"Къде в Пловдив??? - 78

  • 46 214
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: X
Знаете ли къде има магазин на Ларж ( за бельо  )?

Имаха фирмен магазин на Брезовско шосе, след търговиите, отстрани на хотел … Филипополис май беше.

Елфи, от Дайхман съм взимала в бордо, май и сива имаха.

# 541
  • Милано
  • Мнения: 954
Моля за препоръки откъде в Пловдив мога да закупя спален комплект със завивка,българско производство на добри цени?

# 542
  • Мнения: 12
Откъде да купя дрянови клонки за суровачки?
не е ли рано?
Инак на някой от пазарите тр.да има.
Ами не знам, мислех, че вече трябва да има, проверих по пазарите в Кючука, но не открих и ако сте виждали някъде...

# 543
  • Мнения: 1 095
Откъде да купя дрянови клонки за суровачки?
не е ли рано?
Инак на някой от пазарите тр.да има.
Ами не знам, мислех, че вече трябва да има, проверих по пазарите в Кючука, но не открих и ако сте виждали някъде...
Вчера видях една жена да носи - в близост до Четвъртък пазара,  така че предполагам там има.

# 544
  • Мнения: 5 602
Знаете ли къде има магазин на Ларж ( за бельо  )?

Имаха фирмен магазин на Брезовско шосе, след търговиите, отстрани на хотел … Филипополис май беше.


Вече не е там,някъде ако сте виждали другаде..

# 545
  • Мнения: 10 555
Знаете ли къде има магазин на Ларж ( за бельо  )?
Имаха фирмен магазин на Брезовско шосе, след търговиите, отстрани на хотел … Филипополис май беше.
Вече не е там,някъде ако сте виждали другаде..

http://www.largeltd.com/contacts.php -> питай директно? Може и магазин да имат в базата..  Имат и препратка към Магазини, ама нещо не се зарежда картата...

Сериозно ли ви харесват нещата им? На мен са ми меко казано смотани Simple Smile

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Откъде да купя дрянови клонки за суровачки?
Дрян купихме от пазара на Хлебозавода в Тракия. Видях в последствие, че и на Триумф-а отстрани (ТЦ Сани) има

# 547
  • Мнения: 5 602
...
Сериозно ли ви харесват нещата им? На мен са ми меко казано смотани Simple Smile
Гащи на милото,не ще и да чуе за други. Ще трябва аз да му шия,ако не ги намери Simple Smile

# 548
  • Мнения: X
Трапезица, на миуто му купувам на Ариал и е доволен. Преди и той харесваше само на Ларж. Защо не пробваш. Магазин имат точно преди отбивката за Кауфланд на Брезовско. На самата спирка, след лафка и sdi. Пробвай с един-два чифта.

# 549
  • Мнения: 482
Здравейте, някой може ли да ми каже къде мога да открия шивачка в района около Гранда?

# 550
  • Мнения: 7 710
Здравейте, някой може ли да ми каже къде мога да открия шивачка в района около Гранда?
Скрит текст:

# 551
  • Мнения: 2 493
Моля за препоръки откъде в Пловдив мога да закупя спален комплект със завивка,българско производство на добри цени?
Фирма "Свежен". Намират се до хирургията.

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 997
Моля дайте идея къде има магазин в Пловдив с възможно най-голямо разнообразие на часовници (нисък клас). Освен Форума. Търся детски и дамски. Благодаря.

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Може ли препоръка за майстор за баня,лепене на плочки?

# 554
  • Мнения: X
Часовници - на втория етаж в Халите.

Общи условия

Активация на акаунт