luce, sigma, mecani, danchetz - споделете опита си

  • 2 699
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Моля за бебенце срещу името си. На 03.01. се роди прекрасния ни син - нашата сбъдната мечта, която изпълни живота ни с толкова щастие и радост. Всяка сутрин когато ме посрещне с усмивка се уверявам, че всяко усилие си е заслужавало. Божидар се появи благодарение на проф.Кахраман от болница Мемориал и нейния екип, а раждането стана с помощта на докторите от клиника щерев, които спасиха живота ми при раждането. До преди да отида в Истанбул имах 4 неуспешни опита тук. Там успяха от първия път. Пожелавам на всички такова щастие.  

здравей, тъй като и аз имам вече 2 неуспешни опита, една извънматочна, един аборт, моля те да споделиш в Истанбул как по-различно протича 1 стимулация, 1 трансфер или има нещо друго специфично. Надявам се при следващия ми опит след 5 год. мъчение и аз да се включа в тази тема с дългоочакваното чудо. Всичко се оказа много сложно, но явно е много важно всеки да си намери точният доктор и точната клиника, за да подходи строго индивидуално. Дано да ми донесете късмет всички тук, които вече са се похвалили!

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 11:56 от Taни

# 1
  • Мнения: 29
искам и аз да помоля срещу моето име да сложите бебенце.
на 18 февруари след петгодишен стерилитет се роди моето голямо щастие.

здравей, ако не е тайна как стана чудото, понеже и при мен вече се навършиха 5 години ходене по мъките и какви ли не опити. Коя клиника и кой доктор допринесоха за края на мъчението?

# 2
  • Мнения: 29
бих искала да помоля срещу ника ми да поставите едно търкалящо се бебче, защото на 9.11.2012г. се роди моето голямо чудо, моето безкрайно щастие, моята най-голяма любов - дъщеря ми Ема Мария .. тази Коледа беше и най-трудната и най-прекрасната и завинаги ще я скътам в сърцето си, пожелавам и на всички вас момичета да изпитате това щастие още следващата Коледа!!! желая ви успех!  bouquet

здравей, знам, че е строго индивидуално, но как ти се сбъдна мечтата

# 3
  • Мнения: 29
Здравейте момичета ! Одавна мина коледа, но аз чак сега намерих смелост да кажа -бременна съм. Това беше моята коледа, в момента съм 15 седмица и се надявам до края всичко да е наред. Очаквам моето бебче август месец.  Може в списъка вече и срещу моят никнейм да се запише- ПОВЯРВА И УСПЯ. Точно по коледа направих моето първо икси, което се оказа успешно. Наистина бях много отчаяна, защото от 13 години чакаме това чудо. Много вяра, много молитви и запалени свещички бяха, но чудото стана. Пиша на всички бъдещи и настоящи мами, да имат вяра, защото има господ и чува молитвите. Моля се за всички да усетят моето щастие. Бъдете здрави !

здравей, аз пропуснах чудото и тази Коледа - за кой ли път. Минаха вече 5 години в чакане и ходене по лекари, ин витро опити и какво ли не още. Имам силна вяра, но както знаеш след поредния неуспешен опит човек го наляга и отчаяние. След това отново се изправя и започва да мисли за следващ опит. Сега се получи спонтанно след неуспешен ин витро опит, но нямаше сърдечна дейност до 8г.с. и знаеш какво следва. Дано да успея следващия път и да се включа при вас!

Общи условия

Активация на акаунт