Повишено либидо помощ

  • 18 429
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Никъде не е казала авторката, че той иска веднъж на 3 дни. Каза, че тя не може толкова рядко.
Каза и че не желае да коментира доколко той се справя. Според мен тук е ключът. Критериите за оценка са различни, но според моите наблюдения неговото можене не я докарва до оргазъм. Липсата на оргазъм я кара да иска още от самия секс. Звучи като аноргазмия.
Другият вариант е тя да свършва и пак да иска, което е малко различно като проблем, по-скоро бие на нимфомания.
И в двата случая балансиране с оргазми с вибратор е добър съвет. Обаче не решава проблема с разминаването между нейния и неговия ищах. Вибраторът може да й помогне физически, но ще докара емоционални проблеми в двойката.

Каква нимфомания или аноргазмия, бе хора....Пичът просто толкова си може, толкоз му е ищаха. Нищо и няма на авторката. По-скоро той е с намалено либидо или продължителността му не я удовлетворява.
Аз имам нужда и си ги получавам 3-4 оргазма на акт. Сегашния ми приятел ми го осигурява. С един оргазъм се чувствам изключително раздразнена, неудовлетворена, истерясала и.....празна....и не, не съм нимфоманка. Искам си мъжа, не вибратор.

# 61
  • Мнения: 25 765
Напротив. Твърди, че с този партньор иска да е само с него. Не иска с друг. Не иска вибратор.

Ами нормално. Все пак са пресни влюбени, заедно само от 7 месеца. И ако момичето току-що е открило колко благо нещо е оргазмът... Какво изобщо се чудите?
След 7 години няма да е точно така. Особено ако в конфигурацията се появят и деца...  Wink

# 62
  • Мнения: X
няма да коментирам справя ли се или не..
Ето тук.
Това обяснява тя, а на база на какво са твоите заключения за аноргазмия, нимфомания?

Абсурт, не знам защо ти и другите решихте, че той може веднъж на 3 дни. Тя не е казала такова нещо.
Заключенията ми са от моя опит и казах, че са според мен. Други също казаха същите неща.
И последно - какъв е проблемът - той не се справя, тя не свършва, тя иска повече секс от него? Мимоходом се споменават някакви уж маловажни неща за качеството на секса - ами не че нещо, но авторката не ми звучи като опитна жена, щом говори само за количество, а и за него пак не говори много. Ако е само бройката копулации, във всеки сексшоп ще й предложат средства за възбуждане и задържане на ерекцията.
Другото съмнително е - при всички легенди за мъжкия ищах на младини, тя смята за толкова нормално редкия секс, че да иска себе си да ограничи, вместо да възбужда него. Айде бе, сериозно?
Остава той да натиска за малко секс - тогава проблемите й са съвсем други, а не със секса.

# 63
  • Мнения: 3 048
Не мога с 1 път на 3 дена...
За да го казва това авторката и да казва колко поне би искала да бъде значи 1 път на 3 дена е това което най-често получава. Ако получава всеки ден по веднъж би ли казала че не може по веднъж на 3 дена? Или ако е много близко до "поне два пъти дневно" би ли отворила тема за да потърси помощ?

# 64
  • София
  • Мнения: 24 839

1.Абсурт, не знам защо ти и другите решихте, че той може веднъж на 3 дни. Тя не е казала такова нещо.
Заключенията ми са от моя опит и казах, че са според мен. Други също казаха същите неща.
2.И последно - какъв е проблемът - той не се справя, тя не свършва, тя иска повече секс от него? Мимоходом се споменават някакви уж маловажни неща за качеството на секса - ами не че нещо, но авторката не ми звучи като опитна жена, щом говори само за количество, а и за него пак не говори много. Ако е само бройката копулации, във всеки сексшоп ще й предложат средства за възбуждане и задържане на ерекцията.
Другото съмнително е - при всички легенди за мъжкия ищах на младини, тя смята за толкова нормално редкия секс, че да иска себе си да ограничи, вместо да възбужда него. Айде бе, сериозно?
Остава той да натиска за малко секс - тогава проблемите й са съвсем други, а не със секса.
1. Защото тя обяснява по- надолу в поста, че 1 път на 3 дни не ѝ стига.
Ако неговите възможности са други, би споменала тях.
2. Ако тя не свършваше, би го написала и не би отказвала категорично вибратор.
3. Ако имаше проблем с качеството на секса МУ, би търсила съвет за корекция, а не за намаляване на собственото ѝ либидо.
4. Тя категорично заявява, че не иска със стимуланти да ѝ върши работа, а знаейки възможностите му, иска да свали своето либидо до неговото.

Накратко- тя си пише, че за нея, неговото либидо не е нормално, но тъй като го обича, не иска да му изневерява.

От една страна я разбирам, но се радвам, че не ми се е случвало да го изпитам.

# 65
  • Мнения: X
Накратко- тя си пише, че за нея, неговото либидо не е нормално, но тъй като го обича, не иска да му изневерява.
... и тогава какво всъщност пита в темата, как да намали своето уж нормално либидо ли? Защото всичко, което не касае промяна у нея, тя не го иска. Остава й да се съобрази с него или да го остави, или да започне да кръшка. Кръшкане отпада, оставяне отпада. Съобразявяне - ами да почва. Защо е темата?
Бтв, досега като съм установявала че не обичам някого, се разделям с него, не му кръшкам.

# 66
  • София
  • Мнения: 24 839
Темата е ясно, още от заглавието.
Момичето е готово да си намали либидото, заради юнака и пита как.
И не, не мисля че на "уж" ѝ е нормално- да си под 30, да обичаш и да си във връзка и съжителство от 7 месеца, няма нищо по- нормално поне 2 пъти секс за 24 часа.

# 67
  • Мнения: 39
Това повишено либидо на г-цата отскоро ли е, откога води сексуален живот, винаги ли е било така...
Ако винаги е било така, може да се дължи на повишени нива на тестостерон (такива жени започват по-рано да правят секс, имат повече партньори през живота си и т.н., но обикновено имат и по-голямо окосмяване на някои места, по което може да се предположи въпросният хормонален ефект.).
Ако не е това случаят, може да е какво ли не - важно е също желанието за секс чисто физическо ли е (често усещане на възбуда където трябва, т.е. "сърби Ви") или е ментално (обзема Ви самата мисъл за секс и не Ви пуска, докато не го направите).
Просто трябва малко по-дълбоко заравяне в "проблема" (ако изобщо е проблем).

# 68
  • Мнения: 3 025
Момичето е под 30 години, какъв проблем да има? Не е на 50, че да не е нормално.

# 69
  • София
  • Мнения: 24 839
Това повишено либидо на г-цата отскоро ли е, откога води сексуален живот, винаги ли е било така...
Ако винаги е било така, може да се дължи на повишени нива на тестостерон (такива жени започват по-рано да правят секс, имат повече партньори през живота си и т.н., но обикновено имат и по-голямо окосмяване на някои места, по което може да се предположи въпросният хормонален ефект.).
Ако не е това случаят, може да е какво ли не - важно е също желанието за секс чисто физическо ли е (често усещане на възбуда където трябва, т.е. "сърби Ви") или е ментално (обзема Ви самата мисъл за секс и не Ви пуска, докато не го направите).
Просто трябва малко по-дълбоко заравяне в "проблема" (ако изобщо е проблем).

А, да се спреш, че ставаш досаден.
Сега и от женското либидо разбираш, та и акъл даваш?

Жена под 30, влюбена, иска секс сутрин и вечер от гадже, също под 30, с което са заедно от 7 месеца.

Проблемът е либидото на мъжа и явно, при теб възможностите са същите като при него, затова търсиш под вола теле.

# 70
  • Мнения: 3 025
Това повишено либидо на г-цата отскоро ли е, откога води сексуален живот, винаги ли е било така...
Ако винаги е било така, може да се дължи на повишени нива на тестостерон (такива жени започват по-рано да правят секс, имат повече партньори през живота си и т.н., но обикновено имат и по-голямо окосмяване на някои места, по което може да се предположи въпросният хормонален ефект.).
Ако не е това случаят, може да е какво ли не - важно е също желанието за секс чисто физическо ли е (често усещане на възбуда където трябва, т.е. "сърби Ви") или е ментално (обзема Ви самата мисъл за секс и не Ви пуска, докато не го направите).
Просто трябва малко по-дълбоко заравяне в "проблема" (ако изобщо е проблем).

За неможещите мъже това само е проблем.
Момичето в действителност няма проблем. Под 30 години е, със седем месечна връзка (не 7 години).

# 71
  • Мнения: 39
Ами сексът е основен фактор, който дъни връзките, така че е ясно какво ще стане.

# 72
  • Мнения: X
Спокойно има и по-зле .

Аз също съм под 30 и правя секс един път в месеца и наведнъж 4 тека  , оргазъм не всеки път ,
Нямам приятел , обмислям идеята за вибратор .

# 73
  • Мнения: 3 048
Винаги ще има и по-зле както и по-добре. Въпроса е дали и двамата партньори имат еднакво или близко желание за да не възникне неизбежен проблем поне в това отношение, което е достатъчно важно за повечето хора държащи на пълноценен живот. Дали е веднъж на ден, месец или година е без значение, ако това е взаимно. Ако не е то става проблем.

# 74
  • Мнения: 1 770
Спокойно има и по-зле .

Аз също съм под 30 и правя секс един път в месеца и наведнъж 4 тека  , оргазъм не всеки път ,
Нямам приятел , обмислям идеята за вибратор .



Това с един мъж ли? 😏

Общи условия

Активация на акаунт