми идва тежък, по-добре ми е кожата от този на Делия с хиалуронова киселина.
Засега това е от мен, чакам с нетърпение да ползвам и други хубави продукти, препоръчани в тази тема! Хубав и усмихнат ден ви желая!

# 692
  • Мнения: 15 379
Флоринче, явно различните филиали на веригите зареждат различно. И затова се получава така.
За серум, мога да препоръчам на Марион, хиалуроновия. Много е добър. Хидратира добре, попива бързо, не лепне. На мен започва да ми става фаворит сред серумите от дрогерийния клас.

# 693
  • Мнения: 1 359
Как ги използвате тези серуми? По- точно кога? Аз сутрин слагам крем, а вечер след почистване лека бленда от 3 масла и околоочен. Кога мога да го вмъкна серума?

Нали говорихме на скоро за маската на Гарниер Фруктис Wonder butter 3 в 1- най- после я взех. В супермаркети СБА е намалена на 6.90лв. Не обичам да пазаря козметика от супермаркети, обаче се изкуших. Дано да няма злоупотреби. Не видях срок на годност, само някакъв код...

# 694
  • Мнения: 15 379
Как ги използвате тези серуми? По- точно кога? Аз сутрин слагам крем, а вечер след почистване лека бленда от 3 масла и околоочен. Кога мога да го вмъкна серума?
Ами аз го слагам преди крема. Първо измивам лицето, после  слагам няколко капки масло, масажирам леко и обтривам/премахвам остатъците/ с козметично тампонче напоено я с мицеларна вода, я с розова, я с някой освежаващ тоник. После слагам серума, понякога след него слагам и капсулка на Балея, след което крема. Моята кожа обаче зимата доста се засушава и този ритуал не я натоварва, за по-мазна кожа избягвате маслото и капсулките, само почиствате по обичайния си начин лицето или освежавате, каквото там правите и след това нанасяте серума, а след него крема. Крема като цяло има запечатващ ефект.

# 695
  • Мнения: 2 183
Аз също много харесваХ душ геловете на Велнеа. Старите опаковки. Много опаковки от този с ванилия съм израходила. Правеше кожата много мека, аромата се задържаше много дълго на кожата, в банята, та дори в целия апартамент. И миришеше божествено.
Преди 2 седмици грабнах ванилията от новите опаковки, отдавна не бях взимала, тъй като се бях заредила с 5-6 опаковки душ гелове на Балеа .. Е няма такова гадост, нито мирише като преди, нито се пени като преди, нито прави кожата мека. Отива директно в коша и няма да повторя.
По това време на годината обичам да ползвам лосиони/душ гелове с по-сладникави аромати.
В момента съм с този
Скрит текст:

Искам да ви попитам някой ползвал ли е козметика на La Roche - Posay?
Дадоха ми преди 5-6 дни няколко тестера, измиващ гел и крем.
Не знам дали си въобразявам, но кожата ми много се избистри и червените петънца изчезнаха, но не съм сигурна дали е от тях или смяната начина на хранене (т.е. добавих много плодове към ежедневното ми меню - преди хапвах плод един път в седмицата). Някой който ги е ползвал има ли подобни наблюдения?

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 4 734
florin4eto, видях ги в Лили на стелажа, където са събрани само козметични комплекти. Може и преди да ги е имало, но аз не съм ги виждала, та предположих, че наскоро са заредени, както обикновено козметичните магазини зареждат с промопакети преди Коледа. Иначе и при нас в Лили кремовете Ревюел по принцип са много малко.

# 697
  • Мнения: 3 819
Взех и аз коплекти на Ревюел.
Да има  hahaha

# 698
  • Мнения: 10 212
Заради вас имам 6 серума, 2 от които неразпечатени, отделно кремове за лице, околоочен контур и измивни продукти, сред тях също има неразпечатени... Satisfied Вече основният ми критерий при избор на продукт е да има мнооооого дълъг срок на годност. Simple Smile

# 699
  • Мнения: 2 545
Някой ползвал ли е този ?
околоочен серум на Ревюел
Мисля, че сте споменавали само другите два - този с хиалурон и Мезодерм.
Разгледах каталога и ме заинтригува описанието на точно този вид. Искам да си купя някой от тях, но още не съм се спряла конкретно. А как са като цени, да ми кажете?

Джаста Праста, нави ме да пробвам Марион - хиалурон, при все, че серумчето на Биотен ми хареса. Дори се пристрастих към "сапунения" му аромат Simple Smile .

# 700
  • Мнения: 1 130
Джаста Праста, нави ме да пробвам Марион - хиалурон, при все, че серумчето на Биотен ми хареса. Дори се пристрастих към "сапунения" му аромат Simple Smile .

Аз заради този му аромат, не смятам скоро да сменям серума на Биотен! Grinning

# 701
  • Мнения: 1 091
Момичета ,ползвали ли сте продуктите на Леокрема?
Как са лосионите за тяло и душ -геловете?
Миришат ли хубаво и качествени продукти ли са?

# 702
  • София
  • Мнения: 575


Искам да ви попитам някой ползвал ли е козметика на La Roche - Posay?
Дадоха ми преди 5-6 дни няколко тестера, измиващ гел и крем.
Не знам дали си въобразявам, но кожата ми много се избистри и червените петънца изчезнаха, но не съм сигурна дали е от тях или смяната начина на хранене (т.е. добавих много плодове към ежедневното ми меню - преди хапвах плод един път в седмицата). Някой който ги е ползвал има ли подобни наблюдения?

Аз използвам в момента техен крем за лице за кожа склонна към зачервяване. Доволна съм от крема, не е мазен и попива добре след употреба. Имат също и хубава термална вода.

# 703
  • София
  • Мнения: 2 703
Аз също много харесваХ душ геловете на Велнеа. Старите опаковки. Много опаковки от този с ванилия съм израходила. Правеше кожата много мека, аромата се задържаше много дълго на кожата, в банята, та дори в целия апартамент. И миришеше божествено.
Преди 2 седмици грабнах ванилията от новите опаковки, отдавна не бях взимала, тъй като се бях заредила с 5-6 опаковки душ гелове на Балеа .. Е няма такова гадост, нито мирише като преди, нито се пени като преди, нито прави кожата мека. Отива директно в коша и няма да повторя.
По това време на годината обичам да ползвам лосиони/душ гелове с по-сладникави аромати.
В момента съм с този
Скрит текст:

Искам да ви попитам някой ползвал ли е козметика на La Roche - Posay?

Аз също ползвам повечето им кремове, мицеларната вода и измивна гел. Много съм доволна и ги редувам с биодерма. Те също ще ти допаднат

# 704
  • Мнения: 15 379
Sipmpatikonia, покaзaния от теб околоочен нa Ревюел не съм ползвaлa. Не го нaмирaм в мaгaзиннaтa мрежa. Ще трябвa дa се скaрaм нa реклaмодaтелите си, чийто кaдър съм според форумскaтa конспирaтивнa теория, че не ме снaбдявaт с всичките си нaлични продукти зa успешния мaркетинг, aмaхa. Сегa кaк дa ги промотирaм, a. Шегувaм се рaзбирa се. Питaш зa ценaтa - в мaгaзиннaтa мрежa и по специaлно Елитис и Лили ценaтa е около 2.19 - 3.60лв. зa кремове и гелове. В нетa е достa по високa. Нaдминaвa 10лв. зa крем.

Общи условия

Активация на акаунт