Класация - съпруг на фолкпевица

  • 66 690
  • 818
  •   1
Отговори
# 750
Десислава е 79-ти набор.Родителите на моя приятелка имат модна къща и когато Деси прохождаше в поп-фолка те и шиеха сценичните дрехи.Даже понеже никой не познаваше в Димитровград, доста често излизахме заедно на дискотеки...ех луди години бяха.... ама както и да е.За Анелия да ви кажа - Стоим с приятели на ресторант една вечер и до нас сядат Анелия и Коко.И нали знаете как е лятото масите са натъпкани на гъз място.Хапнаха и Анелия казва на мъжа си:`Айде да си ходим, че направо съм скапана, така ми се спи`, той и отговаря ` а знаеш ли колко ме интересува`.Тя пак:`Коко моля те, много съм изморена цял ден съм пяла и утре много рано съм пак на записи` и тоя като подивя, изпраска масата и и вика `Ще си тръгнем когато на мен ми е кеф, а не когато на тебе ти е кеф, разбра ли?`И тя милата нищичко не каза, стана и неудобно от хората.....
Аз колко мога да ви разказвам за Пайнерките - имам близка приятелка певица, а и тук можеш да ги видиш постоянно - по обясними причини


Обществена тайна е вече, че говориш за Гергана! Peace
Поне би могла да разкажеш още някоя и друга клюкинка! Mr. Green

От Пайнерките, най ми се струва вероятно да влиза тук Нелина ... но без да имам наблюдения, просто тя се отличава с интелект + дете! Thinking Кой още?! newsm78

# 751
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 471
Дават РД на Глория по Планета!

# 752
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Десислава е 79-ти набор.Родителите на моя приятелка имат модна къща и когато Деси прохождаше в поп-фолка те и шиеха сценичните дрехи.Даже понеже никой не познаваше в Димитровград, доста често излизахме заедно на дискотеки...ех луди години бяха.... ама както и да е.За Анелия да ви кажа - Стоим с приятели на ресторант една вечер и до нас сядат Анелия и Коко.И нали знаете как е лятото масите са натъпкани на гъз място.Хапнаха и Анелия казва на мъжа си:`Айде да си ходим, че направо съм скапана, така ми се спи`, той и отговаря ` а знаеш ли колко ме интересува`.Тя пак:`Коко моля те, много съм изморена цял ден съм пяла и утре много рано съм пак на записи` и тоя като подивя, изпраска масата и и вика `Ще си тръгнем когато на мен ми е кеф, а не когато на тебе ти е кеф, разбра ли?`И тя милата нищичко не каза, стана и неудобно от хората.....
Аз колко мога да ви разказвам за Пайнерките - имам близка приятелка певица, а и тук можеш да ги видиш постоянно - по обясними причини


Обществена тайна е вече, че говориш за Гергана! Peace
Поне би могла да разкажеш още някоя и друга клюкинка! Mr. Green

От Пайнерките, най ми се струва вероятно да влиза тук Нелина ... но без да имам наблюдения, просто тя се отличава с интелект + дете! Thinking Кой още?! newsm78
Това вярно ли бе?Че аз как не съм разбрала.Ако може малко още светлинка по въпроса кой влизал тук и с какъв ник?

# 753
# 754
  • Мнения: 1 153
 Twisted Evilи с кои никове Mr. Green

# 755
  • Мнения: 13 512
Много ще се радвам, ако наистина влизат тук- да прочетат за народната любов. Пък и биха се изкефили на злобните подмятания за колежките им.

# 756
  • Мнения: 6 417
Жалко, че Десислава все на крайно неподходящи за нея мъже се натриса.

# 757
  • Мнения: 7 430
Аз колко мога да ви разказвам за Пайнерките - имам близка приятелка певица, а и тук можеш да ги видиш постоянно - по обясними причини

Деси - давай бързо някой новичка клюкина Wink
Ще ми е много интересно... Mr. Green

# 758
  • София
  • Мнения: 5 289
Десиславке само тва ли ще ни кажеш,щом си си признала за приятелството с фолк певица,сега бързо на отчет тука по ред на номерата на певиците,за всяка по клюка две..... smile3508 smile3521

# 759
  • Мнения: 6 417
Десиславке само тва ли ще ни кажеш,щом си си признала за приятелството с фолк певица,сега бързо на отчет тука по ред на номерата на певиците,за всяка по клюка две..... smile3508 smile3521
Карчева, тази снимка ти е най-добрата.

# 760
Десиславке само тва ли ще ни кажеш,щом си си признала за приятелството с фолк певица,сега бързо на отчет тука по ред на номерата на певиците,за всяка по клюка две..... smile3508 smile3521
Карчева, тази снимка ти е най-добрата.


Да, перфектна е! Peace

# 761
Започвам да препрочитам темата - току виж се окаже, че най-големите клюки за певиците идват от техни колежки! hahaha hahaha hahaha
И ако си знаят по между си никовете ... се надминават коя ще пусне най-голямата клюка! Joy Joy Joy

# 762
  • Мнения: 4 195
няма ли как да ги разконспирираме newsm78 newsm78
едва ли влиза някоя тук - при простолюдието Thinking

# 763
  • София
  • Мнения: 5 289
Десиславке само тва ли ще ни кажеш,щом си си признала за приятелството с фолк певица,сега бързо на отчет тука по ред на номерата на певиците,за всяка по клюка две..... smile3508 smile3521
Карчева, тази снимка ти е най-добрата.


Да, перфектна е! Peace
Ааа мерси момичета,радвам се че ви харесва,а аз си мислех че съм малко крива тука ама щом казвате.... EmbarassedКато нищо ше ги конкурирам Пайнерките кво си мислят те,мога да пея колкото могат някои от тях fiuuuuuu Mr. Green

# 764
  • Мнения: 2 978
няма ли как да ги разконспирираме newsm78 newsm78
едва ли влиза някоя тук - при простолюдието Thinking

Доколкото знам, доста от тях обичат да четат какво и кой казал за тях..точно от простолюдието. Мисля, че някъде бях попадала, че даже бяха отговаряли на въпроси на свои фенове.

Общи условия

Активация на акаунт