Варненки, хай да се организираме?

  • 16 634
  • 453
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 663
Може някъде да сте обсъждали, но 1 юли не е ли събота, кой ще го приеме това писмо в почивен ден?

# 31
  • Мнения: 164
Аз ще дойда,смятам и сестра ми да повлека с децата.С какво да помогна?

# 32
  • Мнения: 3 336
Може някъде да сте обсъждали, но 1 юли не е ли събота, кой ще го приеме това писмо в почивен ден?

Писмата ще си ги пуснем предварително, а ще поканим в София лично Масларова да дайде да сподели вижданията си.

# 33
  • Мнения: 1 033
Датата е избрана от софийския инициативен комитет така, че хем да е минал 1 месец от предния протест (в София, Бургас и Пловдив), но и да не е работен ден, така че да има по-голяма навалица. Отвореното писмо е връчено, ние няма какво да връваме. Освен :::
Ако връчваме варненските искания (което според мен би било много добре, защото са формулирани много ясно) кметът ще бъде поканен да присъства за връчването или да изпрати някой да ги приеме newsm78

# 34
  • Мнения: 1 629
Момичета, днес на пресконференция Кирил Йорданов обяви, че до м.септември тази година ще бъдат разкрити 125 места в яслите и детските градини в града.  Освен това, в Черноморие от миналата седмица четох, че в няколко квартала в града, вкл Цветният, започва ремонт и изграждане на зелени площи и детски площадки. Трябва добре да се обмисли писмото до Общинската администрация, та да не сме 'недоразбрали' Grinning
Решихте ли нещо за мястото на протеста? Трябва да се реши това първо, за да може да получим разрешение, та да се действа оттам нататък с всичко останало.

# 35
  • Мнения: 2 839
Ние с eta сме решили да отидем да ви подкрепим пред турските власти. Ще водим и мъже и деца, ще шляпаме в басейните, врява да се вдига, суматоха да настава  Crazy
С 2 думи, простете, часът и мястото на срещата, пък и най-вече датата не са ни удобни  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 033
Ние с eta сме решили да отидем да ви подкрепим пред турските власти. Ще водим и мъже и деца, ще шляпаме в басейните, врява да се вдига, суматоха да настава  Crazy
С 2 думи, простете, часът и мястото на срещата, пък и най-вече датата не са ни удобни  Rolling Eyes
Joy важното е , че ще сте духом с нас Simple Smile Приятно изкарване!

Като гледам настроенията на малкото гласували са за седянка. Остава да се реши за мястото. Нека всяка напише своето виждане за това къде точно да седим Simple Smile Предложението на Мюриел на мен лично ми допада - ако съм разбрала точно де - нали е пред съда, т.е. на фонтаните?
За детските градини - ще трябва да проучим нещата. Знам, че към 39та (при нас във Възраждане) ще правят филиал в един от блоковете. Но 125 места ми се виждат твърде малко за цяла Варна.
За площадките - ако оправянето е боядисване на счупените люли - нямам думи.
Мюриел, откъде я черпиш информацията за изказванията на г-на Йорданов? От извора или???

# 37
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз ще дойда. Не знамза домочадието, но моя милост, ако няма болни деца е там!

# 38
  • Мнения: 3 405
Аз предлагам сбирката да е до Общината, т.е. до паметника и фонтанчетата.
Предлагайте и вие Grinning

# 39
  • Мнения: 1 629
Мюриел, откъде я черпиш информацията за изказванията на г-на Йорданов? От извора или???

Ех, де да беше тъй то! Друго си е кметът да ти е рода, ама не е.
Гледам телевизия Варна Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Дяволине, точно туй място си представях за евентуален протест - фонтань с разпенени водни струи и преплитащи се слънчеви лъчи, образуващи миниатюрна дъга помежду си... Толкоз романтично!  ooooh!

# 41
  • Мнения: 5 178
По лесно ще съберем гласове в Интернет може да се сложи някъде искането, до 1.07 има достъчно време за да се съберат гласове..
Онлайн подписката е още активна и който не я е подписал - да заповяда Simple Smile Има вече събрани 16328 гласа Simple Smile

Това е за общите национални исканбия, аз говоря за исканията към общината за детските градини, яслите и училищата, за парковете  и тн .

# 42
  • Мнения: 1 033
Гледам телевизия Варна Mr. Green
Ясно, ще трябва да я следим значи...Simple Smile
Остава въпросът : седянка пред съда или седянка в градинката до общината???
Иначе ще е хубаво да направим срещичка, за да уточни туй онуй като напр. исканията към общината . За съжаление на вечерните не мога да дода, тъй като имам кърмаче, заспиващо само на цицка и баща му ще види биг зор. Но за през деня ми е удобно по всяко време.
Вие сте!

# 43
  • Мнения: 3 405
Има много хубави листовки, предложени в Софийската тема тук
Можем да вземем файловете от тях и да ги разпечатаме, но те са за всеобщия протест. Отделно ще трябва да имаме листовки с Варненските искания.

Какво ще кажете?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 737
И ние ще дофтасаме с малкия звяр.

Общи условия

Активация на акаунт