Ефикасният антицелулитен крем?

  • 46 210
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Купих си на Lierac Body Lift 10, но ще го използвам след като родя./11 дни до термин/ и тогава ще пиша има ли резултат

# 31
  • Мнения: 614
Не съм ползвала нито един, но най- добри отзиви съм чувала за Biotherm.

# 32
  • Мнения: 2 897
Купих си на Lierac Body Lift 10, но ще го използвам след като родя./11 дни до термин/ и тогава ще пиша има ли резултат

Хубав крем,но аз не бих се мазала с него докато кърмя бебока заради съдържащия се кофеин(който иначе върши такава чудесна работа в борбата с целулита Wink)

# 33
  • Мнения: 6 323
След раждането ползвах първо Vichy, но нямаше кой-знае какъв ефект.
Затова пък от ROC ефектът беше очеваден.



Сега пък съм взела да пробвам  крема за отслабване,повдигане и стягане на задните части на Lineance, но още не съм го отпочнала



# 34
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Само аз ли съм на мнение, че няма вълшебни кремчета?  Thinking

Правилен хранителен режим и спорт е решението за гадния целулит, за който устиска де.  Laughing Иначе почти всички от изброените заглаждат що - годе кожата, но май ефекта е временен.

И аз съм на това мнение. Peace

# 35
  • Мнения: 2 125
Leocrema и веднага след намазване обувам клина Peace
Има ефект, но трябва да се поддържа все пак.

# 36
  • Мнения: 1 381

и аз съм за това. хем е без пари.

Иначе аз съм доволна и от този на Орифлейм. А пък стягащия и отслабващ крем на Леокрема в комбинация със спорт и диета наистина ми прибра кожата на корема.

# 37
  • Мнения: 2 006
Аз сигурно съм писала хиляда пъти, но за мен Кларинс са недостижими Simple Smile
Аз съм доста закръглена(с тенденция да отслабна), но нямам грам целулит Simple Smile
Биотерм също да добри Peace

# 38
  • Мнения: 6 390
аз съм доволна от това

# 39
  • Мнения: 379
много съм доволна от всички продукти на Leocrema
След раждането ползвах първо Vichy, но нямаше кой-знае какъв ефект.
Затова пък от ROC ефектът беше очеваден.



Сега пък съм взела да пробвам  крема за отслабване,повдигане и стягане на задните части на Lineance, но още не съм го отпочнала




и аз бях очарована от ефекта на ROC, а другият не съм го ползвала,Mamma- гажи дали си давалта след употребата и дали има ефект

# 40
  • Мнения: 5 475
Имам приятелки,които са най-доволни от  Леокрема . Peace

# 41
  • Мнения: 6 323
и аз бях очарована от ефекта на ROC, а другият не съм го ползвала,Mamma- гажи дали си давалта след употребата и дали има ефект

От снощи започнах да се мажа с Lineance - ще докладвам след време какъв е ефектът.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ползвала съм само на АVON имаше ефект.Но сега ще си взема на Leocrema-досат го хвалите пък и имам интимен гел тази марка и съм много доволна.

# 43
  • София
  • Мнения: 280
аз съм много доволна от антицелулитния на Roc. Ползвам от доста време и определено има ефект особено, ако е комбиниран с малко упражнения  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 32
Упорито търкане с утайка от кафе и след това антицелулитния крем на Дева. Трябва наистина постоянство....и има видим ефект, дори и мъжът ми забеляза разликата  Laughing LaughingУспех с борбата с целулита.

Общи условия

Активация на акаунт