"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 052
  • 237
  •   1
Отговори
# 165
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
PoCu, още утре можеш да направиш и кръвен тест за бременност, ако нямаш търпение до прегледа при гинеколога.

# 166
  • BG
  • Мнения: 1 900
И двата пъти ползвах този вид тест-вярно ми показа.

# 167
  • Мнения: 188
Безотказно точен.

# 168
  • Мнения: 214
Много точен  Hug

# 169
  • Мнения: 46
И двата пъти вярно показа   Peace

# 170
  • софия
  • Мнения: 17
Az prez 2007 godina zabremeniah tochno kato po uchebnik - v naj-veroiatnia den za ovulacia izvurshihme sus supruga mi polovia akt i okolo sedmica sled tova zapochnah da chuvstvam dosta natrapchivo naprejenie v gurdite. I tui kato beshe predi zakusnenieto na cikula mi, si napravih test za bremennost Home test - toi e s 2 testa vutre i e po-chuvstvitelen ot Sure check, zatova i otchita bremennost predi zakusnenieto. Okaza se polojitelen, na sledvashtia den ot netyrpenie napravih i vtoroto testche - pak polojitelno i oshte sushtia den se zaputih kum ginekologichnia kabinet, kudeto doktorkata mi kaza, 4e ima bremennost, no v mnogo ranen etap. Mejduvremenno si napravih oshte 2 test - samo ot emocia - da se radvam na dvete chertichki. Simple Smile Stanah privurjenichka na tezi testove pokrai moiata bremennost.
A za cvetnata bremennost - takova poniatie v medicinata naistina ne su6testvuva i neznam kak moje da bude tolkova razprostraneno sred jenite. Bremennost, razvivashta se izvun matkata moje da bude samo patologichna i ne moje da dovede do rajdane na zdrav plod. A prokurviavaneto po vreme na bremennost niama nishto obshto s menstrualnia cikul. To e spontanno i ednokratno. Pone prez bremennostta si izchetoh mnogo literatura po tozi vupros. Ako gresha, neka niakoi da me popravi.

# 171
  • Мнения: 4 434
Аз такъв ползвах,показа ми вярно.

# 172
  • Мнения: 1 740
Много точен. Peace

# 173
и двете ли чертички са розови или може едната да е синя?

# 174
  • София
  • Мнения: 480
И при мен точен Simple Smile

# 175
Аз току що си направих теста,имам лоши спомени от същия,защото ми показа две червни ленти,а бащата на детето ми беше олигофрен:( сега ми се наложи пак да се проверя,защото ме натиска параноя и без да искам капнах в/у контролните ленти,а не където трябваше,не знам до колко мога да му вярвам,а на мен въобще не ми закъснява,трябва да ми дойде след 11 дни,а гърдите ми се пръскат и ми се струва странен признак..Ех,някой жени потреперват да станат майки,аз още търся баща им и до тогава не искам две линий.Целувки Sad)

# 176
  • Мнения: 1 820
Ми като търсиш баща им,защо си тръггнала да си лягаш с всеки втори?Или ти го търсиш така,от който забременееш? Sick

# 177
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Ползвала съм нееднократно. Винаги е бил точен  Peace

# 178
Zdrasti imam nujda ot pomosht. Znachi napravih si i 3 testa i trite vtorata 4ert4ka se vijda no leko ne kato drugata kolkoto i  testa da si napravq vs4kite imat vtora no leka .  Ediniq ot testovite posledniq e o6te po vidima tova e 3 ti den ot zakasnenieto mi Bremenna li sum ? blagodarq vi predvaritelno.

# 179
Az prez 2007 godina zabremeniah tochno kato po uchebnik - v naj-veroiatnia den za ovulacia izvurshihme sus supruga mi polovia akt i okolo sedmica sled tova zapochnah da chuvstvam dosta natrapchivo naprejenie v gurdite. I tui kato beshe predi zakusnenieto na cikula mi, si napravih test za bremennost Home test - toi e s 2 testa vutre i e po-chuvstvitelen ot Sure check, zatova i otchita bremennost predi zakusnenieto. Okaza se polojitelen, na sledvashtia den ot netyrpenie napravih i vtoroto testche - pak polojitelno i oshte sushtia den se zaputih kum ginekologichnia kabinet, kudeto doktorkata mi kaza, 4e ima bremennost, no v mnogo ranen etap. Mejduvremenno si napravih oshte 2 test - samo ot emocia - da se radvam na dvete chertichki. Simple Smile Stanah privurjenichka na tezi testove pokrai moiata bremennost.
A za cvetnata bremennost - takova poniatie v medicinata naistina ne su6testvuva i neznam kak moje da bude tolkova razprostraneno sred jenite. Bremennost, razvivashta se izvun matkata moje da bude samo patologichna i ne moje da dovede do rajdane na zdrav plod. A prokurviavaneto po vreme na bremennost niama nishto obshto s menstrualnia cikul. To e spontanno i ednokratno. Pone prez bremennostta si izchetoh mnogo literatura po tozi vupros. Ako gresha, neka niakoi da me popravi.
  Neznam do kolko si prava no iskam da t razkaja za moqta maika tq e imala cikul 3 meseca dokato e bila s men sus sigornost e tova za6toto mnogokratno e hodila na genekolog za6toto e bla upla6ena i sledovatelno doktora i kazva 4e e cvetna bremennost a sled tova se rajdam az dori s 20 dena napred na 30 dekemvri i az poprincip sum lubitelka i 4eta mnogo za polovite sistemi i anatomiq no nqkoi ne6ta ne stavat kato po u4ebnik Blagodarq Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт