"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 065
  • 237
  •   2
Отговори
# 120
Molq vi otgovorete-vazmojno li e da imam super bledo rozova edva zabelejima 2ra 4erti4ka zaradi tova 4e predniq mesec napravih abort? Moje bi imam o6te nqkakvi ostataci v sebe si,ne moga da si go obqsnq

# 121
  • Мнения: 1
Kolko vreme sled polov akt moje da se napravi test pri polojenie che cikala ti e minal predi edna sedmica!

# 122
  • Мнения: 3 621
Molq vi otgovorete-vazmojno li e da imam super bledo rozova edva zabelejima 2ra 4erti4ka zaradi tova 4e predniq mesec napravih abort? Moje bi imam o6te nqkakvi ostataci v sebe si,ne moga da si go obqsnq

аз си мисля че е възможно, съветвам те да направиш кръвен тест , и дано резултата е този който искаш

# 123
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad

# 124
  • Мнения: 4 435
Направете още един тест за да сте сигурни.И без това от написаното нищо не разбрах...но проблем ли е да вземете още един тест,той ще знае доста по-добре от нас.

Сега се загледах...вие правите тест,защото я боли корема ли??????? #Crazy

# 125
  • Мнения: 2 926
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad
Ми кажи кога сте го правили последно.
Теста би могъл да отчете верен резултат най-рано 14 дни след евентуално забременяване.

# 126
  • Мнения: 2 926
Molq vi otgovorete-vazmojno li e da imam super bledo rozova edva zabelejima 2ra 4erti4ka zaradi tova 4e predniq mesec napravih abort? Moje bi imam o6te nqkakvi ostataci v sebe si,ne moga da si go obqsnq
Да, възможно е хормона от бременността да не е изчистен от тялото ти все още.

# 127
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad
Ми кажи кога сте го правили последно.
Теста би могъл да отчете верен резултат най-рано 14 дни след евентуално забременяване.
правихме го преди 2 дена и не права тест защо я боли а дали няма последствия...

# 128
  • Мнения: 4 435
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad
Ми кажи кога сте го правили последно.
Теста би могъл да отчете верен резултат най-рано 14 дни след евентуално забременяване.
правихме го преди 2 дена и не права тест защо я боли а дали няма последствия...

Боже ти на колко години си,на 12 ли?
Доколкто виждам нито гаф е имало,нито нищо,просто я боли корема.Не се и сещате,че може да е защото ще й идва цикъла примерно?
Бременните корем не ги боли. ooooh!Първо научете елементарни неща преди да правите секс.

# 129
ок просто питам ... кво толкова подскачаш като знаеш толкова просто кажи от де  да знам какво може да й има?

# 130
  • Мнения: 121
При мен Sure Check винаги е показвал истината!
4-5 дни след закъсняване на М

# 131
Здравейте, искам да попитам - правила съм секс с приятеля ми преди 5 дена, а трябваше да ми дойде преди 7, правих си тест (Sure Check) и беше орицателен...има ли възможност да съм бременна? благодаря предварително!

# 132
  • Мнения: 5 577
Здравейте, искам да попитам - правила съм секс с приятеля ми преди 5 дена, а трябваше да ми дойде преди 7, правих си тест (Sure Check) и беше орицателен...има ли възможност да съм бременна? благодаря предварително!

хм, според мен не.

# 133
е днес ми дойде Simple Smile благодаря все пак Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 17 592
Хммм... изхвърли ли теста?
Първият тест показа съвсем бледа 2ра чертичка след бая по-дълго от предписаното изчакване - ами, просто го бях забравила на салфетката, след, като бях отчела резултата като "отрицателен". Та...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт