Имате ли спестени пари?

  • 10 541
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Обичам да спестявам и после да си купя нещо по голямо и пак а ми останат малко спестени.Но живот и здраве като се преместим в собственото жилише и почнем да плащаме сметки едва ли ще мога.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, имаме спестени пари. Така се чувствам по-спокойно. Peace

# 62
  • Мнения: 819
Аз направо щях да се радвам, ако изкарвахме до края на месеца-стигат за 2 седмици и после си броим стотинките. Добре че започнах работа, ама не че стигат-просто харчим повече!  Mr. Green

# 63
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нямаме никакви спестявания Cry.....така като гледам, май скоро няма и да имаме Mr. Green.

# 64
  • Мнения: 3 164
Спестяваме за нещо- обзавеждане, кола... Като съберем достатъчно- купуваме каквото трябва и се започва на ново.

и при нас е същото Peace

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Леле, опулих се като видях някои какво спестяват  #Crazy. Какъв доход трябва да има човек, че да задели 800 на месец?

Иначе по темата - ами нямаме. Мъж ми е студент,, дъщерята тийнеджърка и т.н. От какво да спестим? Заплатите не стигат до никъде.

# 66
  • Мнения: 238
Да, 1000 за пред мъжа ми и още 2000 в тайна. Смятам догодина да дублирам цифрата.

# 67
  • Мнения: 819
Да, 1000 за пред мъжа ми и още 2000 в тайна. Смятам догодина да дублирам цифрата.

Кажи как става  newsm17 ! Издай тайната !

# 68
1000 : 12м = 83.33 спестяваш легално
2000 : 12м = 166.66 спестяваш нелегално от мъжа си Peace

Ако ти вдигнат заплатата със 166.66 лв/м и не кажеш на мъжа си за това - ти си човека Laughing Mr. Green

# 69
  • Мнения: 306
Да, 1000 за пред мъжа ми и още 2000 в тайна. Смятам догодина да дублирам цифрата.

Кажи как става  newsm17 ! Издай тайната !
Мъжът ти печели 5000лв./E/месечно,примерно! HugМоже и повече-колкото повече-толкова повече! Flutter

# 70
  • София
  • Мнения: 3 390
Да,имаме спестени. Уж за апартамент, ама те са толкова малко, че не знам....
Според мен и това е добър вариант:
Вместо да спестяваме и парите да се обезценяват, си изплащаме Ипотечен и Потребителски кредит  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 625
За съжаление не Confused
Има открита сметка детето, но по нея рядко постъпват пари/и то основно ако датат бабите и дядовците по поводи/ Confused

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Тц, пари спестени няма никакви (е, 500лв за голям зор в една сметка само). Имаме заеми  Laughing

# 73
  • Мнения: 1 120
Не, защото  не съм свикнла ooooh!
Имаме ли събрани малко пари в повече , заминаваме на почивка . Обичам да пътувам, обожавам планината, за какво да ги държа скрити под дюшека.

# 74
  • Мнения: 4 473
Опитвам се да заделям, но нещо не ми се отдава това упражнение. Confused

Общи условия

Активация на акаунт