за мамите от Пловдив 3

  • 10 115
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Пускам съобщение за напомняне . Срещата е утре от 17ч. в градската градина  на детската площадка до катерушките  .Целта е да съберем дрешки , обувки , играчки и др. за деца от
 0 до 7 годишна възраст , за да отидем в началото на месеца при децата от дома в Наречен .
Вярвам , че отново ще стоплим много детски сърчица . Благодаря !  bouquet

                                                                       Милена

# 16
  • Мнения: 786
Няма проблем за апартамента - очаква ни отново Grinning
В събота на "Евъргрийн" - а  - това е до бившия кореком на бул.Москва ще има детско шоу от 10.30,ако искате може да заведем децата и там да търсим и други съмишленици,пък макар и без брошура за сега.

# 17
  • Мнения: 959
Момичета имам една количка,която не е първа младост но става.Дали би им свършила някаква работа в дома?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
ббб - мисля, че ще свърши работа Laughing
Ако искаш първо да попитаме къде ще я занесем и след това ще я вземем от теб. В смисъл - да не я носиш днес, а като тръгваме за дома аз ще мина през вас да я взема Hug

# 19
  • Мнения: 959
Разбира се,аз само да си кажа,защото стои така.Може и за някоя мама,която няма възможност.Разпитах из квартала,но не намерих.Ако някой от форума се сети да казва.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Искам отново да благодаря на всички които се отзоваха на срещата и се включиха с каквото могат . Най - вероятно посещенията в домовете ще бъде следващата седмица , ние като се уговорим с директорките ще пишем . Всеки който е имал желание , но по някаква причина не е успял днес да дойде може да се обади и да се включи .
Още веднъж искам да благодаря на всички които не се отказват от нашето начинание , надявам се и занапред да продължаваме .

                                                               Милена

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам отново да благодаря на всички които се отзоваха на срещата и се включиха с каквото могат . Най - вероятно посещенията в домовете ще бъде следващата седмица , ние като се уговорим с директорките ще пишем . Всеки който е имал желание , но по някаква причина не е успял днес да дойде може да се обади и да се включи .
Още веднъж искам да благодаря на всички които не се отказват от нашето начинание , надявам се и занапред да продължаваме .

                                                               Милена

Миленче,имаме нужда от съдействие Praynig
питайте деликатно директорите какви проблеми имат с държ.институции Praynig
Готвим големите проблеми за изнасяне в държ.институции,почваме ги едно по едно Mr. GreenНо ни трябват конкретни данни и случаи.Всичко,което знаете го напускайте на лични на мен и Кика .Крайно време е да ги хванем в крачка,ТРЯБВА.
Много со проблемите и наистине имаме нужда от директорите Praynig
Мерси  bouquet
Дръпна ли файловете newsm78

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте момичета!
Днес говорих със счетоводителката в дома в Нареченски бани. Чакат ни в четвъртък преди обед.
Децата са 40 и повечето са около 3-5 годишни. 6 и 7 год. почти няма. Предупредиха ме, че изглеждат по-мънички, така, че трябва да предвидим дрешките да са за по-мънички...
Попитах и деликатно от какво имат най-много нужда, казаха трайни плодове или каквото друго решим. Така, че аз предлагам да минем през Кауфланд и да вземем храна в сряда.
По този повод ако има някой, който иска да се включи с парички, нека пише тук или на лични Hug Благодаря ви предварително  bouquet
Лавендер - ще попитаме в четвъртък за това, което си писала в поста си.
Изтеглх знака на движението и вече правим брошура за следващите инициативи. Като стане готова ще ти я пратя Hug

# 23
  • Мнения: 410
Здравейте момичета!

Джони, искам да дам парички . Да дойда ми е абсолютно невъзможно. Имам много работа и отделям малкото време , 2-3 часа на вечер на Борис.
Пиши ми тел. на лични да се разберем.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте момичета!

Джони, искам да дам парички . Да дойда ми е абсолютно невъзможно. Имам много работа и отделям малкото време , 2-3 часа на вечер на Борис.
Пиши ми тел. на лични да се разберем.
Мариета , ако ти е по-удобно , може да дойдеш до вкъщи през  обедната почивка .

                                                Милена

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Хайде в сряда да се срещнем в 17ч. при Вяра да сортираме дрешките , да видим с какви пари разполагаме и от там ще отидем да пазарим като предния път . Ще помоля ако някой е подготвил нещо да се свърже до сряда , аз утре ще взема 1 чувалче от една приятелка и ще чакам една мама от форума да ми се обади , че и тя е приготвила нещичко. Това е засега.

Вяра , какво стана с инфото за бебетата?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета имам една количка,която не е първа младост но става.Дали би им свършила някаква работа в дома?
Фондация "Дива" ще приеме количката , ако искаш можем да им е занесем .За информация - те се занимават с жени и деца жертва на насилие и имат случай с жени които са с малки бебета .Неразполагат с количка и казаха че ще е приемат .

# 27
  • Мнения: 171
Здравейте!

Аз отдавна се каня да се включа, но все не ми остава време (оправдания..). Този път в сряда ще гледам да дойда, мога да се включа с парички и имам доста дрешки за бебета, но до 6-7 месеца. Мога и тях да взема ако кажете. Само пишете подробности за срещата в сряда.

Само мога да кажа, че сте страхотни и да продължавате в този дух. Дано има повече като вас  Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравей Mishok  Hug
В сряда се събираме в апартамент на Вяра в Кършака да окомплектоваме багажа и да го разпределим по възрасти в чанти. Гледам, че и ти си в Кършака /ако не бъркам/ така, че ще ти е удобно да дойдеш - нали?
Носи всичко каквото си приготвила Laughing
Аз точно не мога да ти обясня къде се намира блока, но момичетата по-късно ще ти кажат адрес и място където ще се чакаме  bouquet
Чакаме те и се радваме, че ще помогнеш  bouquet

# 29
  • Мнения: 786
Извинете ме за закъснението,но всичко е под контрол Simple Smile
В сряда ви чакам само кажето в колко часа - за новите членове на трудовия колектив  Laughing апартамента е на бул."Дунав"20 - това е блока точно с-у млекокомбината и на "една ръка" разстояние от Джоаната.
В четвъртък ако още ме искате ще пътувам с вас.
А сега за бебетата - на познатата ми са изпратили писмо ,че и местят детето до Св.Петка ,но няма никакви адреси и тел. за контакт.Тя днес обеща да мине оттам и да разпита,дали само нейното е преместено или всички деца.Съжалявам,че се бавя с инфото,но  изникват нови препятствия.Но ще се свържем задължително.
Забравих миналия ден да дам парички,но знаете,че се включвам и този път.
Ако има нещо ще звънкам!

Общи условия

Активация на акаунт