Кога за първи път изведохте бебо на разходка ?

  • 3 219
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 425
На 20 ден .

# 31
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Аз родих в края на декември и понеже съм малко суеверна изчаках бебо да навърши 40 дни и тогава го изведох на разходка. Беше в началото на февруари. От тогава почти всеки ден като изключим студените дни естествено Simple Smile

# 32
  • Мнения: 6 472
Каката е родена ноември и я изведох на 10-тия ден. Малкото е септември и го изведох деня след изписването т.е на 4-тия ден.

# 33
  • Мнения: 528
От 6 ден на балкона и от 9-10 ден на вънка за по три и повече часа.Стига да е слънчево.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Родена е октомври и на 20я ден и беше първата разходка направо с количката от магазина.Преди това я вадех на терасата и е обикаляла с нас по магазини/детски/.

# 35
  • Мнения: 801
и Радост изведохме с количката някъде към 20-тия ден и цял ден разходка....абе мисля,че около 5-6 часа се разхождахме,когато й беше за пръв път

# 36
  • Мнения: 1 028
На 9-10 ден бях хванала вече пътищата,щото не издържах вече,пък и то беше  топло-юни месец.

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И двамата към десетия. Направо не е за вярване, че някои изчакват 40дни при такова хубаво време. Детето има нужда от различен и незастоял въздух, отколкото от криене да не му се случи нещо до 40ден.
Извинете ме за забележката, която отправям към суеверните, но не се стърпях. Знам че нищо няма да променя и все пак.

# 38
  • Мнения: 467
И аз родих септември. Времето беше хубаво и трудно изчаках 10 дни , за да излезем  заедно на разходка, след като се прибрехме вкъщи.

# 39
  • Мнения: 282
Около 15дни след раждането.

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
На десетия ден, защото валеше и много духаше, а и аз бях още зле. Ноември беше.
После всеки ден освен при силен дъжд или ураганен вятър.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 787
Родих май месец,изкарах го на балкона още на следващия ден,а за първи път на разходка на 10 ден след раждането за половин час.

# 42
  • Мнения: 667
Аз родих в средата на декември. По Нова година една педиатърка ми се скара, че не си изкарвам бебето /била съм съвременна майка/. И макар че беше зима, през по-топлите дни аз я изкарвах, като преди това я изнасях на терасата и увеличавах престоя. А и първите разходки  /след около 20-25 ден/ бяха кратки. Но винаги се съобразявах с времето.

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 316
Веднага след като ни изписаха. Родих февруари, но времето позволяваше. От тогава имаме пропуснати 5-6 дена най-много

# 44
  • Мнения: 1 006
На 13-тия ден.Родих Април тази година,но времето не беше много топло.

Общи условия

Активация на акаунт