На море в Турция - тема 55

  • 63 453
  • 764
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 103
Deniz80, нещо си в голяма грешка. А пък сравнението ти е не неуместно, а ми направо несериозно!
Long Beach e хотел, който от доста дълго време държи добро ниво и инклузива му е на ниво , който между впрочем е UALL.
Ценово е позициониран в бюджетния сегмент, а си е в топ10 за регион Алания. (те там не са им много високия клас хотели, де)
Бил съм в мнооого хотели в Турция и повярвай знам много добре за какво става на въпрос и ти казвам, че хотела си струва парите. 4ма възрастни в мезонет за началото на Септември, самолетна, беше нещо под 1000лв/човек.

Бях там 2017г., цената му беше сходна и малко по-ниска от Lonicera и Eftalia Marin/Ocean. Няма да ти изреждам преимуществата му (а те не са никак малко повярвай), само ще ти кажа, че от коментирания по-горе Balantines (беше си истински) имаше по-всички барове и в дискотеката. (За сведение даже и хотел като Granada Luxury Okurcalar няма марков алкохол в диското)

Ванка,
може  и да, съм в грешка. Не, съм бил там. Понеже стана въпрос за алкохола, че не е истински.....
От тази гледна точка се изразих, че ако е до алкохола, то тогава би било по добре да е тоя вариант, където бях дал пример с другия хотел, който е много по евтин. А и другите причини ги казах в по горния ми коментар.
Всъщност прочетох много негативни коментари за въпросния хотел, където ставаше въпрос за балантайс  и прочие. Колко е верно, не знам.
А и като прочетеш по горния ми коментар, ще разбереш, защо съм дал, като пример.
Simple Smile

# 421
  • Мнения: 213
Относно Long Beach Resort, ние бяхме там края на юни месец. Бях го набелязала покрай коментар на Роже и последствие  дадени допълнителни сведения от Vanio.
Аз отидох с различни очаквания, но руснаците на мен ми дойдоха в повече.
Алкохола /в частност коментирам вино - розе, съпругът ми пиеше бира или raki/. Преди това сме били в Crystal Green Bay и Sentido Turan. Виното и на двете места  не беше особено добро. Но вижте в Long beach беше, всяка вечер отивайки в зоната,  която сядахме при “нашият” сервитьор, ме чакаше бутилка Розе в ледарка. И като човек, който пие вино всяка вечер, с желание за хубави вина, бих казала, че беше доста добро. Съпругът ми също беше доволен.
Относно ценовият клас, мисля че писах, запазихме ден преди да тръгнем /самолет/ , имаше отстъпка, но разликата с Royal Taj Mahal примерно, беше около 100евро. Сега на премислила глава сигурно пак бих отишла. Сервитьора с виното има участие, “отношението” е важно.

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 20:51 от Emma_d

# 422
  • Мнения: 33
Скрит текст:
Като всеки хотел и Сегинус "може" би има недостатъци, но определено, аз лично съм доволен Много!
И за това: Лято 2019 сме пак там.

Обширни стаи, чисти стаи, анимация на ниво, персонала е учтив, храната богата, разнообразна и вкусна. Алкохола е на ниво: Местни и вносни. Различни видове. Късен бюфет до 7 часа сутринта.
Басейни големи и чисти. Голям Лунапарк и Аквапарк. Плажа е близко, 4 мин. пеша. На плажа има и ISKELE BAR.
Интернет навсякъде, но понякога около басейните беше малко слаб, като че ли....
Ресторанти и барове, много са.
Пускам ви един линк от ютуба, ако имате време, разгледайте.

https://www.youtube.com/watch?v=UvlFyUGpUkg
Ооо забележки винаги може да се намерят. Например, вносният алкохол си беше оскъден, интернет хубав има само в основната сграда - на плажа е трагичен направо. Айран и сладолед на плажа също няма. Но като цяло е това Grinning ....другите неща са мн.добре. Доволен съм и аз от почивката там Wink



Да споделя и аз за алкохола ... Ти каза че 2017 си бил  в Long Beach Alanya  и алкохола там бил Balantines
 Ние почивахме  сега октомври 2018  и да ви кажа ,че Balantines e само на бутилка вътре е тяхния си алкохол .Лъжат че е марков ..По късно ще напиша подробности ако има желаещи за хотела и обстановката като цяло.

Съмнява ме да си позволят да правят такива измами. А и разпечатват бутилката пред теб. Виж, ако сте поръчали Balantines и са ви налели от техните, това си е съвсем различно.
Аз и моята компания тогава изпихме доста Balantines (абе напарво си злоупотребявахме) и със сигурност беше истинско. Най-малкото което е, че познавам и отлично вкуса му......да оставим настрана и липсата на махмурлук.

Малко влезнахме в детайли и излезнах като пияница от тоя пост Stuck Out Tongue Closed Eyes  Stuck Out Tongue Closed Eyes , но лепенето на такива етикети за хотела си мисля, че не е редно. Поне такова беше положението през 2017г. !

Казвал съм го и преди - бакшишчета, бакшишчета си трябват и нещата ще се случат Wink Wink
Няма думи като свърши, капалъ и т.н.

Ами като колекционер на множество уйски смея да твърдя ,че познавам ама на много уйскита вкусът --- уйскито не беше Balantines  а и аз видях когато ми наливаше че нямаше дозатор а и вкусът му беше точно спиртосан турски алкохол. При въпосът към барманут ,че това не еBalanines той ми отговори:  "А ...аз незнам."... Пробвах да поръчам и в мексиканския ала карт - абсолютно същия вкус. Може би това че ние почивахме октомври в края на сезона и така.. Н.З  и аз бях подготвен за вносен алкохол но уви.. Добре че всяка година слагаме в всеки куфар по една бутилка, та Bushmils  100 pipers спасиха положението на след вечерната обстановка на Тропиканата!
 

# 423
  • Мнения: 6 833
Като колекционер на уиски, поне да знаехте как се пише правилно. 😄

# 424
  • Мнения: 103
Simple Smile
Скрит текст:
Като всеки хотел и Сегинус "може" би има недостатъци, но определено, аз лично съм доволен Много!
И за това: Лято 2019 сме пак там.

Обширни стаи, чисти стаи, анимация на ниво, персонала е учтив, храната богата, разнообразна и вкусна. Алкохола е на ниво: Местни и вносни. Различни видове. Късен бюфет до 7 часа сутринта.
Басейни големи и чисти. Голям Лунапарк и Аквапарк. Плажа е близко, 4 мин. пеша. На плажа има и ISKELE BAR.
Интернет навсякъде, но понякога около басейните беше малко слаб, като че ли....
Ресторанти и барове, много са.
Пускам ви един линк от ютуба, ако имате време, разгледайте.

https://www.youtube.com/watch?v=UvlFyUGpUkg
Ооо забележки винаги може да се намерят. Например, вносният алкохол си беше оскъден, интернет хубав има само в основната сграда - на плажа е трагичен направо. Айран и сладолед на плажа също няма. Но като цяло е това Grinning ....другите неща са мн.добре. Доволен съм и аз от почивката там Wink



Да споделя и аз за алкохола ... Ти каза че 2017 си бил  в Long Beach Alanya  и алкохола там бил Balantines
 Ние почивахме  сега октомври 2018  и да ви кажа ,че Balantines e само на бутилка вътре е тяхния си алкохол .Лъжат че е марков ..По късно ще напиша подробности ако има желаещи за хотела и обстановката като цяло.

Съмнява ме да си позволят да правят такива измами. А и разпечатват бутилката пред теб. Виж, ако сте поръчали Balantines и са ви налели от техните, това си е съвсем различно.
Аз и моята компания тогава изпихме доста Balantines (абе напарво си злоупотребявахме) и със сигурност беше истинско. Най-малкото което е, че познавам и отлично вкуса му......да оставим настрана и липсата на махмурлук.

Малко влезнахме в детайли и излезнах като пияница от тоя пост Stuck Out Tongue Closed Eyes  Stuck Out Tongue Closed Eyes , но лепенето на такива етикети за хотела си мисля, че не е редно. Поне такова беше положението през 2017г. !

Казвал съм го и преди - бакшишчета, бакшишчета си трябват и нещата ще се случат Wink Wink
Няма думи като свърши, капалъ и т.н.

Ами като колекционер на множество уйски смея да твърдя ,че познавам ама на много уйскита вкусът --- уйскито не беше Balantines  а и аз видях когато ми наливаше че нямаше дозатор а и вкусът му беше точно спиртосан турски алкохол. При въпосът към барманут ,че това не еBalanines той ми отговори:  "А ...аз незнам."... Пробвах да поръчам и в мексиканския ала карт - абсолютно същия вкус. Може би това че ние почивахме октомври в края на сезона и така.. Н.З  и аз бях подготвен за вносен алкохол но уви.. Добре че всяка година слагаме в всеки куфар по една бутилка, та Bushmils  100 pipers спасиха положението на след вечерната обстановка на Тропиканата!
 

Аз в по предишните ми коментари бях Ви предложил, че би било по добре да резервирате хотели от рода на Tac premier.....който за 7 нощувки струва 270 евро, месец юни.
Ето, без пари направо. Няма да се притеснявате за фалшив или разраден алкохол Simple Smile
Или другия вариант в Поморие, например? Плащате за 7 нощувки в един 5 звезден хотел 2800 лева, па ще видите, какъв алкохол ще ви предложат:smile: Simple Smile

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте!  Кой от хотелите в Кушадасъ да избера - Тусан, Ричмонд ефесус,Флора гардън.  Миналата година бяхме в Батихан и сме доволни. С дете на 9 години и бюджет около 2000 лв за дата 5 юли. Помогнете ми!

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Astralholiday  са качили цени за самолет.Който пътува със самолет нека сподели много ли са завишени и там цените?

# 427
  • софия
  • Мнения: 112
И Онекс са качили самолетни за Анталия!!

# 428
  • Мнения: 27
Здравейте, планираме последната седмица на май месец почивка в Турция. Засега сме се спряли на хотел Asks resort and spa в Лара и хотел Aquasis в Димим. Интересуваме в края на май времето в Дидим дали е подходящо за почивка и дали водата в морето и басейните е подходяща за къпане. Също така, мисля да направя резервация директно през сайта на хотелите, плащането може ли да се осъществи с българска карта и кога е най - подходящият момент за резервация? ( според моят съпруг е много рано от сега, да правим резервация)

# 429
  • Стара Загора
  • Мнения: 522
Здравейте, планираме последната седмица на май месец почивка в Турция. Засега сме се спряли на хотел Asks resort and spa в Лара и хотел Aquasis в Димим. Интересуваме в края на май времето в Дидим дали е подходящо за почивка и дали водата в морето и басейните е подходяща за къпане.
Според мен месец май по-топло е по Анталийското крайбрежие, в Дидим август месец духа вятър, и водата няма да се е стоплила!

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 202
Скрит текст:
Здравейте, планираме последната седмица на май месец почивка в Турция. Засега сме се спряли на хотел Asks resort and spa в Лара и хотел Aquasis в Димим. Интересуваме в края на май времето в Дидим дали е подходящо за почивка и дали водата в морето и басейните е подходяща за къпане. Също така, мисля да направя резервация директно през сайта на хотелите, плащането може ли да се осъществи с българска карта и кога е най - подходящият момент за резервация? ( според моят съпруг е много рано от сега, да правим резервация)


За месец май ще е  по -подходящо да сте в Анталия. В Дидим, се е коментирало назад в темата , че е рисково за почивка през май. Водата е студена в басейните, а и е доста ветровито.

Tihomira Fereva писали сме по едно и също време.

# 431
  • София, България
  • Мнения: 5 604
Честно казано не знам какво му харесвате на този Дидим. Аз не бих стъпила повече там. Духа нон стоп и водата е студена. Отделно хотелите не са някаква топ категория, че да се ходи специално заради тях. На мен в началото на юли морето ми беше студено. Четох тук, че в някои хотели не духало, но досега реални отзиви съм чувала само за силен вятър.

# 432
  • Мнения: 103
Здравейте, планираме последната седмица на май месец почивка в Турция. Засега сме се спряли на хотел Asks resort and spa в Лара и хотел Aquasis в Димим. Интересуваме в края на май времето в Дидим дали е подходящо за почивка и дали водата в морето и басейните е подходяща за къпане. Също така, мисля да направя резервация директно през сайта на хотелите, плащането може ли да се осъществи с българска карта и кога е най - подходящият момент за резервация? ( според моят съпруг е много рано от сега, да правим резервация)
Май месец не е за предпочитане за Дидим, според мен. За Лара, да.
Може би имахте в предвид Аска Лара Ресорт? За този хотел по подробна информация ще ви даде Роже, защото ако не се лъжа той е бил там в този хотел.
Нищо лошо няма в това още от сега да резервирате за май. Директно от сайта им:

https://askahotels.hweb.com/tr/aska-lara-resort-spa-elegant-luxu … -24/2019-05-31/2/

Най- вероятно има опция за анулиране. Това ще ви трябва, когато евентуално, ако цените паднат по нататък да имате възможност за анулиране и повторно резервиране с по ниските цени...Казвам, "ако"....
В момента, като гледам цените са много добри за хотел, като Аска Лара!
Успех!

# 433
  • Мнения: 6 833
Astralholiday  са качили цени за самолет.Който пътува със самолет нека сподели много ли са завишени и там цените?

Като за октомври са височки. А се очаква и да вървят нагоре.
Проверих Адаля за нашата конфигурация - от 01.06 - 1793е, от 08.06 - 1900е

Ние фервуари запазихме за 06.06 на по-ниска цена, а само няколко дни ако не бяхме закъсняли с резервацията и на още по-добра цена беше.

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 2 032
Ванилия с колко е по-висока?Аз очаквам да видя автобусните за да споделя там с колко е.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт