Мнение за козметика "Нивеа"?

  • 5 518
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Ползвам интензивния крем за дупето и подсечено (на мен много ми се подсичат ушите)
Олиото и шампоана бебешкия.
Ама ние понасяме добре всякаква козметика.

# 16
  • Мнения: 26
ползвала съм бебешкото олио,сапунчетата,овлажняващото кремче и в момента  слънцезащитното кремче-доволна съм

# 17
  • Мнения: 346
моето малко бебче се е изринала цялата от това олио и не мисля че е добър вариант особенно за бебета с по бяла кожа

# 18
  • Мнения: 1 881
До сега бяхме изцяло на "Чико" козметика, но сега купих тоалетно мляко на Нивея за след баня, много е хубаво, само дето миризмата не е като "Чико" Sick

# 19
  • Мнения: 364
доволна съм. ползвали сме крема против подсичане, тоалетното мляко, шампоана - някои от продуктите продължаваме да използваме  Grinning

# 20
Използмаме мокрите кърпички на Nivea-  Hug

# 21
  • Мнения: 307
 Мокрите кърпи са хубави.
Дъщеря ми се обрина от слънцезащитния крем.

# 22
  • Мнения: 35 984
само сапуна съм ползвала и съм доволна
друго НЕ!  Naughty

# 23
  • Мнения: 184
Тъкмо и аз смятах да пускам подобна тема, понеже в момента върви подарък раничка на Нивеа с бебешка козметика.Някой случайно взел ли си я, и знае ли какво точно включва комплекта? Иначе аз съм вземала бебешкия сапун, преди 3години и тогава пареше очите на бебчо, от тогава не съм вземала.

# 24
  • Мнения: 47 996
с щерката ползвах само нивеа-всичко,кърпи,шампоан,крем,сапун,олио
но пък на малкия не му понесоха добре,както повечето марки бебешка козметика междувпрочем
като цяло ги харесвам

# 25
# 26
  • Мнения: 4 161
добро  Grinning повечето продукти, които ползваме са на Нивея. И за бебето и за нас. Нямам никакви оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт