NIVEA Baby: Цялата грижа за бебето, от която се нуждаете в един крем

  • 9 539
  • 150
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206

Когато майката и бебето се свързват за първи път, се създава специална връзка – връзка до живот.

Добре известно е, че бебетата имат най-гладката и деликатна кожа, която изисква специална грижа, за да остане здрава. Тъй като все още се развива и не е формирала напълно защитните си качества, може да бъде склонна към зачервявания и раздразнения и затова полагането на всички необходими грижи за бебето през тези начални етапи може да бъде предизвикателно, но веднъж след като сте изградили режим, всичко ще започне да си идва на мястото.

И тук NIVEA Baby идва на помощ, предлагайки един изцяло нов, универсален продукт за бебешката кожа. NIVEA BABY Моят първи крем е вдъхновен от класическия и добре познат крем NIVEA, но е специално разработен за най-малките. Обединявайки всичко необходимо за бебешката кожа в един достъпен мултифункционален крем, който я предпазва от изсушаване, рутината в грижите за бебето е улеснена и съкратена за повече свободни мигове за игра и гушкане с вашето бебе.


     
Формула без минерални масла
Обогатен с ценни масла от слънчоглед и бадем
С удобна метална опаковка

Включете се в предизвикателството на NIVEA Baby и BG-Mamma и бъдете сред първите, които ще тестват "Моят първи крем":
Споделете до 21.10.2018 г. кои са най-любимите ви моменти, прекарани с вашето бебе. 15 от участниците в дискусията ще получат комплект NIVEA BABY Моят първи крем и ще могат да споделят своите впечатления след употребата му.


Моля, запознайте се с общите условия на нашата активация ТУК.

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 15:59 от Pедактop

# 1
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Любимият ми момент с бебето е времето за кърмене.

# 2
  • Мнения: 63
Нямам любим момент прекаран с моето момченце,защото за мен всеки един миг прекаран с него е щастие. Heart

# 3
  • Мнения: 337
Всеки миг с моето детенце е щастие Simple Smile особено когато лягаме да спим и ме прегърне Simple Smile

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 681
Всяка бебешка усмивка е любим, безценен момент!

# 5
  • Мнения: 475
Всеки момент е любим и незабравим.

# 6
  • Мнения: 13 478
Всеки миг е любим, всяка усмивка е любима, всяко докосване е незаменимо.

# 7
  • Мнения: 2 682
Любимите ми моменти са тези след къпането - масаж, гимнастика и игра.

# 8
  • Мнения: 1 000
Моите любими моменти предстоят и се надявам след 2 месеца да мога да прегърна първото си бебче 😍😍😍 за сега любимите ми моменти са когато ме сритва и когато я виждам на прегледите 🤗🤗🤗

# 9
  • Мнения: 3 834
Любимите ми моменти са вечерите, прекарани заедно в четене на книжки Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 199
Когато сме в банята са едни от най-щастливите ни моменти!

# 11
  • Мнения: 977
Всеки един момент с детето ми е любим, незаменими са.

# 12
  • Мнения: 662
Всеки един миг с децата ми са любими,а един от най любимите ни моменти когато идват и ме целунат.

# 13
  • Мнения: 1 123
Аз обичам да го гушкам и да ми се усмихва - тоест любимите ми моменти с бебето са да бъдем заедно и да се радваме един на друг.

# 14
  • Мнения: 741
Всеки един момент е неповторим и незабравим

Общи условия

Активация на акаунт