Проект за рекламна кампания!!!

  • 15 282
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
привет, Зара Пристигна писмото от РИО Бургас, много багодаря

а за мамите - спокойно, ще се организизраме кой къде и как да отиде, само да стане проекта и пари за командировки са предвидени, за сега само събирайте бързо догоповори или подкрепящи писма и стискайте палци от 26.06 нататък

# 91
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте мили мами!!!

Днес съм много щастлива и горда!
Ходих в 73 СОУ в София, представи страхотната идея на проекта и излязох с подписан договор!!!
Почувствах се направо окрилена... полезна съм за децата ни и това ми дава смисъл на живота. Така ми се иска да спечелим проекта и да реализираме идеята!!!

Утре ще ходя в още едно у-ще, но директорката е в отпуск и незнам дали помощник директорката ще се осмели да подпише договор. Но и това че ще я запознаем с проекта мисля че ще е от полза.

Стискайте палци !

# 92
  • Мнения: 2 543
Браво, Нанди! Само така! Hug

Моята директорка пък беше на погребение днес. Уговорихме се за утре пак. Стискайте палци!

# 93
  • Мнения: 922
Момичета, извинявайте за глупавия въпрос (недоспала Tired - простено ми е Wink)...
Ама задължително ли е писмото от РИО. Т.е. ако получа отказ, пречи ли да питам в училищата директно?!
поздрави

# 94
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Дейзи, писмото от РИО не е задължително, може и от училище, просто всичко става по-лесно,ако имаме подкрепата на РИО, но като не може, направи го когато може  bouquet

# 95
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
За мен отказа е напълно необясним. При условие, че училището не е обвързано с никакви финансови плащания и работата, която трябва да се свърши е толкова малко... просто нямам думи! Представям си ако дете с увреждане  пожелае да се обучава там , какъв отговор ще получи. #Cussing out

# 96
  • Мнения: 3 504
Късно го прочетох, освен ljuboznatelna, от Пловдив кой още пише по темата?

# 97
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Rosoneri , без значение е кой от Пловдив пише, тук пише всеки който има желание да помогне или да изрази мнение.
Оказа се, че директорката, която така бързо и без условия подписа договора, има не просто стая, а малка зала, която е готова да предостави за работа или обучение на деца с увреждания, разбира се срещу това, някой да се ангажира с обзавеждането й и може би още някои условия. Дай боже да са повече тези училища.
Срещата би могла да се състои във зала или физкултурен салон по време на някое друго училищно мероприятие, или ако не се предвижда такова наистина остава само възможността да се сливат по 2 паралелки в час на класа.

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 18:04 от ljuboznatelna

# 98
  • Мнения: 922
Дейзи, писмото от РИО не е задължително, може и от училище, просто всичко става по-лесно,ако имаме подкрепата на РИО, но като не може, направи го когато може  bouquet
Това е добре. Но първо ще изчакам срещата с директора на РИО...
Инак получих подкрепата на още хора, които могат да съдействат при разговорите с директорите на у-щата... Но всяко нещо по реда си...
 Grinning

# 99
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Имаме договор вече и с 28 училище. Ще ви пиша специално за него, защото си струва да разберете какво прави едно Българско училище от директора до последния ученик много родители и една асоциация.

# 100
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
28-мо в красна поляна на ъгъла нали?
ето там се пражи интеграция

# 101
  • Мнения: 2 543
Имаме договор и с 35-то училище в Лозенец. А от 120-то ще ни дадат подкрепящо писмо, тъй като там договорите се подписват след обсъждане на педагогически съвет (септември, иначе казано). Дано да успеем!!! Hug


Имаме договор вече и с 28 училище. Ще ви пиша специално за него, защото си струва да разберете какво прави едно Българско училище от директора до последния ученик много родители и една асоциация.

Валя, знам го това училище! Наистина са за пример!

# 102
  • Мнения: 3 504
Rosoneri , без значение е кой от Пловдив пише, тук пише всеки който има желание да помогне или да изрази мнение..."

Това го разбирам, но мисълта ми беше ако се включа, къде сте били, в кои училища...  Но както и да е, явно изпуснах сроковете.

успех  bouquet

# 103
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Да- Нина- това е училището. От там имахме на гости една госпожа в Радио Нет. Grinning
Училището има сайт, който обаче аз така и не можах да отворя.
Росонери, дори да мине срока за подаване на документите, ние може да продължим да събираме договори. Само не знам как ще покрием всички училища с материали newsm78 -Дали ще ни стиганат...

# 104
  • Мнения: 922
Да споделя - получих договора по пощата...
Сега ми остава само да чакам...

Общи условия

Активация на акаунт