"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 085
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
.....a.stefi благодаря за отговора!!! От един час чета в нета и си мисля , че е от боледуването , но горкото мило много се е панирало.  Sad

# 226
zdraveite az sm s neredoven cikul i tozi mesec ne mi doide..pravih si tri testa..edinia na 5tia den ot zakusnenieto.vtoriat-sled 2 sedmitsi,3tiat-sled oshte sedmitsa ,i trite bqha otritsatelni no vupreki tova neznam dali da se doveria napulno..kakvo mislite..az shte otida i na lekar za vseki sluchai,no reshih da spodelia...

# 227
  • Мнения: 38
По принцип от три теста все един би трябвало да покаже жярно,но закъснението си е закъснение.Не се доверявай напълно.Чакай да видиш какво ще каже докторът.

# 228
iskam da spodelq ne6to s vas i ako mojete da mi pomognete.Dnes e 5 den ot kakto mi zakasnqva mese4niqt cikal.Napravix si test za bermennost no mi pokaza otricatelen rezoltat.Gardite sa mi leko poduti no ne me bolqt ne mi se gadi nito mi e lo6o pod6ti nqmam priznaci.No stra6no mnogo me pritesnqva tova 4e ne mi idva a testa e otricatelen.Ako nqkoi moje da mi pomogne neka mi pi6e.Blagodarq vi mnogo!!!!

# 229
  • Мнения: 38
iskam da spodelq ne6to s vas i ako mojete da mi pomognete.Dnes e 5 den ot kakto mi zakasnqva mese4niqt cikal.Napravix si test za bermennost no mi pokaza otricatelen rezoltat.Gardite sa mi leko poduti no ne me bolqt ne mi se gadi nito mi e lo6o pod6ti nqmam priznaci.No stra6no mnogo me pritesnqva tova 4e ne mi idva a testa e otricatelen.Ako nqkoi moje da mi pomogne neka mi pi6e.Blagodarq vi mnogo!!!!
Купи си Престо и пробвай пак,ако пак е отрицателен и не ти дойде до ден ,два върви на лекар Simple Smile

# 230
  • Мнения: 445
Изчакай 48 часа и си направи отново, с първата урина за по-сигурно.

# 231
  • Мнения: 71
ne vinagi zakusnenieto e priznak na bremennost.....moje da e priznak 4e v organizma se e zadurjal nqkoi fulikol....taka nare4enite kisti na qi4nika....taka 4e ako vi zakusnqma gore dolu sedmica a testovete sa otricatelni nqma nujda da se bavite a vednaga otivaite na lekar......

# 232
  • Мнения: 0
Здравейте!
Значи на приятелката ми и дойде месечния цикъл на време 25тия ден но още преди цикъла се оплакваше от болки в гърдите и й прилошава понякога сутрин дали е възможно да е бременна Confused

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Значи на приятелката ми и дойде месечния цикъл на време 25тия ден но още преди цикъла се оплакваше от болки в гърдите и й прилошава понякога сутрин дали е възможно да е бременна Confused
Да си направи тест

# 234
  • Мнения: 186
Моето приказно малко съкровище се роди с отрицателен Sure Check  Joy

# 235
  • Мнения: 0
zdraveite dnes si napravihtakav test i mi pokaza edna 4esti4ka.no ot izvesno vreme se 4ustvam mnogo zle.postoqno sam gladna a kogato qm ne6to posle mi se gadi,imam glavobolie na momenti,nqmam nastroenie,boli me stomaha i krasta, i sa6to taka sam mnogo umorena i postoqnno mi se spi.vazmojno li e testa da e pokazal gre6no? molq da mi otgovorite. blagodatq predvatitelno

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
zdraveite dnes si napravihtakav test i mi pokaza edna 4esti4ka.no ot izvesno vreme se 4ustvam mnogo zle.postoqno sam gladna a kogato qm ne6to posle mi se gadi,imam glavobolie na momenti,nqmam nastroenie,boli me stomaha i krasta, i sa6to taka sam mnogo umorena i postoqnno mi se spi.vazmojno li e testa da e pokazal gre6no? molq da mi otgovorite. blagodatq predvatitelno
Имаш ли закъснение?Направи си нов тест след 48ч!

# 237
  • Мнения: 1 484
Моето приказно малко съкровище се роди с отрицателен Sure Check  Joy
И моя син така се роди.

Общи условия

Активация на акаунт