Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 29

  • 22 202
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Сладурки, със Зайко събираме желаещи за Дон Жуан на 14.10.....anyone?

# 46
  • Мнения: 4 059
Пак да кажа, че стрелкащата се ръка на Зорница ми е любимото от епизода. Даже не ѝ беше нужно да го погледне, даже той не беше мръднал, тя вече беше пуснала ръката за спирка Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat Animal Heart Eyes Cat  Благодаря на Майчето. Да се връща!


Хаххаха Диденцето и тя като мен не е имала време днес да се среше. Animal Joy Cat Аз не разбирам - тези хора работят 6 дни в седмицата и ги дават 20 секунди. Thinking

# 47
  • Мнения: 12 404
Доц, точно това си мислех като гледах гифчето - Зорница даже не си отклони погледа, вперила го право в професора и укротява Марио Joy
Абсолютно любим момент Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 3 269
Аз не разбирам - тези хора работят 6 дни в седмицата и ги дават 20 секунди. Thinking
И аз това се чудя 🤨

# 49
  • Мнения: X
Хаххаха Диденцето и тя като мен не е имала време днес да се среше. Animal Joy Cat Аз не разбирам - тези хора работят 6 дни в седмицата и ги дават 20 секунди. Thinking

Некадърност му се казва. Слаби актьори. Stuck Out Tongue Winking Eye

Обожавам го този момент - не знам дали е режисьорско решение или случайно е станало, но са уцелили в десятката!

# 50
  • Мнения: 6 159
....Обожавам го този момент - не знам дали е режисьорско решение или случайно е станало, но са уцелили в десятката!   

Май доста от най-сполучливите погледи и жестове на М и З не ги дължим на сценария и режисурата , сега и не им обръщат много внимание .
За ЮВ обаче съм сигурна ,че окепазяването с Маската е режисьорско решение , тук сте споделяли ,че е добър актьор .

# 51
  • Мнения: 4 059
Аз не разбирам - тези хора работят 6 дни в седмицата и ги дават 20 секунди. Thinking
И аз това се чудя 🤨
Пък си мислех, че аз работя много за нищо Animal Smiley Cat

# 52
  • Мнения: 1 190
Някой има ли гифче с ръката стрела? Grinning

# 53
  • Мнения: X
Някой има ли гифче с ръката стрела? Grinning
Ох, велико!!!

# 54
  • Мнения: 4 059
Следващият път искаме бой!

# 55
  • Мнения: X

В тези двамата ми е надеждата Simple Smile
По-малко да говорят и повече да действат Joy




Вижте ги какви са готини!!

# 56
  • Мнения: 6 159
Вчера , когато Зори се изрепчи на шефа и започна : Виктор наистина  я обичаше..., направо изстинах , някак ми прозвуча фамилиарно , но се получи добре на края.
Доне , две братлета като петлета Joy ! Май скоро ще скочат на някого Joy Но напоследък Марио много си другарува с Викторчо , та не знам дали ще дочакаме Imp Може да стане ако той обиди  Зори .

# 57
  • Мнения: 3 269
За ЮВ обаче съм сигурна ,че окепазяването с Маската е режисьорско решение , тук сте споделяли ,че е добър актьор .
Аз имам чувството, че или е режисьорско решение или му е досадно. ЮВ в Стъклен Дом - брилянтен негативен персонаж. В ОЖ все едно не е той.

# 58
  • Мнения: X
Ели, може и Цонев да набие - вече приемам всичко, само да видя здрав, мъжки бой Joy

За ЮВ - аз в театъра много го харесвам, личи си, че там играе с кеф.

Дрийми, за мен не е ясно те за какъв персонаж го имат тук - позитивен или нвгативен. По-скоро идеята е да е смесица от двете - както всеки човек има добри и лоши страни.

# 59
  • Мнения: X
Тази снимка трябва да се покаже и тук Simple Smile
Готини бе!!!

Общи условия

Активация на акаунт