Проект за рекламна кампания!!!

  • 15 281
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 462
Честно казано нищо не смятам да променям...просто имам приятелка, която работи в рекламна агенция и бих могла да я помоля за съдействие...нейната агенция правиха наскоро много интересен филм за наркоманите в България...не знам някоя от вас дали го е гледала, но може да се работи и в тази насока...знам ли и аз...за да мога да говоря с нея, трябва да съм наясно и аз самата какво да поискам от нея нали така, а тя от своя страна за да ми каже дали това ще стане или не...същож трябва да се аргументирам...

# 61
  • Мнения: 462
Съжалявам, но пропуснах да кажа, че тази моя приятелка в момента работи върху изготвянето на сайт за децата в домовете, който просто е покъртителен...когато гледах началните кадри...защото сайта още не е довършен, аз се разплаках...

# 62
  • Мнения: 2 563
Честно казано нищо не смятам да променям...просто имам приятелка, която работи в рекламна агенция и бих могла да я помоля за съдействие...нейната агенция правиха наскоро много интересен филм за наркоманите в България...не знам някоя от вас дали го е гледала, но може да се работи и в тази насока...знам ли и аз...за да мога да говоря с нея, трябва да съм наясно и аз самата какво да поискам от нея нали така, а тя от своя страна за да ми каже дали това ще стане или не...същож трябва да се аргументирам...

Кремена, благодаря! Прати ми на лична имейл или пощенски адрес, за да ти пратя материали утре! Ок?

# 63
  • Мнения: 2 563
Добре де не може ли там където мамите не могат да раздадат материалите по една или друга причина да отиде някой от нас - ще отнеме по ден на училище, и предполагам, че това няма да са повече от два- три града. Например, ако Деси не може да си справи за Варна- мисля че може да се организираме да покрием няколко училища там.

Ако се намерят хора, които искат да пътуват до други градове, супер! Въпросът е това, с което се заемаме, да ни е по силите! А пък който го е страх да говори пред публика, няма страшно! Ще го обуча!  Laughing

# 64
  • Мнения: 2 327
Аз така и така пътувам редовно до Бургас, понякога и работните дни. Така че можете да ме броите. Ако се наложи и другаде мога да отида.

# 65
  • Мнения: 922
Пак включване от мен Wink
Яна, разбрах, че документите пътуват към мен. Но не разбрах има ли смисъл да действам newsm78

# 66
  • Мнения: 2 563
Пак включване от мен Wink
Яна, разбрах, че документите пътуват към мен. Но не разбрах има ли смисъл да действам newsm78

Действай, щото Валя каза, че е навита да пътува, значи можем да съберем достатъчно пътуващи майки.

# 67
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
В сряда ще имам подписан договор, кажете ми как и къде да го изпратя. Оказа се , че това е единственото училище, в което директорката е направила асансьор именно с цел да улесни децата с увреждане. Досега не се е наложило да бъде използван, макар че там учат 2 деца с проблеми.
В училището има стая, която е свободна и идеята е  да се използва за обучение на такива деца, изобщо нещо с такава цел, директорката чака идеи и спонсори. По принцип какво може да се направи по въпроса?

# 68
  • Мнения: 922
Действай, щото Валя каза, че е навита да пътува, значи можем да съберем достатъчно пътуващи майки.
ОК, ясно
Като получа документите ще потвърдя. Ако имам въпроси - ще питам
Успех

# 69
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
В сряда ще имам подписан договор, кажете ми как и къде да го изпратя. Оказа се , че това е единственото училище, в което директорката е направила асансьор именно с цел да улесни децата с увреждане. Досега не се е наложило да бъде използван, макар че там учат 2 деца с проблеми.
В училището има стая, която е свободна и идеята е  да се използва за обучение на такива деца, изобщо нещо с такава цел, директорката чака идеи и спонсори. По принцип какво може да се направи по въпроса?
Любознателна- ето такива неща ме карат да вярвам, че нещо се променя. Ще мислим за нещо съвместно с тази директорка, но нека докараме този проект до край. Нина ще ти пише къде да пратиш договора.

# 70
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Любознателна, изпрати по куриер на ДиД за сметка на получателя - по банкова сметка на адрес
Нина Йорданова
Фирма Спийднет.Бг ООД
ул. Илия Бешков 3 ет 3
Дружба 1
София 1528, тел 9732522, работно време всеки ден - вкл, събота от 10 до 19

това важи и за другите мами с готови договори, но моля иползвайте само този куриер, защото ние сме им клиенти и е по-лесно

или аз в петък ще идвам до Пловдив  сутринта да се видя с доц. Анастасов - мога да го взема, ще ти се обадя като свърша с него, ако искаш

# 71
  • Мнения: 644
Честно казано нищо не смятам да променям...просто имам приятелка, която работи в рекламна агенция и бих могла да я помоля за съдействие...нейната агенция правиха наскоро много интересен филм за наркоманите в България...не знам някоя от вас дали го е гледала, но може да се работи и в тази насока...знам ли и аз...за да мога да говоря с нея, трябва да съм наясно и аз самата какво да поискам от нея нали така, а тя от своя страна за да ми каже дали това ще стане или не...същож трябва да се аргументирам...


