Рак на белия дроб - тема 2

  • 44 314
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 48
Ал  , хахахаха дааа определено . И двамата сме едни блондинки 😂😂😂
За най добрия начин едва ли. Едни лекари ми дават прогноза година живот . Други ми дават прогноза пълно излекуване без операция . Трети не ,наят какво ми има. Не смея да се надявам. Добре че е моят пухчоо Тор , че да си разнообразявам деня ...
 Междудругото, септември 2018 бях записала да уча за медицинска сестра. Но ноември - декември като се разболях нямаше как да карам практика и ще прекъсвам ( още не съм подала заявление ) но ще записвам задочно инженерен дизайн този септември. Март има един изпит така че стискайте палци 😄

# 691
  • Мнения: 2 199
Добро утро момичета.
Al, Mary, много са ви хубави любимците. Heart Eyes
Mary, много чакане е при теб, но се надявам след 7 да вземат вече решение за лечението ти.

# 692
  • Мнения: 48
Няма смисъл, и мен това ме тормози. Писна ми да чакам . Ама до колкото схванах е малък тумора и мислят дали трябва да се оперира . Нищо не ми казват ама я дочуя нещо я ми обяснят. Поне това схванах . Малък тумор . И лекаря ми обясни ако ме оперират се притесняват да не направя пак сърдечен арест. А ако лекарствата влияели можело и да не се стига до операция. Нищо категорично

# 693
  • Мнения: 2 199
Ужас, това чакане е по-стресиращо от самата диагноза сякаш. Като отидеш на 7-ми си направи списък с въпроси да питаш. И бъди настоятелна. Те те гледат младичка и на бързо те смотават. Вземи приятелят си за респект.
И прегръдки на сладкия ти пухчо 😍
(Моят син го бяха изгонили от кабинет, беше ходил да го прегледат за главоболието)

# 694
  • Мнения: 48
Гой моя винаги е с мен , но като ми бяха съобщили каква е диагнозата и тези сърдечни арести дето бях направила бях в много дълбока депресия . Не излизах с дни . Свалих 11 кг защото и отказвах да се храня. Но моя много ми помогна да се справя и сега съм добре психически но от тогава никой нищо не ми казва . Но по неговите реакции и това което ми казват - отгоре отгоре  разбирам че нещата са добре

# 695
  • Мнения: 307
Момичета , пропуснала съм общо взето добрите новини . Да си отива зимата ,скенерите и всички изследвания да са добри ,че домашните ви любимци имат нужда от здрави стопани . С къщи в различни държави се отказахме от пухчета .
Ние ,докато сме в режим на изчакване ,спортуваме и тонусът  се повишава . Само аз,уж здравата половинка ,сдавам багажа ,но се надявам с лекарствата да се освестя .

# 696
  • Мнения: 587
Здравейте,някой използвал ли е мико дифенс (комбинация от китайски гъби),като добавка след химиотерапия.
Баща ми скоро ще започва лечението и се чудя какви добавки да му взема за подсилване на имунитета.За тези гъби чета доста добри отзиви,но ми се искаше да попитам и вас..

# 697
  • Мнения: 2 199
Здравей, аз не мога да съм ти полезна със съвет за тези гъби, а и съм против всички добавки освен храните, за това ти препоръчвам червено цвекло, сурови ядки.

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 13:10 от Няма смисъл

# 698
  • Мнения: 307
Солидарна съм с мнението на няма смисъл по повод добавките . Организма трябва да мобилизира силите си ,сам ,защото винаги ще търси помощ отвън . Нещо като злоупотреба със слабителни -ако не вземеш пак,ще се пръснеш .

# 699
  • Мнения: 10 738
Аз съм също за храните и за Маоло. Него вече го препоръчват и самите онколози. Не се пие само в дните около вливка.

# 700
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Около вливките съм чувала, че е хубаво да не пие нищо.
Иначе вземам сироп от бъз, сироп от червено цвекло, ябълки и моркови, прополис ми донесоха, сусамов тахан, но всичко зависи от организма. Също коприва, чайове, черен дроб.

# 701
  • Мнения: 486
Ал, помислих си,че може би имаш предвид черен кимион и поисках да ви кача една информация  от групата на Айдън за,предполагам става въпрос за чорек оту.


Знаете ли, че... (19)

Раковите клетки могат да комуникират помежду си и когато се намират в сгъстена(сбита една до друга) туморна микросреда са в състояние да започнат първите стъпки към миграцията.Те общуват помежду си с 2 сигнални молекули - интерлевкин 6 и 8.Ако ние успеем да спрем тази комуникация между тях, то ще можем да спрем миграцията.Това досега е постигнато с tocilizumab и reparixin.Не бива да се забравя, че тези две лекарства спират миграцията, но не намаляват размера на тумора.

Скъпи приятели,

Тук намирам за важно да ви съобщя, че големината на тумора НЕ винаги е предпоставка за метастази, т.е - те в повечето случаи не са резултат от големия тумор.Точно заради това - лекарствата/билките/добавките, които имат само антитуморно действие не са достатъчни!Повечето от хората си мислят, че ако спрем растежа на тумора - ще спрем и метастазите.Това твърдение е грешно.Tук искам да припомня, че 90% от смъртните случаи от рак са причинени именно от метастазите.Не общия размер на първичния тумор причинява метастази, а колко плътно раковите клетки са прилепнали една до друга.Когато са в плътна среда, чрез IL-6 и IL-8 съобщават, че част от раковите клетки трябва да се отдалечат от мястото.Tocilizumab и Reparaxin от своя страна блокират рецепторите на клетките за получаване на тези съобщения.

Моля всеки един от вас, който чете тази моя публикация, да не започва лечение на своя глава с горните лекарства.Консултацията с лекуващия ви лекар е задължителна!

Моите препоръки са описани в антиметастатичната схема на групата, но преди да ги изпълните - непременно говорете с вашия лекар.

Тези, които имат установени метастази трябва да дадат приоритет на ферментиралите, покълналите и накиснатите храни за които неотдавна писах в групата.Да не пропускат да приемат гроздовия екстракт(редува се с прополисова тинктура), полския хвощ и каменоломковия анасон, босилек (тулси или обикновен), нар(екстракт от целия плод, масло от семената и сок) и прясносмлените ленени семена.

***

Природното лекарство създадено от черния кимион (по-специално от биоактивното му вещество тимокинон) TQGMNP напълно лекува рак на белия дроб, без да проявява никакви странични ефекти, а сега предстои да бъде тествано и върху други онкологични заболявания(които иначе ги има в терапевтичния обсег на Nigella Sativa!) Проф. д-р Искендер Индже (откривателя) от гр. Измир / Турция преди 3 месеца взе патент за продукта и очакваме скоро да достигне до повече хора от страдащите!

***

Прополисовата тинктура има доказани антитуморни свойства.Нейната антиоксидантна активност и свързаната с нея способност да променя много сигнални пътища в клетките, са установени от много изследователи.Съдържащите се в прополиса CAPE (Caffeic acid phenetyl ester) и хризин (chrysin) могат както да инхибират растежа на туморни клетъчни линии, така и да предизвикат апоптозис в раковите клетки.Посредством инхибиране на активността на транскрипционния фактор NF-kB, CAPE показва силно изразени противотуморни свойства.Хризинът доказано индуцира апоптоза в левкемични клетки, посредством активацията на каспазите и супресия на активността на антиапоптотичните протеини IAPs, блокиране на пътя PI3K/AKT и инхибиране на NF-kB.Друга съставка на прополиса Artepilin C притежава цитотоксичен ефект срещу различни карциноми, като предизвиква апоптоза, абортивни митози и некроза(Chen ey al.)

# 702
  • Мнения: 307
Мина дългоочакваната среща с онколога . Моето човече се оказа идеално за имунотерапия ,по-подходящ от него нямало . Няма да е лесно ,всяка сряда кръвни изследвания ,два пъти месечно вливки . Нали е мъж,мрънка,че няма вени . Обикновено се събират двама-трима лекари,за да му вземат кръв . Успокоявам го,че проблемът не е негов . Но това са детайли ,шансовете за пълно излекуване са огромни .
Надявам се и вие да ни зарадвате .

# 703
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Прекрасна новина Таня! Нека така да му върви!

# 704
  • Мнения: 93
Страхотни новини, Таня! Как няма да се зарадва човек, заслужавате го! Както и всички останали!

Мисля ви всичките. Може понякога да не изброявам поименно, но се вълнувам за всяка една от вас!

При нас, нищо ново. Чакаме 2 вливки, след това скенер отново. И лекарката каза почивка, каквото и да значи това.
Каза, че е много заета и няма време в момента, но терапията действа. Пък и това е най-важното.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт