"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 045
  • 237
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 312
Нямам нито един правен тест от тази марка с верен резултат!
За мен най-верен е Клирвю ЧХГ.

# 61
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И на мен винаги ми е показвал верно.За съжаление"-" след закъснение.
О при мен показа преди закъснение.Само дето втората беше много бледа.

# 62
  • София
  • Мнения: 426
другите тестове ми показаха че съм бременна а sure check беше отрицателен като съм ги правила по едно и също време

# 63
  • Мнения: 3 453
Някой си там,
виж следната таблица:

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000

Възможно е и в 5-тата седмица, след последната менструация, нивата на хормона да не са нарастнали до толкова, че да се хванат от теста. Теста отчита над 25 единици ЧХГ.
Направете още едни тест или направо запишете час за преглед! Peace

# 64
благодаря на всички за мненията...дойде и този петък...след 2 отрицателни теста...вярва ми се че са точни Wink

иначе пожелавам на всички от вас които искат да станат мамчета да станат...защото няма нищо по-красиво и полу-божествено от това да дадете живот...

# 65
  • Мнения: 1 006
Toва беше тестът,който направих още преди да ми закъснее и беше точен.

# 66
Значи на мен ми закъснява с 12 дни!направих 4 теста  Sure Check и един на лентички и всички бяха отрицателни/без дори бледа втора черта/!и преди това съм правила тестовете Sure Check и са отчитали вярно-отрицателен!Не мисля че може да има нещо,но... ако има нещо трябва вече да съм в 4-5 седмица!Дали ще може тестът да отчете?Приятелят ми не е свършвал в мен!И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!? Моля отговорете ми бързо  Praynig Confused

# 67
  • Мнения: 3 157
Значи на мен ми закъснява с 12 дни!направих 4 теста  Sure Check и един на лентички и всички бяха отрицателни/без дори бледа втора черта/!и преди това съм правила тестовете Sure Check и са отчитали вярно-отрицателен!Не мисля че може да има нещо,но... ако има нещо трябва вече да съм в 4-5 седмица!Дали ще може тестът да отчете?Приятелят ми не е свършвал в мен!И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!? Моля отговорете ми бързо  Praynig Confused





Ей на това му викам мнооого лоша здравна култура-може да забременееш девойко като човека е без презерватив.Това са сериозни работи,почети малко по въпроса,щото стават много бели,,,

# 68
  • Мнения: 1 312
И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!?

Какво значи "още в началото"?
Началото на кое?
Ако е докато се целувате-нЕма страшно,не хваща Wink
 ooooh!

# 69
  • Мнения: 68
 Laughing Laughing Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107007.msg6370206#msg6370206

ох страхотно се посмях. Но да си дойдем на въпроса, няма как да си бременна в 4-5 седмица, а в същото време Sure Chek теста да е отрицателен Naughty това от моя опит. Когато направихме малката втората черта я имаше, но бледо розова.

# 70
Еми не докато се целуваме много ясно,а правим първо без презерватив и после го слагаме!И на мен не ми се вярва 5 теста да са грешни, ако съм бременна, дори и след това да е станало!!!  Thinking

# 71
  • Мнения: 1 900
Ами какво да кажа, след 16 дена закъснение и около 20броя различни тестове сред който и Sure Check, чак тогава ми стана положителен теста. И то най-простия тест лентичка, вече ми беше все едно какъв е теста. Peace

# 72
И Какво значи това че може да съм бременна Cry?!?!?!?!каква е вероятността?!?!?!? newsm78

# 73
  • Мнения: 3 157
И Какво значи това че може да съм бременна Cry?!?!?!?!каква е вероятността?!?!?!? newsm78
[/quote




Мдааа,да се правят бебета е доста по-лесно от това да се научиш да пишеш грамотно Praynig
На въпроса за вероятността-в проценти ли искаш?

# 74
Еми просто исках мнение!Но след 2 часа имам преглед при лекар и всичко ще се разбере! Дано няма нищо!!!  Confused

Общи условия

Активация на акаунт