Проект за рекламна кампания!!!

  • 15 297
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 563
за съжаление проектът не е одобрен:((

но не се отчайваме, търсим друг начин да го реализираме или поне да оптецхатаме плакатите и да ги разпространим Hug


Angry tantrum Banghead #Sniper

# 121
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще е интересно да видим проекта, който са одобрили....

# 122
  • Мнения: 2 563
Ще подавам проекта пред Агенцията за хората с увреждания. Обаче се искат 3 оферти за всеки продукт или услуга, някой може ли да помогне? Краем срок 28.07, искат безброй тъпи хартийки, включително от НАП, та има вероятност и да не успя да предам... Трябва да се пробва!

# 123
  • Мнения: 2 563
Ще е интересно да видим проекта, който са одобрили....

Ето тука http://www.roditeli.org/projects/single.aspx?id=54 можете да видите кой е кандидатствал и кой е спечелил.

# 124
  • Мнения: 1 710
Казвайте с какво дапомагаме, макар че аз малко излизам извън строя, но после.....

# 125
Обаче се искат 3 оферти за всеки продукт или услуга, някой може ли да помогне? Краем срок 28.07, искат безброй тъпи хартийки, включително от НАП, та има вероятност и да не успя да предам... Трябва да се пробва!
По принцип се искат три оферти, ако това,което се закупува,е над 300 лева. Какво се придвижда да се купува по проекта?

# 126
  • Мнения: 2 563
Обаче се искат 3 оферти за всеки продукт или услуга, някой може ли да помогне? Краем срок 28.07, искат безброй тъпи хартийки, включително от НАП, та има вероятност и да не успя да предам... Трябва да се пробва!
По принцип се искат три оферти, ако това,което се закупува,е над 300 лева. Какво се придвижда да се купува по проекта?

Не знам дали е по принцип за над 300 лева или не, пише за всеки продукт или услуга.

Ние имаме:

 отпечатване на плакат и програма; изработка на магнити;
закупуване на канцеларски материали; наем на зала

# 127
  • София
  • Мнения: 440
Мога да осугуря оферти за печатните материали и може би и за канцеларските. За целта обаче ми трябва малко по-подробна информация. Следя инициативата, но едва сега се престраших да се регистрирам и представя, така че нямам подробностите от проекта.

# 128
  • Мнения: 2 543
Само исках да кажа, че съжалявам. че не са ни одобрили, но пък се надявам следващия път да сме по-подготвени и убедителни. Hug

И още - до 15-ти септември съм плътно заета с Йоан, а току-виж сме и заминали нанякъде, та дотогава не мога да се включа с нищо, освен ако не е нещо, което може да се свърши и от вкъщи. Но след това съм на ваше разположение. Да не ме забравите!  bouquet

# 129
  • Мнения: 2 563
Мога да осугуря оферти за печатните материали и може би и за канцеларските. За целта обаче ми трябва малко по-подробна информация. Следя инициативата, но едва сега се престраших да се регистрирам и представя, така че нямам подробностите от проекта.

Милена, ако ми пишеш на лична имейл адреса си, пращам ти проекта да четеш. Реза трябва да се намеси тука и да каже кви точно материали трябват, да не омажа аз нещата. Хайде, имаме седмица, един последен напън да направим, дами!

Засега нищо друго не ми трябва, освен едно подкрепящо писмо - от Ломидол или от Сдружение на българските майки? Или може би от Нина?

# 130
  • София
  • Мнения: 440
Пратих ти на ЛС координатите ми.

# 131
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
ОО, Миленче, добре дошла
имаш подкрепящо писмо - и каквото там трябва Hug

# 132
  • Мнения: 2 563
Днес предадох проекта в Агенцията за хората в увреждания!
Айде пак стискайте палци.  Hug

# 133
  • София
  • Мнения: 1 333
Пак стискам палци!!!
Дано този път успеем  Praynig

# 134

Общи условия

Активация на акаунт