Тренировки в домашни условия - 96

  • 51 107
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Днес се успах и ми остават едни 20 мин. а по програма ми се пада тренировка от 40. Мислех да я попретупам, но не ми се нрави май тази идея. В същото време тази седмица ми е супер натоварена и не съм ходила на групови. Баткото заминава на лагер, 2 дни багаж приготвям след работа. Утре пък ще имат благотворителен базар в училище и той и малката и довечера ще правя тиквени сладки и мъфини, снощи се борих с една тиква, порязах се на 2 места докато я обеля, но поне вече е на пюре в хладилника и довечера ми остава само да забъркам сладките и да ги изпека. Нищо... има и такива седмици.

# 91
  • Мнения: X
Добро утро и от мен. Радостна съм понеже отново успях да стана по-рано и да тренирам преди работа и курса. Отчитам пилатес а от 21dfx. Следващите две седмици довършвам лифт а и се тича на 80 do

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!

Завърнах се в неделя от почивката, седем дена ядене и пиене/мноого мохито Relaxed / , басейни...Абе добре беше, имала съм нужда и от такава почивка. Кантарът беше добър с мен - не съм качила, но някак си чувствах корема отпуснат.
В понеделник се изритах рано рано и подкарах БР отново - тази седмица повтарям БР 1 и 2, другата 3 и 4, и после продължавам по календар.
TDI, явно децата ни са в едно училище Grinning Моят синковец се сети вчера в 10 ч да ме уведоми, че трябва да приготвя нещо. Първоначално му отказах, защото нямам никаква готовност, много ми е натоварено тези дни, даже нямам време да купувам тиква. Но май ще измисля нещо довечера. Кой клас са твоите деца /в НБУ, нали/?

# 93
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Кашлицата още ме мъчи, но вече се чувствам по-добре и след 3-4 дена отсъствие днес пак мисля да тренирам. Окончателно реших да пробвам варианта ден ХиЧ, ден кростренажор. Да видим дали ще проработи. Относно мускулния оток - мерих се, за да видя дните без тренировка как ми се отразяват на килограмите - почти съм минус един кг. Peace

Агент, гривната отговаря на цената си.  Mr. Green Мери крачки и изразходените калории от тях, кръвно, пулс, умора и съдържание на кислород в кръвта. Последните две нямам идея как ги прави! Laughing Отчита и фазите на съня. Смятам, че е горе-долу е вярна. Тъпото е, че не може да ми отчете калориите за тренировка, има само един режим за бягане. Ако не ми спадне ентусиазма, ще си купя по-натам нещо по-умно.  Mr. Green Така и не разбрах светлината отдолу какво означава.  newsm78 Включва се от време на време, когато се къпя. Батерията още не е паднала за тия 4-5 дена. Има разни функции да си търсиш изгубения телефон, както и да те известява за повиквания и разни съобщения, които реално не ми трябват.

# 94
  • Мнения: 4 760
Тази от Кауфланд и аз я имам нищо вярно не мери-нито крачки,нито км,нито кръвно-сверявала съм многократно 😞 с зелената светлина се замерват параметрите.
Сутринта вело 40 мин,днес умирам от студ брррр,писле ще направя една Чизел по програма.

# 95
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Тази от Кауфланд и аз я имам нищо вярно не мери-нито крачки,нито км,нито кръвно-сверявала съм многократно 😞 с зелената светлина се замерват параметрите.
Сутринта вело 40 мин,днес умирам от студ брррр,писле ще направя една Чизел по програма.
Крачките ги сверих с телефона, а кръвното и пулса с апарата за кръвно. Почти се припокриват. Освен и те да не са верни... hahaha Може!

Влизам за да отчета, че най-сетне се натутках да яхна кростренажора - 40 минути и серия от Доктор Хаус отчитам! Mr. Green

Последна редакция: чт, 25 окт 2018, 15:47 от НеПоКоРнА

# 96
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Светлината отдолу е сенсорът за пулса...

Студът ми разказва играта и на мен и ми се яде сладко и мазно Grinning
(особено онзи ден беше страшно... вчера също зле, но поне малки количества)

Вчера се готвя да греба и разцъквам Нетфликс да намеря нещо за разсейване и попадам на док. филм за фитнес модели и фигура състезатели, които са ги събрали да си разказват мъките и сравняват режимите - все лични самци. Е, с глас се смях (освен дето плакнах очи)! И на тях не им е лесно, братче! Особено ми домъчня за един мнооооУ секси модел, който вика на ИФББ ПРО състезателите : "Пичове, вие требе да сте изчистени само за състезание, а на мен ми се налага да държа под 3% мазнини цяла година, щот не знаеш в кой момент ще ти се обади фотограф, защото му е дошъл някой за снимки, който не е в идеална форма!

С2 има Хелоуинско предизвикателство от днес до 31 => 31 изгребани километра, та мисля да се включа за спорта, а и да поизгоря шоколада и виното, които ще изям и изпия на Хелоуин Roll Eyes Barb?
https://log.concept2.com/challenges/skeleton-crew

Последна редакция: чт, 25 окт 2018, 19:40 от Agent Provocateur

# 97
  • Мнения: 4 406
Я, като ме изпратиха в командиривка в София стига лиготии.
Горна част и 20 мин вело във фитнес в София.

# 98
  • Мнения: X
Отчет - 5 км бягане тази сутрин. Вчера вечерта покрай бизнес срещи на ММ, депресивни чувства на моя при-тийн (който бил "the least popular kid in school"), така и не успях да отида да си направя бягането на хълма. Здраве да е! При нас е слънчево и топло. Храната ми е горе-долу под контрол ако не броим, че ям безумни количества нар в момента.

Agent, 31 км за 6 дни ми се струва много! Успех все пак в начинанието! Аз от доста време смятам да пробвам SkiErg машината. Като се застуди пак времето и отида в залала, ще я пробвам Simple Smile

Алина, добре завърнала се Simple Smile

# 99
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз отчитам 28 мъфина с тиква и нямам идея колко тиквени курабийки. Тотал щета съм и си лягам... днес без тренировка Sad

Алина, ти какво приготви за базара в училище?

# 100
  • Мнения: 1 345
Най-после с отчет - рамене от Лифт 4, седмица 8
Два дни не успях да тренирам. Не знам кога ще свърши тази лудница на работа..Хубавото е, че все пак успявам да направя по 10 000 крачки минимум.
Агент,  наясно съм, че го извадих от контекста онова изказване, но пък ми допадна:smile:
Храната не е много, но  пък през деня не е особено добра като качество, защото не ми остава време.

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 08:00 от Аmanda

# 101
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
За днес - Chisel Balance.

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 959
От мен БР2, утре се надявам една любима балетна да направя на Sleek technique https://www.youtube.com/watch?v=A5K-ioB5o6A&t=82s и считам седмицата за успешно изпълнена в спортен план  Simple Smile

В личен - още не мога да наваксам след отпуската, на работата е лудница, отделно на зъболекар ходя, днес и на очен. Синът има състезания по математика, трябва и него да го стимулирам да порешава.
Пък къщата е с главата надолу!

TDI - потърсих възможно най-мързеливата рецепта в нета и направих някакъв трицветен крем от какаови бисквити, тиква, орехи и крема сирене. В прозрачни чашки изглежда ефектно.
Но ти с тези количества, направо шапка ти свалям Grinning

Поздрави на всички именнички и именници и приятен уикенд!

# 103
  • Мнения: 6 335
С2 има Хелоуинско предизвикателство от днес до 31 => 31 изгребани километра, та мисля да се включа за спорта, а и да поизгоря шоколада и виното, които ще изям и изпия на Хелоуин Roll Eyes Barb?
https://log.concept2.com/challenges/skeleton-crew
О, супер! Мерси, че каза, звучи забавно. Но не мисля да се регистрирам  на сайта (така или иначе машината ми не е Concept 2), ще си напиша само тук логовете.
Започвам днес, 26 окт, в неделя със сигурност ще трябва да пропусна, понеже пътувам. Значи разполагам с 5 дена, което прави минимум по 6200 метра на ден. Мисля, че може да се направи. Приемам предизвикателството. Simple Smile Kissing Heart

Добавям отчет за днес: 7000 m.

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 13:57 от Barbabeau

# 104
  • Мнения: X
За днес - почивен ден от тренировките - йога - Ден 9 от Fit & Fierce. Общо взето, не съм очарована от самата йога - кратка е и не натоварваща. От заглавието, очаквах нещо много повече. Това, което ми харесва, са рецептите, които публикува, както и материалите за размисъл. Днес темата беше баланс. Ако ви се чете:
Скрит текст:
I have been immersed in the yoga and wellness world for 20 years.

I've noticed that one major thing might happen when someone finds a path that provides them a road to healing and happiness: they can swing to one total opposite end of the spectrum from where they've been.

This can be good, in a way, because it gets people out of old ruts, but it can also burn them out by trying to make too many sweeping changes all at once, or they enter into another form of unhappiness and restriction that seems like a spiritual or wellness path, because it's supposedly "healthy".

For example, someone who has been inactive for years might try to do a really hard 30-Day Challenge--one that's meant for super intense, advanced exercisers. They refuse to modify or listen to their bodies, and end up getting injured.

Or the person who just found yoga might decide to restrict their diet, clothing, actions and behavior so much that they become removed from reality. They begin to judge others for not being 'yogic' like they are, and end up replacing their previous off-the-rails lifestyle with one that seems more positive, but is actually almost a punishment, and not a celebration.

I've watched it happen time and time again to even well-meaning individuals--and it generally does not turn out well.

On this program, I bring you the advice I've lived into, and observed in thousands of others: If you want to shift or transform, you must do it step by step, over time, and with a slow but steady dedication that doesn't fail. It must become a minute-by-minute sensitivity practice, and a deeper dive into the art of presence, not a speed sprint to some invisible finish line.

If some people burn out, I want you to create a slow and steady burn that lasts you a lifetime.

This will require that you learn the true meaning of balance.

Balance is not something you pass through while swinging wildly from end to end of the spectrum. It's not born from drinking two bottles of champagne one day, and not drinking at all for the next three. It's not a state gained when you're destructively aggressive with your loved ones one night and then spend the next three months apologizing. Nor is it procrastinating exercise for six months, and then killing your body with a spurt of too-intense, too long, depleting workouts.

Balance is a mindful flow; a way of life where you enjoy yourself and, like holding a child's hand as you walk down a busy sidewalk, you learn to gently and lovingly correct yourself before you go running into traffic, not after you do.

The funny thing is that balancing your days so they more often serve your higher goals will create far more of the transformation you seek. You will become a living version of your dreams, instead of always chasing them.

Can you approach your movement practice today with a new curiosity, a loving sense of expression, of being right where you need to be, as you need to be--and leave behind this unattainable idea of "all-or-nothing?"

Notice where you want to push yourself too hard because you did too little before this. Watch where you don't push hard enough because you're used to less.

Come to a place on this day where you can investigate your Self, allow your energy to dance, move your body in the way you feel is most useful, and even have a little fun while doing it.

After all, this powerful middle ground is not a punishment, nor a static place we get to, and then coast there forever. It's a fleeting and beautiful canvas you paint in the moment by tuning into yourself body, spirit, and heart--with integrity.

So. . .today. . .enjoy the Art of Balance.

xoSadie

Общи условия

Активация на акаунт