Пак за електрическите четки за зъби

  • 4 151
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 371
На дъщеря ми четката е Браун, на батерии.

Също върши работа. Не се налага много често смяна на батериите.
Моята е същата, имам я от 8-ми март, но до сега не съм й сменяла батериите.
Аз ги редувам двете четки-обикновената  и тази, защото понякога не ми се разправя с електрическата Blush

# 31
  • Мнения: 4 806
ползвам Браун с батерии.
много съм доволна.
за три години сега ми е втората такава четка.
поне половин година ми издържа един комплект батерии

в сравнение с обикновените четки - чистенето на зъбите ми изглежда доста по - добро. С неприятното усещане на звука и вибрирането се свиква бързо, особено при явен резултат.

# 32
  • Мнения: 7 914
На мен стоматолог ми каза, че ел.четки не са за проръчване поради едпосочното им въртеливо движение newsm78....

# 33
  • Мнения: 505
Ползвам обикновена ТСМ-ска четка, 10-15 лв., със зарядно и четири четки към нея. Работи чудесно, зареждам я 1 месечно, но я ползвам един път дневно. Спомням си, че когато за пръв път измих зъбите си с нея имах чувството че съм с нови зъби. Единствения недостатък е, че доколкото разбрах ТСМ не продават само четки, така че след година - нова четка, но пък за толкова пари  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 621
Имаме електрическа четка на Braun с батерии и стойка, на която се зарежда. Вече година си работи идеално Peace

# 35
  • Мнения: 328
Аз ползвам на Браун - Орал В, с акомулаторна батерия. Много съм доволна.
Предимството на ел. четки е това, че почистват по-добре плаката, а оттам и по-бавно се образува зъбен камък, който разрушава зъба. Главичката на ел. четка е малка и като се постави в основата на зъба го остъргва точно около венеца и в междузъбното пространство, което не може да се получи с обикновенната четка и при движение напред назад.

Точно същата ползваме и ние в къщи вече трета година.Даже купих втора такава,но цветна за децата.Накрайниците се сменят на всеки три месеца.Инвестицията си заслужава определено.

# 36
  • Мнения: 18 542
Имам ел. четка на Braun с батерии от около половин година. Засега си работи идеално.
И при мен така  Peace
Цена около 17 лева.

# 37
  • Мнения: 164
От 2 години(ако не се лъжа) ползвам електрическа четка за зъби Braun и съм много доволна.Нямам контакт в банята и си я зареждам в някоя друга стая,но то не трябва постоянно да вклучена да се зарежда.
Дори сега,когато някой път ми се наложи да си измия зъбите с обикновена четка-имам чувството,че въобще не съм ги мила.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
ТенкЮ, момичета!  bouquet
До края на другата седмица, ще реша с каква четка да се сдобия, че моята е вече за смята и ще Ви се похваля, задължително! Wink

Общи условия

Активация на акаунт