"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 040
  • 237
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 594
на мен ми показа една яркочервена чертичка и една бледорозова
много се зачудих била съм в  4 седмица май , аптекарката (моя позната) която ми го продаде веднага ми честити

# 106
  • Мнения: 511
zdraveite;) Iskam da popitam dali test za bremennost bi pokazal sus sigurnost eventualna bremennost na mesec i 7-8 dena;) Poprincip imam neredoven cikul i dosega si pravih 3 testa prez edna sedmica i vsi4kite pokazvat otricatelen rezultat, no vse pak ne moga da se uspokoq napulno..
Би трябвало да отчете правилно,доста време ти закъснява.На мен ми отчете положителен резултат на деня,в които трябваше да ми дойде.   Закъснението може да е от много неща,не е задължително да е бременност. Но вместо да тръпнеш и да се притесняваш,отиди на гинеколог,не е страшно.  Peace

# 107
Да, аз си знам , че закъснението може да се дължи на много други неща, особено при моя цикъл, който си идва, когато си поиска. Не ми се ходеше пак на гинеколког , тъй като не отдавна го посещавах поради други причини, но явно няма да стане по друг начин... Sad Confused

# 108
  • Мнения: 121
Дават 99% сигурност на теста.Налагало ми се е няколко пъти да ползвам и винаги са били верни.

# 109
Здравейте!  Искам да Ви попитам нещо- по принцип има много редовен цикъл винаги ми идва на 28 ден но сега ми закаснява с 4 дена. С приателя ми го правим само с презерватив(само веднаж беше без, но тогава той свърши отвън).Направих си тест за бременност на втория ден от закаснението(SURE CHECH)  и показа отрицателно.Възможно ли е да сам бременна все пак?

# 110
  • Мнения: 233
Според мен е абсолютно точен.Няколко пъти съм си правила и винаги е давал точен резултат.Разбира се има и малък процент неточност.

# 111
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna

# 112
  • Мнения: 4 435
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna

Има ли втора черта,без значение нюанса на цветът,значи си бременна.

# 113
  • Мнения: 3 621
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna

когато аз си правих теста на първия втората черта беше също бледо розова, след два дена обаче вече беше доста наситена , дано и при тебе е така и да си бременна, ако го искаш   bouquet

# 114
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Изумих се- още малко и някой ще зададе въпроса- "Довечера ще правя секс, ще отчете ли теста дали ще забременея?" hahaha

Абе как може такова безхаберие, как така с рогата напред тръгвате момичета, не знам.

Може би трябва да очакваме и другата крайност- "В 5 месец съм, тестът е положителен, дали е верен?"

По темата - абсолютно на сто процента ми е показвал вярно винаги, на втори- трети ден след закъснението и то 1 мин след като съм го направила.  Ама то аз и никога съм нямала проблеми ни с овулации, ни с цикъл, нито пък със забременяването- от раз.

# 115
  • Мнения: 9 973
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna
ЕСТЕСТВЕНО

# 116
  • Мнения: 1 671
Втората черта, макар и бледа, означава бременност. На мен тестът винаги ми е отчитал правилно, още на 28 ден на цикъла, тоест и без закъснение.

# 117
  • Мнения: 1 820
...но съм чувала, че е възможно да ти е отрицателен теста, а да си бременна, виж обратния вариант не е възможен Wink.
newsm10

# 118
  • Мнения: 173
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен също.
Peace

# 119
Iskam da popitam zna4i napravih abort na 22 April, sled tva mi doide na 25april i mi te4e mnogo-8 dena {poprincip mi te4e kam 5-6 dena maksimum}, sled tova mi doide na 2ri Mai no tova ne be6e cikal a prosto zacapvane - 8 dena pak, samo sledobqd. Sega e 26ti Mai, trqbva6e ve4e da mi e do6lo. Dnes si napravih test SURE CHECK i se poqvi edna mnogo qrko izrazena 4erta i az se uspokoih, sled tova kato se zagledah sqka6 vidqh 2ra-ne si vaobrazqvam, savsem leko se vijda6e i to trqbva6e da se vgledash mnogo dobre otblizo, 4e da q zabeleji6. Dori ne be6e rozova ami savsem leko zabelejima. Imam opaseniq za 17ti Mai, kogato imah polovo sno6enie, zatova si napravih testa. Vazmojno li e tazi edvam zabelejima 2ra 4erta da se dalji na tova 4e predi mesec sam napravila abort? Molq vi kajete, za6toto se pak se vsitesnqvam  :oops:Mersi predvaritelno  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт