"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 026
  • 237
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 484
Аз  получих  зацапване  в  деня  когато  трябваше  да  ми  дойде  направих  си  теста  отрицателен.Та  отрицателния  тест  в  момента  спи  на  спалнята  на  2.10  месеца.Вяра  много  не  може  да  им се  има.

# 211
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм на 17 години и последно правих секс преди 2 месеца с презерватив и момчето НЕ  свърши в мен,и от тогава цикала си ми дойде 2 пъти на точни дати но беше малко различен от друг път,тоест беше по малко и трая 4 дена а никога до сега не ми е било така и много се шашнах,и си внуших страшни неща ,голяма съм паника,преди 2 дни ми свърши но гърдите ме понаболяват още а като ми свърши по принцип спират ,всички ми казват че  съм в такава възраст и раста и се развивам и нормално да ме понаболяват и  днес си правих тест Sure Chek и беше отрицателен и много ми олекна но искам да се уверя и да ви питам това че  съм го направила 2 месеца след акта пак ще отчете вярно,нали??? много ми е притеснено ..вие какво мислите?????? Sad Embarassed Sad

# 212
  • Мнения: 93
Здравейте, аз съм на 17 години и последно правих секс преди 2 месеца с презерватив и момчето НЕ  свърши в мен,и от тогава цикала си ми дойде 2 пъти на точни дати но беше малко различен от друг път,тоест беше по малко и трая 4 дена а никога до сега не ми е било така и много се шашнах,и си внуших страшни неща ,голяма съм паника,преди 2 дни ми свърши но гърдите ме понаболяват още а като ми свърши по принцип спират ,всички ми казват че  съм в такава възраст и раста и се развивам и нормално да ме понаболяват и  днес си правих тест Sure Chek и беше отрицателен и много ми олекна но искам да се уверя и да ви питам това че  съм го направила 2 месеца след акта пак ще отчете вярно,нали??? много ми е притеснено ..вие какво мислите?????? Sad Embarassed Sad

няма страшно, успокой се. няма как да си бременна при отрицателен тест. вероятно всичко се дължи на растежа и хормоналните промени.

# 213
  • Габрово
  • Мнения: 311
Не съм си правила, но ще споделя опита на една приятелка Wink
Цикълът закъснява, тя си прави тест - положителен. Следва паника, тича се до аптеката за още един. Отрицателен. Отива се за още 2. Резултатите са положителен и отрицателен. След преглед при гинеколог - резултат "отрицателен". Но ясно колко вярно "отчитат" Wink

# 214
zdraveite ! posledno imah kontakt predi mesec i polovina nqkade sled tova mi doide i sled tova ne sum pravila sex sega mi zakasnqva 2 3 dni napravih si test SureCheck i mi pokaza edna 4erti4ka oba4e se priqtesnqvam , zashtoto otvorih kapa4eto deto pokazva 4erti4kite nqkolko pati predi 5-tata minuta tova okazva li vliqnie na rezultata , vinagi sum bila s redoven cikul     otgovorete mi po burzo molq vi Sad

# 215
  • Мнения: 698
zdraveite ! posledno imah kontakt predi mesec i polovina nqkade sled tova mi doide i sled tova ne sum pravila sex sega mi zakasnqva 2 3 dni napravih si test SureCheck i mi pokaza edna 4erti4ka oba4e se priqtesnqvam , zashtoto otvorih kapa4eto deto pokazva 4erti4kite nqkolko pati predi 5-tata minuta tova okazva li vliqnie na rezultata , vinagi sum bila s redoven cikul     otgovorete mi po burzo molq vi Sad

Не, не оказва никакво влияние. Важно е да си го отчела в посоченото време, няма значение дали ще го погледнеш преди или след това. Спокойно.  Peace

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 296
И на мен тестът SureCheck ми извести добрата новина, че съм бременна още в 8-9 г.с. - с 5 дена закъснение на цикъла.

# 217
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
И на мен тестът SureCheck ми извести добрата новина, че съм бременна още в 8-9 г.с. - с 5 дена закъснение на цикъла.

"бия" те - на мен ми отчете бременност още на 2-рия ден от закъснениео на МЦ  bowuu

# 218
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета. Аз имам подобен въпрос като klkl, съжалявам че ще повторя, но паниката не прощава.. За последен път правих секс преди около три месеца, беше без презерватив, но приятелят ми не свърши в мен... след 2 седмици ми дойде съвсем навреме и с нормална продължителност и цвят, така че притеснения нямаше.. вторият път ми подрани с около седмица, но отново беше нормален, и ето че сега закъснява с почти месец и аз започнах да се панирам.. Не съм имала гадене, не съм чувствала и умора, но последните няколко седмици (откакто трябваше да ми дойде, всъщност) ми е доста трудно да си контролирам нервите.. Имах и две три кратки боледувания, което не е привично за мен. Приятелки ме успокояват че е от голямото напрежение, на което бях подложена, както и това че наскоро отслабнах рязко с няколко килограма (пак покрай нервите). Но прочетеното за цветната бременност ме паникьоса до огромна степен..
Направих си SureCheck, беше отрицателен, но ако има цветна бременност дали това би повлияло на резултата.. и също така това че става въпрос за третия месец от евентуалното забременяване?

# 219
  • Мнения: 114
Мисля, че ако имаше бременност теста щеше да покаже. Все пак са минали три месеца, хормоните при бременност се увеличават и би трябвало да покаже - поне според мен. Може би проблема наистина е от нервното пренапрежение, но ако положението много те притеснява - консултирай се с лекар  bouquet

# 220
  • Мнения: 4
Аз искам да попитам нормално ли е когато си направих теста да порозовее лентичката..Иначе отрицателната лентичка си я имах но около нея беше леко розово в първите секунди дори минута Sad Нормално ли е това?..за първи път си правих тест и съм малко обезпокоена..след това розовото изчезна...а последно имах акт на 29.11. Sad Ще се радвам много ако ми отговори някой..че и повечко да са SadSadSadSadSadSadSadSad

# 221
  • Мнения: 227
Нормално е, да е бледо - розова лентичката, при излизането на чертичките и след това си става бяла Peace Ако имаш съмнения, си направи нов тест,но след 72 часа.

# 222
 на приятелката ми трябва да и дойде след 3-4 дена, но от 5 дена като пуши и и се гади. Последния и цикъл дойде на време! Боли я стомаха, къркори, гърдите я болят и зе да се панира. Винаги съм я пазел и затова реших да попитам какво може да е. Все пак утре ще си направи тест за по сигорно.

# 223
.....забравих да спомена , че скоро боледува. Така също редовно ме кара да я масажирам защото я боляло на всякаде.   10X ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

# 224
  • Мнения: 114
Всичките симптоми, които описваш може да са от скорошното боледуване, а не от бременност. Най-добре да изчака и ако и закъснее - тогава тест. Между другото гърдите болят преди цикъл - при бременност са напрегнати - поне при мен е така.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт