"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 032
  • 237
  •   1
Отговори
# 180
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Zdrasti imam nujda ot pomosht. Znachi napravih si i 3 testa i trite vtorata 4ert4ka se vijda no leko ne kato drugata kolkoto i  testa da si napravq vs4kite imat vtora no leka .  Ediniq ot testovite posledniq e o6te po vidima tova e 3 ti den ot zakasnenieto mi Bremenna li sum ? blagodarq vi predvaritelno.

Има ли втора чертичка значи е отчетена бременност, независимо че чертичката е бледа! Иди на лекар!

P.S.И пиши на кирилица! Peace

# 181
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Втора чертичка, дори и бледа, показва бременност.
Ползвала съм го многократно, установява бременността много по-рано от други тестове и е безотказен!

# 182
  • Мнения: 3 695
и аз съм доволна от него  Peace

# 183
  • Мнения: 1 740
Zdrasti imam nujda ot pomosht. Znachi napravih si i 3 testa i trite vtorata 4ert4ka se vijda no leko ne kato drugata kolkoto i  testa da si napravq vs4kite imat vtora no leka .  Ediniq ot testovite posledniq e o6te po vidima tova e 3 ti den ot zakasnenieto mi Bremenna li sum ? blagodarq vi predvaritelno.
Втората чертичка означава бременност. Може да е бледа , но все пак я има.
За да си напълно сигурна направи си кръвен тест.

# 184
Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta ve4e znam 4e sus sigornost sum bremenna napravih si o6te dva i se vijda qsno vtorata Simple Smile Hug

# 185
  • Мнения: 3 695
Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta ve4e znam 4e sus sigornost sum bremenna napravih si o6te dva i se vijda qsno vtorata Simple Smile Hug
честито, желая ти лека бременност  Peace

# 186
  • Мнения: 1 740
Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta ve4e znam 4e sus sigornost sum bremenna napravih si o6te dva i se vijda qsno vtorata Simple Smile Hug
Честито!
Лека и безпроблемна бременност.

# 187
  • Мнения: 9 441
Хайде,лео бременеене и от мен. Hug

# 188
  • София
  • Мнения: 1 344
При първата бременност,го направих след 3 дни закъснение-показа веднага,без дори да чакам 5мин,сега с втората го направих 3 дни преди датата на цикъла-пак ми показа веднага,така,че,да,вярвам му!

# 189
Благодаря ви милички  Hug Peace

# 190
  • Мнения: 4 335
Споделям-два отрицателни теста,резултат в подписа ми Heart Eyes

# 191
Здравейте на 15.08.09 правихме 4 пъти секс с гаджето ми и се съмнявах да не е станала белята нещо . Казах и да си направи тест и тя го направи на 26.08.09 а цукъла и идва горе долу ит 3,4ти Август . На теста и показа 1 чертичка задължително ли е да се минат 14 дена точно за да си направи теста . Тя ползва само sure check  Shocked

# 192
  • Мнения: 114
Да си направи още веднъж на 1 или 2 август. Ако пак е отрицателен - дишайте спокойно Peace

# 193
  • Мнения: 698
Показвал ми е отрицателен резултат при закъснение на цикъла. Втората ми дъщеря е доказателство, че не винаги е верен. Simple Smile

# 194
дойде и цикъла преди 2 дена Simple Smile няма от какво да се плашиме

Общи условия

Активация на акаунт