Лидл 120 - Октомври

  • 131 966
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Момичета,помните ли да са пускали чаши за кафе от тия дето са на кутиите на Нескафе Долче Густо/капсули?

# 46
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 264
Аз пък ще похваля якето което каза някой че стои като на борец т.е. това дето е с ластиците защото другите якета са ми тесни ръкавите а на това ми влизат ръцете свободно - много мразя тесните ръкави на дамските дрехи Simple Smile Взех си едно такова яке сиво а то се оказа върнато залепено с нещо отвътре - изпрах го и ми пасна страхотно макар че друг път като взимам ще оглеждам по-добре Simple Smile

# 47
  • Мнения: 6 469
И чудя се аз,тоз народ не пазари ли в Лидл...те в нова тема.Simple Smile
Тенкс,за темата.

# 48
  • Мнения: 25 738
О, имало нова тема. Благодаря.

# 49
  • велико търново
  • Мнения: 585
Момичета моля помагайте спешно ми е . Някой днес да е купил и пробвал ютия та? Моля за мнение.
Прочетох благодаря.
Тази книга с рецепти може ли две три снимки или ? Не знам дали си струва се?

# 50
  • Мнения: 6 469
Момичета моля помагайте спешно ми е . Някой днес да е купил и пробвал ютия та? Моля за мнение. Благодаря.

Една,две странички назад.Simple Smile

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 095
Момичета моля помагайте спешно ми е . Някой днес да е купил и пробвал ютия та? Моля за мнение. Благодаря.
В 33 пост има положително мнение за ютията.

# 52
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета,помните ли да са пускали чаши за кафе от тия дето са на кутиите на Нескафе Долче Густо/капсули?

Покажи ги , не всички пием капсули , но предполагам визираш високи прозрачни стеснени на долу - в джъмбо има мнооооого чаши за кафе ,имам от там от всички видове -високи ,ниски, тубмести  и т.н.

# 53
  • Мнения: 9 050
Чудя се дали да дам шанс на агнешкото.. Rolling Eyes   Последно взимах агнешко от Лидл преди няколко месеца и беше отвратително
Вкъщи агнешкото е на почит целогодишно и не пропускам да заредя. Взех плешка (предна четвърт) и комплект. Плешката вече се маринова. Миришеше си на прясно агнешко. Нямам забележки. Утре ще я пека. Тогава ще мога да дам отзиви и за комплекта.
Направи ми впечатление, че имаше много агнешко този път. Три хладилника бяха целите пълни с разфасовки.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
...Да попитам някой купи ли от "ножовете" за изрязване на кръгове (пускали са ги заедно с детските печати)- много интересни ми изглеждат... newsm78...
Аз си взех, но го върнах. Принципно ми трябваше за картон като правя разни декорации, че рязането с ножичка не ми е силна страна, като таях някакви мижави надежди да става и за филц. Тц, само за хартия и картон пишеше, че става.  Пробвах с хартия и се издъни - не може да се закрепва много добре, ако не натискаш като гламав. Не може да центрираш много добре, защото е само на око. И не режеше особено добре и правилно дори хартията, пък представям си картона. Опаковах си го надлежно и обратно. Случих на не много позната касиерка, която успя да ме разсмее чак от нерви: че не знае какво е това - не е длъжна, разбира се. Но хем няма идея какво се прави с това, нито как се прави, ама го разпарчетоса да видела какво е, ама как режело, ама къде бил ножа, как се слагало, как да го пробвала на хартия и дали съм имала за да ѝ покажа, ама как така има  и капаче на ножа... Лекинко се изнервих и я попитах това КАКВО ОБЩО ИМА с рекламацията и връщането - ми да не би да било счупено и затова да го връщам... Нали затова казвам причината за връщането, дали е дефектно, дали не ми харесва... Добре че не носех флекс за връщане, че и него сигурно щеше да иска да тества Grinning

Тъжа за фъстъчения крем, дето изчезна ...

# 55
  • Мнения: 1 153
А аз да се похваля, че не само намерих клин за бременни, а и беше в намалените стоки на 7 лв. Лъки ли беше писала, че има един голям размер неизползван? Би ли ми го продала?

# 56
  • Мнения: 25 738
А аз да се похваля, че не само намерих клин за бременни, а и беше в намалените стоки на 7 лв. Лъки ли беше писала, че има един голям размер неизползван? Би ли ми го продала?
Ама той е изпран, и не пазя кутията.

# 57
  • Мнения: 6 669
Момичета, одеве разрязах кутията на течната 30% сметана с ягодата. По кутията отвътре имаше поне 2 лъжици втвърдена сметана, която щях да изхвърля. Да си знаете.😉

# 58
  • Мнения: 61
Днес си взех ютията, но сега като я огледах забелязах, че има нещо като драскотина от дясната страна, която след това е била замазана с нещо. Някой който си я е купил би ли погледнал дали и при него я има или аз съм оцелила дефектен брой. Беше последната лилава, но уж беше запечатана.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 230
Не ми допада как са разместили зеленчуците и плодовете. Хаотично ми е и ме натовари промяната.
Обезкостеното пилешко бутче нещо напоследък има особен вкус. Не заради опаковането. Месото има силен, особен вкус. Май няма да купувам скоро, а ми беше постоянна покупка. Каймата смес Стара планина е много зле вече.
Всичко ми е оплакване, ама каквото е, такова.
Не ни стигна една точка за книга. Интересно, че досега винаги са ми давали каквото се полага (ако има някакви занимавки от сорта на стикита или книги), а сега ме попитаха събираме ли точки.

Общи условия

Активация на акаунт