"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 081
  • 237
  •   1
Отговори
# 150
седмица и половина след полов акт ми е лошо, имам болки в стомаха, виене на свят, умора и не е възможно да е внушение защото въобще не съм го искала.Направих си този тест показа ми отрицателен сега ще вървя на лекар защото въобще не мъ вярвам

# 151
аз искам да попитам дали може да се направи тест по време на цикъл, ако има съмнение за цветна бременност и дали тестът би показал верен резултат. или трябва да се изчака?

# 152
  • Мнения: 822
аз искам да попитам дали може да се направи тест по време на цикъл, ако има съмнение за цветна бременност и дали тестът би показал верен резултат. или трябва да се изчака?
Няма такова понятие цветна бременност.Ако имаш съмнения си направи тест или отиди на лекар.

# 153
Искам да споделя, за да ми олекне. На мен М ми закъснява около 10 дни. По принцип всеки месец ми закъснява около 3 дни. Значи като казвам 10 дни закъснение може и повече, но понеже м.Февруари е къс , аз си слагам бонус 3 дни или нещо такова, за мое лично успокоение. Та, днес в 13.00 часа си направих въпросният Шуър тест и се показа 1 черта. Не мога да кажа, че се чувствам много добре, гърдите не ме болят, не чувствам напрежение в тях, но иначе си имам симптоми като за пред цикъл както си трябва. Не знам дали да не си направя друг тест?

# 154
  • Мнения: 822
Искам да споделя, за да ми олекне. На мен М ми закъснява около 10 дни. По принцип всеки месец ми закъснява около 3 дни. Значи като казвам 10 дни закъснение може и повече, но понеже м.Февруари е къс , аз си слагам бонус 3 дни или нещо такова, за мое лично успокоение. Та, днес в 13.00 часа си направих въпросният Шуър тест и се показа 1 черта. Не мога да кажа, че се чувствам много добре, гърдите не ме болят, не чувствам напрежение в тях, но иначе си имам симптоми като за пред цикъл както си трябва. Не знам дали да не си направя друг тест?
Изчакай още 2-3 дни и ако не ти дойде повтори теста.

# 155
  • Мнения: 114
Зори, ще ти дойде - според мен. Много пъти съм си правила тест - и с лентичка и с Sure Chek - единствения път, когато ми показа две черти беше при бременност. Така, че им вярвам. Имала съм закъснения от 10-12 дни и теста си беше отрицателен. Оказаха се хормонални проблеми ooooh!

# 156
  • Мнения: 1 820
аз искам да попитам дали може да се направи тест по време на цикъл, ако има съмнение за цветна бременност и дали тестът би показал верен резултат. или трябва да се изчака?
Няма такова понятие цветна бременност.Ако имаш съмнения си направи тест или отиди на лекар.
Какво понятие няма? newsm78Цветна бременност?  Sick

# 157
  • Мнения: 3 453
Какво понятие няма? newsm78Цветна бременност?  Sick
Да, няма подобно медицинско понятие!

# 158
  • Мнения: 1 820
А какво има според теб,че ми стана интерестно?Вече се чудя дали пък аз не греша  Thinking
Да не е точното мед понятие,но не значи че няма  ooooh!

# 159
  • Мнения: 3 453
Кръвотечение по време на бременност в повечето случаи е свързано с проблем.
Ето статия по въпроса:
http://semeistvo.rozali.com/bremennost-problemi/p7789.html

Твърде разпространено е схващането, че "цветна бременност" е нещо нормално и се случва, а това не е така! Кървенето по време на бременност НЕ е нормално и е много опасно!

# 160
  • Мнения: 1 820
че е опасно,опасно е,то това всеки го знае,и никой не го оспорва в случая.Обаче това че в учебниците, термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.
Както и да е,говорим за едно и също нещо,но не можем да се разберем явно  Laughing

# 161
  • Мнения: 3 453
термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.

Най-близкия термин, до народното "цветна бременност" е рискова бременност. Peace

# 162
  • Мнения: 1 312
термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.

Най-близкия термин, до народното "цветна бременност" е рискова бременност. Peace
Без значение е в случая медицинската терминология:
"Първият проблем който може да създаде една цветна бременност е това, че жената може да не разбере, че е бременна, тъй като се заблуждава, че цикълът й е редовен."

# 163
  • Мнения: 1 820
термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.

Най-близкия термин, до народното "цветна бременност" е рискова бременност. Peace
Без значение е в случая медицинската терминология:
"Първият проблем който може да създаде една цветна бременност е това, че жената може да не разбере, че е бременна, тъй като се заблуждава, че цикълът й е редовен."

Именно де  Laughing Peace

# 164
Здравейте момичета отчаяно имам нужда от съвет!Значи положението е следното:моя цикъл винаги си е бил 28 дена и винаги е бил точен за толкова години(като не смятам там 1-2 дена при смяна на сезона).Да обаче започнахме да си правим бебе с мъжа ми и цикъла ми откачи.първо ми закъсня със 7 дена,направих си тест(sure chek) и нищо.следващия месец ми дойде с 4 дена по-рано,а сега ми закъснява с 10.пак си направих тест и пак нищо ама няма признаци да ми идва.та се чудя дали мога да се доверя на този тест.възможно ли е да е грешен,защото имам някои признаци ама незнам дали не си внушавам.то че ще се ходи на лекар е ясно  ама моя е с претоварен график та ми назначи дата чак за 30.04 и до тогава ще се побъркам,знаете как е когато го правиш и го чакаш..

Общи условия

Активация на акаунт