Знам за какво говориш Креми,аз го гледах,доста потресаващо беше Rolling Eyes
аз също имам позната която е в сферата на медиите.Работи в Нова Телевизия,така,че.......

# 72
  • Мнения: 2 543
Такааааа! Изложих се! Embarassed

Всъщност, не знам изложих ли се или не, но първата ми среща с директорка не мина особено добре. Първо я чаках около час (при положение, че имахме уговорена среща), а след като дойде ми показа колко бърза и че няма кой-знае колко време да се разправя с мен. След това разгледа материалите и ме почна - абсурд било в часа на класния - те отдавна са запълнени (безопасност на движението, гражданска отбрана и т.н.  Close), после - защо било договор за реклама - не й харесва тая формулировка, и не на последно място - искала да види самият проект, с който  се кандидатства, материалите и всичко и чак тогава щяла да подпише (евентуално!). Не, тя не ни отказва! Просто иска да види нещата, дето и ние още не сме ги видели и ще подпише! Whistling

Да ви кажа честно - дорева ми се! Това, което искат да виждат хората са излъскани представители на още по-излъскани фондации, материали и хартийки! А това, че самите родители, които врят и кипят в тази реалност, искат да споделят и да научат останалите на нещо - това не е привлекателно, това не е интересно, това не е престижно. Не знам. Може и да не съм права. Ама, нека някой дойде и ме опровергае! Tired

# 73
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Йепе, не си се изложила - директорите са такива...
И аз така днес... почти ме прати да си ходя, били централно училище и работели по много проекти...
Казах, че идвам не защото е централно училище, а защото живея близо и защото дъщеря ми учи там.
Аааа, това било друго....
Та сега, ще видим...

Искам на всички да кажа, че този начин (един час в училище) не ми се вижда най-удачния...
Знам, с нещо трябва да се започне.
Но като че ли най-много въздействат филми и подобни.
Не случайно в американските филми има по някое детенце в количка, което участва в игрите и измисля готини неща... точно за да се внедри подсъзнателно идеята за това, че и то е човек като другите, че може да играе въпреки количката и тн.
Също така се дава на децата модел за поведение.

Това, което стъписва хората, е липсата на модел за поведение. Даже тук имаше тема - как да науча детето ми да се отнася добре с деца с увреждания.
Ние с една лекция модел на поведение не можем да формираме.
Може би трябва да е нещо по-силно, по-стъписващо, повече лични истории...

От друга страна ние ежедневно даваме модел на поведение - в градинките и по трамваите - хората ни виждат как се отнасяме с дечицата си и това пак влияе подсъзнателно.

Приличам на Вуте - "Не знам баш как е, ма така не е"...
В нашия вариант - не знам как да стане без пари...

# 74
  • Мнения: 2 563
Йепе, не си се изложила - директорите са такива...
И аз така днес... почти ме прати да си ходя, били централно училище и работели по много проекти...
Казах, че идвам не защото е централно училище, а защото живея близо и защото дъщеря ми учи там.
Аааа, това било друго....
Та сега, ще видим...

Искам на всички да кажа, че този начин (един час в училище) не ми се вижда най-удачния...
Знам, с нещо трябва да се започне.
Но като че ли най-много въздействат филми и подобни.
Не случайно в американските филми има по някое детенце в количка, което участва в игрите и измисля готини неща... точно за да се внедри подсъзнателно идеята за това, че и то е човек като другите, че може да играе въпреки количката и тн.
Също така се дава на децата модел за поведение.

Това, което стъписва хората, е липсата на модел за поведение. Даже тук имаше тема - как да науча детето ми да се отнася добре с деца с увреждания.
Ние с една лекция модел на поведение не можем да формираме.
Може би трябва да е нещо по-силно, по-стъписващо, повече лични истории...

От друга страна ние ежедневно даваме модел на поведение - в градинките и по трамваите - хората ни виждат как се отнасяме с дечицата си и това пак влияе подсъзнателно.

Приличам на Вуте - "Не знам баш как е, ма така не е"...
В нашия вариант - не знам как да стане без пари...

Права си, но не можем да направим филм и разпространение  в рамките на тоя проект, няма достатъчно пари... #Cussing out Има и други схеми, нека се пробваме с тази, после с друга, че нямаме физическата възможност да работим по две наведнъж.

Общи условия

Активация на акаунт