Да сложа ли бански- прашки на плажа?

  • 7 048
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 473
Стрелче ша та водя на басейн да видиш баби по прашки и голи увиснали цици. Да си дигнеш самочувствието  Joy

Хехехе Танче, баш пък с баби ли да се сравнявам Laughing Joy На техните години надали ще ми пука толкова как изглеждам отстрани Mr. Green

# 46
  • Мнения: 3 576
Не вярвам прашките някога да излязат от мода, но само ако са на хубаво тяло.
Аз лично не бих сложила прашки на плажа, ако нямам перфектно, ама наистина идеално дупе /а малко хора са с такова/, защото иначе изглежда ужасно гадно.
Затова и не нося прашки, а нормални бански, само като легна да се печа ги дърпам за да имам минимална разлика.

# 47
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ако се харесваш си го облечи...

# 48
  • Мнения: 5 317
Ако мислиш,че ти стои добре,слагай го. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 122
Ми демодирани са,ама айде зарад хубавото дупе може Wink,не се притеснявай то тенденциите от списанията не се пренасят веднагически на плажа...ще си сред множеството от прашки Sunglasses.

# 50
  • Мнения: 694
Абе хора-ами какво правите та стриите да си не личат.Аз лично си харесвам дупето,но даже и преди да забременея не носех прашки.Претиснявах се от 10 стрии от пубертета.Сега не са 10 ,а 1010 -та въпроса ми е-как скривате стриите та да се покажете с прашки,щот иначе картинката никак не е хубава Sick

# 51
  • София
  • Мнения: 35 953
Ако се харесваш и ти стои добре - слагай го!
Това винаги ще бъде актуално.

# 52
  • Мнения: 5 475
Носи това, което ти стои добре. Щом имаш дупе за прашки давайййййййййййййй

 Peace а така!

# 53
  • Мнения: 5 647
Носи това, което ти стои добре. Щом имаш дупе за прашки давайййййййййййййй

Банският от аватара ти е много добър. А и сега е модерна тази комбинация. Гледах на Триумф подобни бански и много ми харесаха.

# 54
  • Мнения: 6 472
Там където ходим ние на плаж и гола да се съблека на никой няма да му направи впечетление Mr. Green Всъщност съществува вероятност даже и никой да не ме види Grinning Аз си имам стрии още от пубертета, но прашките ще си ги нося. Виж по претъпканите плажове на курортните селище, бая ще се замисля дали това е моят бански Naughty

# 55
  • Мнения: 208
Кво ти пука дали прашките са на мода, ако имаш хубаво дупе вси4ко е на мода.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз май нямам идеалното дупе, но целогодишно и ежедневно ходя с прашки. Мисълта, че ще отида на море и ще се пека с бански и посля цяла година ще ходя с бяло/черно дупе никак не ми харесва. Аз съм по-тъмна и много лесна хващам тен. За 2-3 дни постигам това, което другите жени се мъчат за 7-10дни да достигнат. Така че ще си ходя с прашки да си се пека. Никой не ме познава и не плащам данък женско мнение. На мъж ми му харесвам с прашки, а в крайна сметка, това което правя с тялото си е заради мен и него най-вече, а не заради налягалите около мен жени или мъже.

# 57
  • Мнения: 282
Ако изглеждаш добре и ако се харесваш,не виждам причина защо  да не сложиш. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 21
 И аз предпочитам прашките и то от съвсем скоро. Приятеля ми дълго настояваше когато ходим на басейт сега да си ги сложа на мен ми беше неудобно отначало, но после свикнах и като не си мисля, за тях ми е много добре. Е от време на време се усещам, че някой ме гледа в гърдите и дупето, но какво от това, когато на приятеля ми му харесва, така, че мисля е въпрос на избор.

Общи условия

Активация на акаунт