"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 040
  • 237
  •   1
Отговори
# 135
 може ли седмица след половия акт , Sure Check да отчете положителен резултат и това наистина да е така Confused Ако може бърз отговор ще съм ви мн благодарен !

# 136
  • Мнения: 1 312
може ли седмица след половия акт , Sure Check да отчете положителен резултат и това наистина да е така Confused Ако може бърз отговор ще съм ви мн благодарен !
Може,но лично аз не бих го приела за сигурен.
Изчакайте още седмица и пак направете тест.

# 137
може ли седмица след половия акт , Sure Check да отчете положителен резултат и това наистина да е така Confused Ако може бърз отговор ще съм ви мн благодарен !
Може,но лично аз не бих го приела за сигурен.
Изчакайте още седмица и пак направете тест.
мерси много , но да знаете в Бургас къде може да се направи аборт напълно коректно ! ИСкам да кажа с една дума "перфектно" ! ДО пожарната имало някакъв генеколог ,но незнам Simple Smile И знаете ли някакъв начин ,например до седмица 2 най-късно без аборт да се премахне бебето ! Чувал съм но ,вие ако имате повече информация ще ми е от полза ! Благодаря !

# 138
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Аз до сега само sure check ползвам и съм доволна.Винаги ми е бил отрицателен  Laughing Жалко,че при единствения гаф не го ползвах,но имах цветна бременност  ooooh! Добре че всичко свърши благополучно  Praynig Rolling Eyes
Аз знам,че след 7мия ден(не 14-тия) от последния полов акт можеш да си направиш теста и е точен.

# 139
  • Мнения: 1 312
мерси много , но да знаете в Бургас къде може да се направи аборт напълно коректно ! ИСкам да кажа с една дума "перфектно" ! ДО пожарната имало някакъв генеколог ,но незнам Simple Smile И знаете ли някакъв начин ,например до седмица 2 най-късно без аборт да се премахне бебето ! Чувал съм но ,вие ако имате повече информация ще ми е от полза ! Благодаря !
Не бих заложила на някой си лекар,който прави съмнителни аборти в кабинета си.
Въпреки,че незнам що за специалист е този.
Аборт се прави в болница.
Винаги има риск,така,че е препоръчително да има екип,който адекватно да реагира в случай на нужда.
Не си играйте със здравето и бъдещето на девойката,че да не си скубите косите след време.
Алтернативни методи не предлагам,въпреки,че се носят градски легенди за успешни резултати от такива Whistling
Изчакайте седмица и направете пак тест,2 ако трябва.
После на преглед за установяване на бремеността и тогава уточнете нещата с гинеколога.

# 140
благодаря ти много за бързите отговори Simple Smile СЕга ще направим още един тест и ще видим за какво става въпрос Wink КОлко пари варира един аборт в БУргас Confused

# 141
# 142
Здравейте! На 19 години съм. Последният път ми дойде на 30 юли, продължи ми до 3 август.  От тогава не ми е иедвало, по принцип си броя цикъла от последния ден(този, в който ми е свършило), днес е 35-тия ми ден без цикъл. Притеснявам се, защото си имам сериозен приятел, не използваме презервативи(знам, че е глупаво), но мислех, че навреме спираме. Е, явно сме рискували твърде много, може да е станала беля.
По принцип цикълът ми е редовен, знам, че сега може да ми закъснява заради нерви(бях кандидат-студентка тази година), а и смених малко климата. Август месец бях за малко на море, после извън страната за 5 дни. Все пак не съм сменяла разко климата, беше почти както тук. Дали може да е от това? Утре мисля да си купя тест, защото мисля само за това. Какъв да е, дали ще го отчете няколко дни след закъсняването?

# 143
Тази сутрин ми дойде  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 1 312
Тази сутрин ми дойде  Simple Smile
А,честито.
И да внимавате от сега нататък.

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Айде...успокой се вече Hug

# 146
Здравейте искам да попитам възможно ли е да съм бременна при положение,че приятеля ми е не сеършвал в мен и винаги го правим с презаравтив,но последния път след като свърши ме пипна отдолу... а аз не си спомням дали преди това и той не се е пипнал... и .. на всичкото отгоре има вероятност да съм била в овулация...

# 147
iskam da znam dali testa e validen ako se napravi na vtoriq den sled poloviq akt

# 148
  • Мнения: 131
Ми сестра ми ВИНАГИ си взима този тест и до сега не и е отчитал грешно!

# 149
  • Мнения: 4 435
А сестра ти два дни след половият акт ли го прави. ooooh!
Като нямата елементарна сексуална култура,защо започвате на правите секс. ooooh!
Пачата,ти на 13 ли си? ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт