Нормално ли е да пада бебешката косичка?

  • 9 795
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
нормално е и е индивидуално Simple Smile
Peace

# 31
  • Мнения: 419
Мисля 4е е нормално,на Вилин му окапа на тила от лежането,цялото му легло беше в косми,а сега ве4е му расте нова Simple Smile


# 32
  • Мнения: 2 237

 Нормално е.Калина на 6 месеца беше почти плешива Mr. Green
Ама ела да видиш сега каква грива има...

# 33
  • Мнения: 3 760
Ами и по нашата възглавница (образно казано  Wink) се забелязваха косички още от 3-ти-4-ти месец. Тилът й е плешив, но на практика не й пада косата - само каквото се накъсва/скубе при движенията на главата...

# 34
  • Мнения: 1 860
на малкия тогава му опада цялата първа коса - 3-4 месец, появи се и плешивото петно отзад. Цялата косичка се подмени за около месец,а петното остана, чак след седмия месец се скри.
Все една за Габи е писано, а сега какви къдрички ми е навъртял ooooh!

# 35
  • Мнения: 5 299
Не съм виждала по възглавничката коса, но очевадно и се смени цялата коса. Първо опада от горе и заприлича на Ленин, после и останалата. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 112
Нормално е и при нас възглавничката беше с доста коса, после поникна нова по-светла косичка.

# 37
  • София
  • Мнения: 36 092
Да нормално е , не се притеснявай - после си пораства пак и изобщо не личи че е падала.
На моето дете му опада отзад на тила /там където най-много се търка главата/  в 2-3 месец. Но това е индивидуално и зависи от темперамента на детето. Моето дете беше много щуро. Wink от малко.

# 38
  • Мнения: 1 427
Нормално е,спокойно!И при нас беше така.

# 39
  • Мнения: 3 447
Нормално е. При нас не се е сменяла косата, но в един период беше пооредяла отстрани, където се опира главата във възглавницата, а имаше и плешиво петно отзад. Като почна да се задържа седнал и да не лежи толкова, пак си се сгъсти Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4 362

Не е рано,на малката вече и изпада отпред косичката и сега има нова.

# 41
  • Мнения: 3 334
нормално е и е индивидуално Simple Smile
Peace

Общи условия

Активация на акаунт