Врастнали и подкожни косми - HELP!

  • 22 449
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 355
Мишниците - с епилатора. изобщо не ги оставям да порастнат - като се появят няколко косъмчета - и веднага с епилатора. направи една две кола-маски и после пробвай с епилатор. Важното е да няма много косъмчета, за да няма болка.

# 31
Как се казва точно този крем"керапил" или "керапРил",з-то е написан на две места по два различни начина.Не че има голямо значение те в аптеката ще го знаят,ама все пак да не се излагам.Да го пробвам и аз,че и при мен положението е същото.

# 32
  • Мнения: 3 248
При мен с добро и редовно ексфолиране не ми излизат подкожни косъмчета, при който и да е метод за обезкосмяване! Peace

# 33
  • Мнения: 952
Как се казва точно този крем"керапил" или "керапРил",з-то е написан на две места по два различни начина.Не че има голямо значение те в аптеката ще го знаят,ама все пак да не се излагам.Да го пробвам и аз,че и при мен положението е същото.
керапил е точното име на фирма Лед. Пиши ако има ефект. Аз сега карам с ексфолиращия тоник на Биотрейд и след това мажа с Еудермол5 на талодерма и ще видя какво ще стане Rolling Eyes

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ами мишниците??? На мен вече ми станаха като гъша кожичка - епилирам се от поне 8г. Може би кола-маска?

# 35
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Момичета, а я препоръчайте хубав ексфолиращ душ-гел.
  bouquet
И аз имам същия проблем #Crazy
Само не разбрах къде се продават тоника на Биотрейд и еъдермола?

# 36
  • Мнения: 952
Момичета, а я препоръчайте хубав ексфолиращ душ-гел.
  bouquet
И аз имам същия проблем #Crazy
Само не разбрах къде се продават тоника на Биотрейд и еъдермола?
ами аз и двете неща си ги купих от аптеката. Еудермола е към 2лв и някви стотинки а тоника го взех за 10 лв

Общи условия

Активация на акаунт