СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 9

  • 77 574
  • 744
  •   2
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 125
Здравейте,
Днес си пуснах кръвни изследвания, тъй като чертичката от теста за бременност беше изключително слаба. Закъснява ми с 8 дни, днес е 36 ден от предишната менструация. B-hCG ми е 16.68...
Според Вас има ли бременност и трябва ли да се притеснявам? Ще се опитам утре да отида на доктор, ако до тогава не съм се побъркала 😭
Предварително Ви благодаря за помощта!

Стойността е много ниска. Най-вероятно ще падне. Няма лошо да идеш на лекар, но с това закъснение и ниски резултати...

# 676
  • Мнения: 891
Извинете,но как така казвате на момичето "С тези стойности ще падне" Astonished това не е ябълка да падне от масата.Момичето не е писало и кога е била овулацията...колко е дълъг цикъла по принцип.Аз лично съм с цикъл от 34-35 дни,при.мен овулацията е към 19ти ден.Така че нека момичето обясни по-подробно ако желае.Ако ли не.....нека пусне още един кръвен след 2 дни ако евентуално не е настъпил цикъл.Успех от мен.

# 677
  • София
  • Мнения: 169
Извинете,но как така казвате на момичето "С тези стойности ще падне" Astonished това не е ябълка да падне от масата.Момичето не е писало и кога е била овулацията...колко е дълъг цикъла по принцип.Аз лично съм с цикъл от 34-35 дни,при.мен овулацията е към 19ти ден.Така че нека момичето обясни по-подробно ако желае.Ако ли не.....нека пусне още един кръвен след 2 дни ако евентуално не е настъпил цикъл.Успех от мен.
Няма как да има закъснение от 8 дни според нея, стойността да е толкова и тя да продължи да се увеличава, за да настъпи бременност.
Физически е невъзможно.
Моят цикъл също е на около 34 дни, овулация на ололо 18-ти,19-ти ден и още на 10-ти ден след нея ми показя + на уринарен тест. Дори и да съм едно от малкото изключения на които е показало плюс толкова рано, то 14 дни след  овулация би трябвало да излезе верен резултат, а при 8 дни закъснение и такъв кръвен - съжалявам, но няма и няма да има бременност.
Успех занапред ❤️

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 08:35 от fede

# 678
  • Мнения: 891
Fede,има много жени ,които не знаят кога им е овулацията и съответно не могат правилно да сметнат закъснението.Особено при колебаещ се цикъл.В мнението на момичето се вижда,че си го смята по стандартния цикъл от 28 дни(което при 80% от жените се разминава).
Polina,ако реши ще изясни.

# 679
  • Мнения: 5 468
Тук се отговаря спрямо информацията, която се дава от потребителките! При 8 дни закъснение такава ниска стойност говори за падащо ЧХГ. А ако то не е сметнато правилно, то вината не е в отговарящите. А ако момичето е с по-дълъг цикъл, би трябвало да го знае и съответно информацията за закъснението да е спрямо нейната дължина на цикъла.

# 680
  • Мнения: 922


Момичета какво мислите , днес ми е 15 ден (без да броя самия ден на трансфера ) от траснфера на 5дневни емб.  В четвъртък на 9.05 беше 64.920чхг . Добро ли е покачването и дали има шанс да са двечки ? Благодаря ви предварително !

# 681
  • Мнения: 783
Pipi,нормално е покачването - но за едничко си е. Simple Smile Аз на 14ти ден на 2 5дневни бях 3000 - чакам близнаци.
Кога беше твоят преглед?

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 16:22 от Fireee

# 682
  • Мнения: 922
Pipi,нормално е покачването - но за едничко си е. Simple Smile Аз на 9ти 14ти ден на 2 5дневни бях 3000 - чакам близнаци.
Кога беше твоят преглед?
На 20.5 другия понеделник съм на преглед . Ами предполагам и аз ,че е едничко защото то така или иначе ми бяха казали ,че едно си е в стадии бласроцид и явно то се е захванало ,другото е вървяло по бавно защото беше морула . Каквото такова само да се развива нормално и да стигнем до финал 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ще се зарадвам истински като чуя сърчице. Много се радвам за теб . Ти как се чувстваш и сега в коя седмица си ?

# 683
  • Мнения: 783
В 17 седмица съм,в момента се чувствам чудесно. Simple Smile Започнах без симптоми никакви,в 7ма седмица някъде започна гадене и повръщане и продължи месец.Като влязох в 3 месец всичко се оправи. До преди 10 дни имах кървене за 8-9 дни заради ниската плацента-и това мина. После мистериозен обрив - и това мина. 😂 Добре,че съм спокойна и не се шашкам лесно,че не знам. 😂
Виждам,че се притесняваш,че нямаш симптоми - изобщо не го мисли това,мои приятелки изобщо забравяха,че са бременни-толкова безсимптомни бременности имаха.Че и аз забравям даже на моменти.😊
 Стискам палци всичко да е наред.❤

# 684
  • Мнения: 922
В 17 седмица съм,в момента се чувствам чудесно. Simple Smile Започнах без симптоми никакви,в 7ма седмица някъде започна гадене и повръщане и продължи месец.Като влязох в 3 месец всичко се оправи. До преди 10 дни имах кървене за 8-9 дни заради ниската плацента-и това мина. После мистериозен обрив - и това мина. 😂 Добре,че съм спокойна и не се шашкам лесно,че не знам. 😂
Виждам,че се притесняваш,че нямаш симптоми - изобщо не го мисли това,мои приятелки изобщо забравяха,че са бременни-толкова безсимптомни бременности имаха.Че и аз забравям даже на моменти.😊
 Стискам палци всичко да е наред.❤
Ох добре ,че са минали тези неща при теб . Аз имам леко гадене на моменти ,но мисля ,че си внушавам . От миризми ми става леко зле по скоро 3 пъти до момента . Аз съм паника ,но шв трябва да се овладея малко ,че сама си вредя .
Сега трябва да видим само дали пак ще вливаме интралипид ,и ако да се чудя дали да не пусна пак НК клетки преди да се влее . На мен ми вливаха в деня на пункцията ,защото имах активни в началото на деквмври когато ги пусках .

# 685
  • Мнения: 783
Довери се на лекаря си,той знае най-добре. Simple Smile Бъди спокойна,стискам палци.❤

# 686
  • Мнения: X
И на мен ми вливаха преди процедурата и след + тест,пак изследвах Нк клетки, но всичко беше в норма и се отложи второ вливане. Изследвай първо и то задължително, ако са високи има опасност организма да отхвърли ембриончето.

# 687
  • Мнения: 922
И на мен ми вливаха преди процедурата и след + тест,пак изследвах Нк клетки, но всичко беше в норма и се отложи второ вливане. Изследвай първо и то задължително, ако са високи има опасност организма да отхвърли ембриончето.
Да и на мен така ми казаха ,за това ще го пусна пак да видим дали ще се наложи да вливаме .
❤🤗❤🤗❤🤗

# 688
  • Мнения: 13
Здравейте,
Днес, малко преди да отида на лекар ми дойде. Според доктора не е имало бременност, въпреки че ЧХГ беше малко над 16...
Успех на всички!

# 689
  • Мнения: 5 468
Имала си биохимична бременност. Тя не може да се докаже по друг начин, освен с уринен или кръвен тест. Случва се понякога. Успех следващия месец!

Общи условия

Активация на акаунт