"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 088
  • 237
  •   1
Отговори
# 195
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
съжалявам, че нахлувам така в темата  Embarassed
току що направих тест. Имам закъснение на цикъла 2 дни. Купих си теста от чисто любопитство (иначе бебеправим от юли). Резултатът е 2 чертички - тази над С е тъмно лилаво-розова, другата над Т е бледо розова. Ама и аз съм загубена - не погледнах преди да направя теста какво има под капачето, което се плъзга ooooh! Като чета постовете май май бременност показва???
в главата ми се въртят 100 въпроса...
ако няма бременност само една чертичка ли се показва? над Т няма нищо?
Благодаря предварително за отговорите! извинявам се за объркания пост!

# 196
  • Мнения: 924
Прасунчо честито бременна си. Hug

# 197
  • Мнения: 4 435
Прасунчо, честито и от мен. Hug Втората чертичка е бебенце, без значение колко е наситен цветът. Grinning Лека и безпроблемна бременност.

# 198
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
lasi , Totally*Av4e ,    bouquet

току що говорих с една приятелка, която роди преди 2 месеца и е с пресни-пресни впечатления от тестове и установяване на бременност. Тя ме посъветва да направя още един тест след 2-3 дена и ако отново има 2 чертички   Praynig да бягам при гинеколкога. Чудесно се получава, защото той преглежда във вторник след обяд. Леле, как ще изкарам до тогава  Crazy МиУто ще го сюрпризирам като се върне от работа  Heart Eyes

  bouquet

# 199
  • Мнения: 4 435
Прасунчо, не се притеснявай. Хубаво е да направиш втори тест. Но аз съм сигурна че резултата няма да е по-различен. Party Тестовете могат да сгрешат, когато показват отрицателни резултати. И след това да се окажеш бременна. Но при две чертички.... можеш само да изненадаш половинката, и да получаваш поздравления. Hug

# 200
  • Мнения: 114
Честито и от мене! Най - хубавата комбинация - желано бебе и положителен тест! Peace

# 201
  • Мнения: 571
Честито и от мен! И аз така знам- има ли две чертички, работата е сигурна.

# 202
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз Шуър чек го направих за потвърждение  Mr. Green Първо си взех лентичка от левче и понеже не й повярвах на сто процента за положителното отчитане, си направих и Шуър чек.

Прасунчо, ако и вторият тест покаже същото( в което съм абсолютно убедена), изчакай още 1-2 седмици преди да отидеш за установяване на бременност при гинеколог. В много ранна бременност, ако УЗ не е вагинален и не е добър, ще видят само плоден сак евентуално. По- добре изчакай поне 6-7 г.с., така ще чуеш даже сърчицето.
Аз също нямах търпение и отидох за потвръждаване в 5 г.с. Докторката каза, че има бременност в матката и нищичко повече, понеже нито се виждаше ембрион, нито пулс, нищо.

# 203
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
  bouquet на всички!
страхотна каша ми е в главата в момента! Чакам мъжа да се върне и да му съобщя новината.
Тарталета , аз не знам до следващия тест как ще устискам  Crazy 1-2 седмици ми се струват безобразно дълго време Crazy
г.с., ембриони, ще трябва да се образовам  bowuu

 Hug  bouquet Hug  bouquet

# 204
възможно ли е 5 теста през 1 седмица да показват отрицателен резултат, а да е бременна при положение, че втори месец не и идва на приятелката ми.несам свършвал в нея никога просто около 10ти юли този месец за 2 мин без презерватив след това го сложихме??

# 205
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
възможно ли е 5 теста през 1 седмица да показват отрицателен резултат, а да е бременна при положение, че втори месец не и идва на приятелката ми.несам свършвал в нея никога просто около 10ти юли този месец за 2 мин без презерватив след това го сложихме??

Малко вероятно е според мен и петте теста да са грешни, но все пак не бих разчитала на това. Два месеца си е сериозно закъснение и бих ви посъветвала да посетите лекар. Все пак може да се касае и за хормонален проблем, който изобщо не е за пренебрегване  Peace

# 206
Da popitam i az....cikala mi trqbva6e da doide na 10.09.2009 samo 4e o6te ot 31 mi zacapva ima mn slabo karvene.....taka i do dnes - napravih surecheck - otricatelen....sled 2-3 dni 6te povtorq za vs slu4ai......a imam osnovanie za pritesneniq - na 16.08(posledniq den ot cikala mi) go pravihme s priqtelq mi bez kondom newsm61  vidqh go kade svar6i i vse pak pritesnenieto si e pritesnenie.....moga li da vqrvam na sure check ili da si se pritesnqvam seriozno za cvetna ???? i nqkoi imal li e podobni problemi s cikala ???

# 207
  • Мнения: 93
вчера в деня, в който трябваше да ми дойде, шуър чек беше положителен, бледа втора чертичка.
днес сутринта станах, някакво зацапване видях и се паникьосах, купих си clear  и той е отрицателен .....
сега какво?
има ли бременност, няма ли? да ходя на кръвен?

# 208
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
вчера в деня, в който трябваше да ми дойде, шуър чек беше положителен, бледа втора чертичка.
днес сутринта станах, някакво зацапване видях и се паникьосах, купих си clear  и той е отрицателен .....
сега какво?
има ли бременност, няма ли? да ходя на кръвен?

втори шуър чек , гинеколог - аз така постъпих  Peace

# 209
  • Мнения: 93

[/quote]

втори шуър чек , гинеколог - аз така постъпих  Peace
[/quote]

да. днес направих втори шуър чек - и втората черта е по-ярка от преди. зацапване днес нямам и не съм толкова паникьосана. ще отида и на лекар разбира се, но знам, че е рано. поне още седмица да мине

Общи условия

Активация на акаунт