Какво мислите за НЕСТЛЕ-ДЖУНИЪР

  • 1 511
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Тук за над една годинка има готови млека в бутилки и реших, че и у нас е така  Embarassed Embarassed Embarassed

И тук всички млека за над годинка са само готови, в картонени кутии като от натурален сок, няма сухи. Но сухите са по-хитри, другите нямат трайност и ако не го изпие за 24 часа, трябва да го хвърлиш  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 299
Тук за над една годинка има готови млека в бутилки и реших, че и у нас е така  Embarassed Embarassed Embarassed

И тук всички млека за над годинка са само готови, в картонени кутии като от натурален сок, няма сухи. Но сухите са по-хитри, другите нямат трайност и ако не го изпие за 24 часа, трябва да го хвърлиш  Rolling Eyes
И аз търсих в Испания Нестле- Джуниър, ама нямаше Mr. Green пак купувах на Нестле ном от готовите в кутии. И него си пиеше, и сега Джуниър-а Mr. Green Честно казано много по-лесно ми беше с готовите - изпиваше 1 кутия за 4 дена точно.

# 17
  • Мнения: 4 392
Ние бяхме на НАН но вече навършихме 1г и незнам дали не трябва да му давам ДЖУНИЪР newsm78Какво мислите вие мили мами?Ако има такива които са го ползвали нека ми дадат мнението си .Благодаря ви предварително newsm51

Откакто беба стана на 1 годинка ,минахме на Нестле Джуниър. Прие го добре. Peace

# 18
  • Мнения: 1 006
И ние точно като навърши Кали годината взехме Джуниър, защото НАН-а ни беше свършил! Тя го хареса, т.е. явно не прави голяма разлика, защото си го изпива без проблем, но тя отдавна яде и кисело мляко почти по цяла кофичка, а и кремчетата ги правя с прясно мляко, така че......

# 19
  • Мнения: 1 427
Щом сте били на Нан, предполагам, че ще го приеме добре.Йоана го отказа на секундата, но тя си пиеше Селия.Дори и за след годинката от това мляко отказа, та пие"бебешкото" , което е от 6-12 м Mr. GreenТака, че пробвай Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз давам и съм доволна.Редувам го с Фризо 3/от 1 до 3 години/,към което също нямам забележки.Калоян много ги харесва и двете Peace

Общи условия

Активация на акаунт