Варненки, хай да се организираме?

  • 16 668
  • 453
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 033
Съгласен. Peace

# 196
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз също ще дойда на брифинга. Идеята е една или две мами да влязат, а други една или две мами да останат навън с децата.
Мюриел, благодарство за плакатите. Ще имаме материал за работа.
Ще се видим в 10:30 часа до Общината.
Ще нося и поканата до КМЕТЯ.

# 197
  • Мнения: 1 632
За брифинга питах!Благодаря!Ще направя и аз всичко възможно да дойда.

# 198
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен!!!Разпечатах на принтера няколко броя агитационни материали  и смятам след обед по хладното да ги разлепя.Живея на Червения площад до залата на ТИМ.Има ли някоя от вас ,която живее наблизо,че да се запознаем и евентуално да не съм сама.А за 1-ви както вече писах-ще дойда.Успех на инициативните мами!!!  bouquet

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 11:46 от nadence

# 199
  • Варна
  • Мнения: 737
Момичетааааа,
откат в детските градини и ясли - те са на общинска издръжка и отказват да съдействат.
Мога в следващите няколко дни да ходя сутрин пред някоя ясла или градина и да агитирам лично майките.

От общата поща изпратих съобщение на Дневен труд, ама нали съм смотан, не можах да се ориентирам как да създам копие в "изпратени".  Embarassed
Пратих там и проект за бланка за събиране на подписи, хвърлете един поглед. Ако одобрите ще разпечатвам и ще размножавам.


Ето едно плакатче за количка вариант3
Ааааа, Мюриел, кви са тия работи, за първи ЮНИ беше направила по-хубаво плакатче (шаренко). Аз го пазяяяяя!

# 200
  • Мнения: 1 629
Аз нарочно не пуснах шаренкото, че да може да се печата вкъщи и ксерокопира Grinning
Не пускайте до медиите нищо, все още, моля. Ще пуснем едно и също прес съобщение до всички.

# 201
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Аз разлепям и агитирам  квартал Младост в района над Гюрлата.Дори и не съм си помисляла да моля в детските градини в района да залепят Писмото и плакат.Мисля си,че те нямат голяма изгода да се промени положенито.От къде ще вземат подкупи,ако има повече групи.За сега обедих 3 майки да дойдат,но има още време.На листовете за подписката която правя съм написала В ПОДКРЕПА НА ВАРНЕНСКИТЕ МАЙКИ.Добре ли е?Понеже имаме магазин, съм го облепила с плакати доколко свекървата позволява Grinning.От утре започвам да раздавам флаери.Принтерът ми работи без прекъсване.

# 202
  • Мнения: 1 629
Браво, Нев  bouquet
Аз успях да сложа плакат на входа на детската ни кухня Crazy Не можа да ми откаже просто управителката Mr. Green Плакат и в Бебита на Тракия взеха. Раздадох си и малките флаери на минаващи попътно майки.

# 203
  • Мнения: 603
Аз ще разлепя няколко плаката в района около Пикадили /Чаталджа/. Обаче утре, че сега друга треска ме тресе. Сутринта съм на защита на дипломна работа.

# 204
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Такъв плакат сякаш не съм виждал за принтиране?
А ми харесва най-много, само голяма дата, час и място му трябат. Колко ще да струва печатането му? Големичък тряба да е.. Ще попитам нашто рекламен агент пък.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 4 818
100-120лв за 1000броя плакати, с размер 2 пъти А 3 да го наречем, щот не зная как му се вика..  Blush (напълно достатъчен размер) Разлепването е в цената,  наред с плакатите на разни кръчми и концерти, дето всеки ги гледа.
Май няма време да събираме средства, пък и не са малко, а пък в благотворителната каса има 320лв, но не зная дали е удачно да боравим с част от тях.
Споделе вижданията си.

# 206
  • Мнения: 206
Здравейте ,момичета както казах на срещата нямам възможност да принтирам материалите,но искам да се включа в разпространението им ,така че молбата ми е ако някой има възможност да ми принтира плакати и флаери ще се срещнем да ги взема и платя .Аз се заемам със зарибяването на Цветния квартал!Ако някоя майка ходи в Морската м-у 10-12ч. има много майки ;може да раздаде флаери там!

# 207
  • Мнения: 1 629
Мира вече даде от джоба си 60 лева за ксерокопиране на плакати. Трябва да съберем пари и да и ги върнем.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Някъде гърми, трещи буреносен облЪк.  Crazy

Мда, отпада ми идейният замисл. Когда да съберем средството?
Утре вечер кой от идващите на вечеринката ще може да ме сдобие с плакати, които да заплатя на място?

# 209
  • Мнения: 1 629
Ще се разберем нещо, Алмич Grinning

Общи условия

Активация на акаунт