Бебе в леглото

  • 7 911
  • 155
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 18 447
Мис, с бебето като спите заедно, заедно ли сте станали с четирибуквията нагоре? Даже и емотикон сложих да е ясно, че се шегувам.

# 106
  • Мнения: 275
Ей, намери се и тук майка-героиня. Ние лошите майки как не си възпитахме децата да не ни будят и да ни занимават със себе си. Явно е трябвало само да го затворя в една стая, да реве цяла нощ, да повърне и да се задави и проблемът с буденето е щял да бъде решен.
Някъде да съм споменавала да не обръщате внимание на детето си ? Или да не отивате при него, когато плаче ? Или да не го успокоявате? Хайде, да не ми изопачавате думите и мислите!

# 107
  • Мнения: 1 872
Само че точно това щеше да е резултата, ако бебето ми спеше само. Нямаше да спи непробудно. И това не е защото не съм го възпитала или не съм мислила положително. Просто се буди и ме търси, за да се успокои.

# 108
  • Мнения: 275
Само че точно това щеше да е резултата, ако бебето ми спеше само. Нямаше да спи непробудно. И това не е защото не съм го възпитала или не съм мислила положително. Просто се буди и ме търси, за да се успокои.
Добре, съгласявам се с вас !

# 109
  • Мнения: 18 558
Мис, с бебето като спите заедно, заедно ли сте станали с четирибуквията нагоре? Даже и емотикон сложих да е ясно, че се шегувам.

Аз разбирам нещата по-буквално, моя грешка. Доста се позамислих,но явно тка се е получило. Често ми се случва. А пък не мога знам кой какво иска да каже. И да гадая.

# 110
  • Мнения: 32
Имам бебе на 5 м., от 2 месеца спи сам в отделна стая. В началото спях с него в едно легло, таткото спеше отделно, защото малчо се будеше по много пъти. Решихме да го отделим, защото бебето започна да се обръща нощем по корем, въртеше се и аз се будех постоянно, бях като зомбирана. Откакто спи отделно, всички се родихме. Спи на пълна тъмница, сега е абсурд да легна с него в една стая, нито мога да чета, нито да гледам тв, трябва да легна и да заспя и да пазя тишина. Сега сме си пак с таткото в едно легло, говорим си, гледаме тв, малчо си спинка в другата стая с бебефона. Ставаме по веднъж да го храним.

# 111
  • Мнения: 1 001
О, и моето на 5м спеше като пън. Будеше се само веднъж. Ама като стана по-мобилна, й дойдоха в повече емоциите, и почна да се буди начесто. А тия кътниците тотално ми прецакаха схемата.

# 112
  • София
  • Мнения: 2 410
Моят невъзпитан син се опитва да заспи на цица в момента, а попи почти ме накара на глас да се разсмея Grinning Беше възпитан 4 месеца Grinning Спа в креватчвто си, като накрая последната седмица преди да го взема при мен и да изгоним таткото, бях станала зомби. Тъкмо го приспя и оставя и 30-40 мин по-късно, айде отначало... и така цяла нощ... една седмица Grinning Бях си казала, че като го възпитам да спи цяла нощ и да се буди 1-2 пъти, ще го местя обратно Grinning е, почнаха ни зъбите... и се буди по 5-7 пъти на нощ Grinning с таткото ще потърпим още няколко месеца Grinning И си знаем... за второто, кошарата долепена до спалнята...  Grinning

# 113
  • Мнения: 6 554
Колко невъзпитани кърмачета има в тая тема! Не ви е срам!!! Joy

# 114
  • Мнения: 1 001
Ужас направо, срамота!
Оффтопик, ама откакто давам Осанит за зъбите (в Бг май се казва Осадент) две вечери спи от 20ч до 5 без да се буди Sunglasses Алелуя!

# 115
  • Мнения: 32
О, и моето на 5м спеше като пън. Будеше се само веднъж. Ама като стана по-мобилна, й дойдоха в повече емоциите, и почна да се буди начесто. А тия кътниците тотално ми прецакаха схемата.
То мойто не спи като пън, спи само по корем и на сън започва да прави тегели в леглото, но в другата стая не го чувам и не се будя. Пробвах да спя при него една вечер, беше някакъв кошмар, при всяко мръдване и скачах. Наближава моят кошмар-зъбите, да видим какво ще стане  Crazy

# 116
  • софия
  • Мнения: 127
След 5 дни ще празнувам една година безсъние.Как да я оставя в другата стая?Как?Спи в креватче до мен,често е и между нас.Грам не ми е кеф,ама просто нямам избор.;Мъжа ми понякога като му дойде нанагорно казва ей сега като стане на годинка и я изнасям при сестра и....е да де ама няма смисъл.Никакъв.Децата са различни ,факт.И мойто първото от началото на 4мес.спи в отделна стая.Тогава си мислех,че това е нормално,че всички бебета са така.А ги гледам по един и същи начин,просто бебета са различни.

# 117
  • Мнения: 18 558
Аз от близо 2 месеца вчера за първи път се наспах поне 6-7 часа. Стигнах до хапчета за сън от това безсъние и неспане. Никаква отделяне в друга стая!

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Аз пък не разбирам защо си давате зор, наистина ли мислите че ако спи при вас или в една стая с вас, ще спи там докато се изнесе от вкъщи? Чета и коментари как роднини и приятели ви пълнят главата с глупости, защо изобщо им споделяте как спите?

# 119
  • Мнения: 18 558
Абсолютно си права😊

Общи условия

Активация на акаунт