В каква поза кърмите нощно време?

  • 1 279
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 503
До към 20тия ден само в люлка,но и спеше в отделно креватче.След това го взех да спи при нас и се кърмим легнали.Така е и винаги когато сме си вкъщи.Първо на всякп папо си сменях местоположението,но вече се извъртам малко повече ,за да дам другата цица на следващото ядене.Пробвала съм и той легнал,а аз надвесена над него,но това за през деня.Мисля ,че помага за по лесното потичане на мекцето,но това е мое заключение Peace
Поли-а тези пози са супер Peace

# 31
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
и ние като се кърмим нощем сме легнали и за мен е по-лесно така а и тя свикна ... можеш да пробваш щом е свикнала да е в теб първо да я кърмиш гушната в и като започне да заспива да я сложиш легнала и така да я кърмиш - за да не се сърди  Wink ... после лека полека с времето като свикне така - че и при легнало положение ще папка  Grinning  можеш да пробваш директно да се кърмите легнали ...при нас тази стратегия работи  Grinning
успех  Grinning

# 32
  • Мнения: 326
До вчера кърмех само седнала, но четох тази тема и по-точно пробвах както казва Мъни (легнала с възглавница под бебо).Пробвахме го снощи. Страшно е удобно. Бях пробвала легнала и преди, но без възглавница под бебо.. нещо не се получаваше. Бебо идваше много ниско и трябваше да му повдигам главичката с ръка. Това с възглавницата е супер.. много мерси за идеята. Елементарно, но кой да се сети.   bouquet Ще пробваме и предложенията на Поли.

# 33
  • Мнения: 619
в легнала по-често,ама ако много ми се спи-седнала-притеснявам се да не смачкам детето  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 353
В последно време се опитвам да сменя обичайната поза на кърмене на бебата за през нощта. Винаги досега съм я кърмила в поза "люлка", а като, че ли за мен Simple Smile да кърмя легнала през нощта е най-добре. Да, обаче, бебка не иска да засуче по този начин и се сърди. Когато успее пък, то е съвсем за малко и пак пуска #Crazy. Незнам дали да продължа да опитвам или като е свикнала по един начин, няма да приеме друг : Thinking. Моля, майчета кажете, вие как кърмите през нощта?
Аз лично винаги съм кърмила легнала и ми е трудно седнала, защото малката не иска да засуче по този начин и се сърди както при вас. Не знам какво е спасението newsm78

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Кърмя само легнала - и през деня, и през ноща. Само навън правим изключение.

# 36
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Когато сме в къщи и през деня и през ноща само легнала.Така успявам и аз да се наспя.

# 37
  • Мнения: 1 559
Като сме си вкъщи се кърмим само легнали, дори навън дребният иска да се търкаляме по пейки понякога, за да засуче. Само навън кърмя седнала, а нощем си спя и кърмя - на сутринта не помня колко пъти, даже понякога ми се струва,че дребосът хич не е сукал нощес, а според мъжа ми "цяла нощ е мляскал и преглъщал" Laughing

# 38
  • Мнения: 1 878
Откакто открихме легналата поза не сме ползвали вкъщи друга - толкова по-по-най- ми е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт